a-oil

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Αγοράζω α-έλαιο κατά καιρούς και έχω παρατηρήσει, ότι μερικές φορές φαίνονται και μυρίζουν λίγο διαφορετικά. Κάποια από αυτά είναι πιο κιτρινωπά άλλα είναι πιο διαυγή, επίσης παρατήρησα διαφορές στην οσμή τους. Κάποιος πιο έμπειρος μπορεί να μου δώσει κάποια καθοδήγηση;
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Η ελεύθερη βάση της αμφεταμίνης, όταν καθαρίζεται, είναι ένα κρυστάλλινο προϊόν με πολύ διακριτή αλλά συνήθως έντονη οσμή.
Μπορείτε να ελέγξετε την καθαρότητα της freebase σας πραγματοποιώντας για παράδειγμα προσδιορισμό του σημείου βρασμού, αλλά η μυρωδιά και το χρώμα μπορεί να είναι αρκετά καλός δείκτης νομίζω.

Μια κιτρινωπή εμφάνιση δεν είναι πάντα πολύ κακή, αλλά προέρχεται από προσμίξεις όπως για παράδειγμα μη αντιδρώντα P2NP ή P2P, τα μη αντιδρώντα/μη φιλτραρισμένα P2P/P2NP μπορούν επίσης να προκαλέσουν μια μυρωδιά ψαριού στην αμφεταμίνη, η οποία συχνά συνδέεται με υψηλή ποιότητα προϊόντος αλλά είναι μάλλον ένδειξη προσμίξεων. Μπορεί επίσης να έχουν απομείνει και άλλες προσμίξεις, μπορείτε να ελέγξετε τους ακόλουθους συνδέσμους για να μάθετε μερικά πιο ενδιαφέροντα πράγματα σχετικά με την αμφεταμίνη:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-testing-protocol.349/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-purification-by-acid-base-extraction.788/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-salts.361/

Σε περίπτωση που η ελεύθερη βάση σας είναι πολύ ακάθαρτη, μπορείτε να την καθαρίσετε με απόσταξη με ατμό, είναι πιο οικονομικό από την απόσταξη υπό κενό:

Απόσταξη με ατμό: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...le-steam-distillation-of-p2p.8040/#post-41494

Χαιρετισμοί,

Gordon
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας. Η αμφεταμίνη μυρίζει αρκετά ωραία θα έλεγα, κάτι σαν μαρσίπανο, είναι δύσκολο να το περιγράψω
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ξέρω τη μυρωδιά που εννοείτε, προέρχεται από το P2NP ή P2P.
Έχει επίσης μια μυρωδιά καψίματος στη μυρωδιά, είναι δύσκολο να την περιγράψω :D
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Η μυρωδιά του μάρσιπαν που περιγράφετε προέρχεται από το πικραμυγδαλέλαιο

Για να είμαι ειλικρινής, μου λείπει η ταχύτητα από τη σύνθεση.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Το καλύτερο Α-έλαιο είναι πάντα κίτρινο και πρέπει να αγοράζετε μόνο κίτρινο, διότι τα υπόλοιπα είναι σκουπίδια
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Είχα την καλύτερη απόδοση από καθαρό α-έλαιο
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Πρόκειται σαφώς για μη τεκμηριωμένη άποψη, καθώς η παρουσία κίτρινου χρώματος υποδηλώνει προσμίξεις που προέρχονται από πρόδρομες ουσίες που δεν αντέδρασαν ή ακόμη και από μια λανθασμένα πραγματοποιηθείσα απόσταξη.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Χρόνια και ζαμάνια, φίλε μου. Ναι από το κίτρινο είχα περίπου 50% και από το διαυγές 60-65% οπότε τα νούμερα τα λένε όλα
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Χρόνια και ζαμάνια, αλήθεια :) Είμαι πολύ απασχολημένος στο εργαστήριο, εργάζομαι καθημερινά για τη βελτίωση του προϊόντος μου, αλλά είναι σε πολύ καλό δρόμο!

Σίγουρα, μπορώ να το εγκρίνω αυτό από προσωπική εμπειρία. Με δεδομένο ότι όλες οι διαδικασίες καθαρισμού έχουν γίνει τέλεια, η απόσταξη με ατμό του A-Oil είναι αυτή που καθορίζει το χρώμα. Εάν το αποστάξετε πολύ γρήγορα, θα μεταφέρετε ακαθαρσίες στη φιάλη παραλαβής με αποτέλεσμα αυτό το χρώμα :) Το ίδιο ισχύει και για την απόσταξη πολύ ζεστού (που ισοδυναμεί με πολύ γρήγορα).
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
αυτό είναι το ίδιο ηλίθιο ουρμπαλικό παραμύθι με το "το καλό mdma πρέπει να έχει μυρωδιά γλυκάνισου"
παράξενες και επικίνδυνες μαλακίες
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Πόσες φορές έχετε πει στον εαυτό σας: "Γάμα το αυτό το σκατό, δεν το θέλω πια";😅 Το πιο ενοχλητικό πράγμα είναι να πάρετε αξιοπρεπείς κρυστάλλους, συνήθως υπάρχουν λίγα σχήματα από αυτούς, οπότε το προϊόν πρέπει να ανακρυσταλλωθεί λίγες φορές
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Πολλές φορές :D :D Αξίζει όμως να συνεχίσετε και να παλέψετε μέσα από τους αγώνες!
 

ase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Μπορείτε να με βοηθήσετε με την αγορά πετρελαίου στην Ευρώπη;
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Βέβαια, νομίζω ότι μπορούμε να βρούμε κάτι, στείλτε μου μια DM
 
Top