• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Ένα διαφορετικό είδος πώλησης

somf28

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Έτσι, έχω ένα αξιοπρεπές χρονικό διάστημα που ασχολούμαι με την πώληση ποικίλων διαφορετικών ουσιών, αλλά πρόσφατα συνάντησα ένα διαφορετικό είδος αγοράς στο οποίο δεν έχω πραγματικά καμία γνώση/εμπειρία. Απλά είμαι περίεργος για το τι αξία θα είχαν τα πραγματικά διαβατήρια, οι άδειες οδήγησης κ.λπ. και πού θα μπορούσα να τα διακινήσω. Είχα έναν αξιοπρεπή αριθμό πελατών που χρησιμοποίησαν την ταυτότητά τους ως εγγύηση. Ενώ το πρώτο μου ένστικτο ήταν να εμφανιστώ και να κάνω μια φιλική επίσκεψη για να εισπράξω τα χρέη, αλλά ένας φίλος μου μου είπε ότι υπάρχουν χρήματα που μπορούν να βγουν από την πώλησή τους, ειδικά τα διαβατήρια.

Αυτό είναι πολύ έξω από το πεδίο δράσης μου, οπότε αναρωτιόμουν αν κάποιος φίλος εδώ μέσα θα μπορούσε να με βοηθήσει να με κατευθύνει προς τη σωστή κατεύθυνση για αυτό το εμπόριο. Αν αυτό είναι λάθος νήμα/φόρουμ, μπορείτε να με κατευθύνετε σε μια καλύτερη πηγή. Είμαι απλά περίεργος αν υπάρχει πραγματικά αξία σε αυτά τα αντικείμενα, αν η τιμή είναι σωστή, ίσως αρχίσω να δέχομαι ταυτότητα ως πληρωμή για το προϊόν.

Ευχαριστώ πολύ για τις πιθανές απαντήσεις,

M
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Τα έγγραφα έχουν αξία. Χρησιμοποιούνται για διάφορους σκοπούς, για την αναμόρφωση για άλλο πρόσωπο, για την εγγραφή λογαριασμών και πολλά άλλα. Δοκιμάστε να δημοσιεύσετε την προσφορά σας στο φόρουμ εδώ:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/
 
Top