5cladba παραμονή λιπαρό είναι αυτό φυσιολογικό ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας ελπίζω να πάρω λίγες πληροφορίες για το 5cladba Έχω τελειώσει το προϊόν μετά την αντίδραση έχω διαχωρίσει το λάδι από το νερό και στη συνέχεια το έχυσα σε ένα πυρέξ σκεύος φούρνου για να κρυσταλλώσει αλλά δεν φαίνεται να κρυσταλλώνει είναι αυτό φυσιολογικό μπορεί,εξακολουθώ να το χρησιμοποιώ σε μορφή λαδιού και να είναι ισχυρό με 100g έως 1kg φύλλο
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Το σημείο τήξης του 5cl είναι 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Αυτό που εννοώ είναι ότι αν ο καιρός είναι ζεστός ή εφαρμόζεται θερμότητα δεν θα παραμείνει στερεό
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Όταν τελειώσω το προϊόν του είναι σαν ένα πηχτό λάδι . Υπάρχει κάποια συμβουλή που μπορείτε να μου δώσετε ώστε να το αποκρυσταλλώσω . Αν μπορείτε να μου δώσετε βήμα προς βήμα τον τρόπο που το κάνετε θα το εκτιμούσα πολύ.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Ουάου 100g προς 1kh είναι τρελό ποσό... χρησιμοποιώ 17ishg προς 1LB. Ο κόσμος το λατρεύει αυτό. Όταν πήρα το υλικό με το λάδι το κατέψυξα και το χρησιμοποίησα από αυτή τη μορφή. Είναι πιο εύκολο να το χειριστώ. Στη συνέχεια το έλιωσα με everclear. Δουλεύει τέλεια ελαιώδης ή στερεά. Το θέμα είναι ότι πρέπει να το λιώσεις ούτως ή άλλως για να το απλώσεις στα φύλλα.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ναι ρίξτε το στην κατάψυξη ή στο ψυγείο. Πολλά από τα συνθετικά κανναβοειδή έχουν χαμηλότερο boint από την ημερήσια κοκαΐνη. Με άλλα λόγια λιώνει στους 80 βαθμούς αντί για τους 160. Η θερμοκρασία δωματίου παίζει τεράστιο ρόλο κατά την αποθήκευση αυτών των ενώσεων.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Μπορώ να ρωτήσω αν χρησιμοποιείτε τα κιτ 4 συστατικών που πωλούνται στο διαδίκτυο. Δοκίμασα και έμεινα με κάποια καφετί λευκή υγρή γλίτσα που μοιάζει με γιαούρτι. Στέγνωσε αλλά έχει μηδενική επίδραση στους πελάτες όταν το χρησιμοποιούν.
 
Top