Ένα πετρέλαιο

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Έχει κανείς μια εύκολη μέθοδο για να πάω από το Α πετρέλαιο κατευθείαν στη μεθαμφεταμίνη ή είναι αυτό καν δυνατό, συγγνώμη για την έλλειψη γνώσης μου 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ναι, υπάρχουν κάποιες μέθοδοι, αν και δεν είμαι σίγουρος για το "εύκολο" για τον μέσο χρήστη.
Μία από αυτές μοιάζει με την εξής:
1) Αναρροφήστε το "Α-έλαιο" σας σε διπλάσιο όγκο φορμικού αιθυλεστέρα (δηλ. 1:2 w/v) για τουλάχιστον 24 ώρες, στη συνέχεια συμπυκνώστε το σε ξηρότητα υπό κενό.
2) Αναγάγετε το ενδιάμεσο Ν-φορμύλιο σας με LAH σε THF υπό αδρανή ατμόσφαιρα (μπορεί να χρειαστούν μερικές ημέρες για να ολοκληρωθεί).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ευχαριστώ φίλε μου, παράγω κορυφαίας ποιότητας Α έλαιο αλλά μόλις έλαβα παραγγελία για μεθαδόνη, δεν το έχω ξανακάνει ποτέ, αλλά αν μπορώ να φτάσω από τη σκόνη BMK στο Α έλαιο δεν μπορεί να είναι τόσο πολύ πιο δύσκολο 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Είναι προτιμότερο να πάτε απευθείας από το BMK στο Meth, παρά μέσω της αμφεταμίνης, καθώς η τελευταία μέθοδος δεν είναι κατάλληλη για τη σύνθεση μεγάλης κλίμακας.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ναι μου έχουν δείξει αυτόν τον τρόπο μαγειρεύω με φορμαμίδιο και φορμικό 2ο μαγείρεμα ανταλλάσσω το φορμαμίδιο με μεθυλοφορμαμίδιο ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι το ακριβές όνομα φίλε μου
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ναι, αυτό είναι leuckart, αντί για φορμαμίδιο χρησιμοποιήστε n-μεθυλοφορμαμίδιο.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Αν θέλετε να μεταβείτε από το amp σε meth, θα χρησιμοποιούσα φορμαλδεΰδη 40% σε αλκοόλη με μυρμηκικό οξύ και επαναρροή...
 
Top