Actavis (προμεθαζίνη και κωδεΐνη)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Χαιρετισμοί BB Community,

Πρόσφατα έπινα καφέ με έναν φίλο στο νότιο τμήμα των Ηνωμένων Πολιτειών. Βρίσκεται στην πλευρά της διανομής της βιομηχανίας φαρμάκων από το 2009. Όταν έχω την τύχη να μου αναφέρει την επιχείρησή του, φαίνεται ότι πάντα προσπαθεί να βρει αυτή τη μία μάρκα σιροπιού κακάου που ονομάζεται Actavis. Φυσικά, αυτή η μάρκα σιροπιού κακάου έχει πλέον διακοπεί και είναι πλέον (ή φαίνεται να είναι) ένα από τα πιο περιζήτητα/σπάνια φαρμακευτικά φάρμακα στις νότιες Ηνωμένες Πολιτείες. Όλοι οι μουσικοί της hip/hop και της R&B που έχουν χρήματα φαίνεται να έχουν διασυνδέσεις με έναν προμηθευτή, αλλά ποτέ με το αρχικό σταματημένο σιρόπι καυσαερίου Actavis. Είναι σχεδόν σαν το quaalude του hip/hop κόσμου! Θα ήθελα πολύ να ακούσω τη γνώμη όλων μας για το πώς να βρούμε την αρχική σύνθεση/συνταγή και (φυσικά) θα ήθελα πολύ να δω κάποιον να προσπαθεί να παρασκευάσει και να μας εκπαιδεύσει όλους για το πώς οι επαγγελματίες θα έφτιαχναν αυτό το throwback!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
γεια σας το 90% του actavis γύρω είναι ψεύτικο, είναι εύκολο να πάρεις ωραία ψεύτικα άδεια μπουκάλια, οι άνθρωποι τα γεμίζουν με κάτι παρόμοιο και πολλοί χαζοχαρούμενοι ράπερς πέφτουν σε αυτή την απάτη. άκουσα τρελές τρελές τιμές για μπουκάλια που φτιάχτηκαν πριν από 10 χρόνια σαν να είναι ακόμα σφραγισμένα, σαν να μιλάμε για κρασί αααα τώρα είναι μόνο για πλούσιους flex, imho το αποτέλεσμα δεν αξίζει την τιμή
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Αξίζει την τιμή,αυτά τα ψεύτικα μπουκάλια μπορεί να έχουν λίγη κωδεΐνη κάποια μπορεί να μην έχουν αλλά σίγουρα υπάρχουν μερικά καλά άπαχα μπουκάλια παντού σε εμάς,ξέρω κάποιον που πουλάει σαν 7 διαφορετικές μάρκες.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Επτά διαφορετικές μάρκες; Χριστέ μου, αυτός ο τύπος είναι σίγουρα γνώστης. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με αυτό το είδος της βιομηχανίας, αλλά έχω γίνει μάρτυρας μιας χούφτας ανθρώπων που βγάζουν πολλά λεφτά από την επιχείρηση.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ποτέ δεν κατάλαβα τη διαφημιστική εκστρατεία, είναι απλά κωδεΐνη και προμεθαζίνη, σωστά; Όταν άρχισα να ασχολούμαι με τα οπιοειδή μπορούσα να φτιαχτώ πολύ από την κωδεΐνη και μου άρεσε, αλλά μετά από λίγο ακόμα και τεράστιες δόσεις και ό,τι πρόσθετα για να δυναμώσω (προμεθ, βενζόλες, αλκοόλ κλπ) απλά δεν μπορούσα να φτιαχτώ πια από αυτό. Δοκίμαζα τόσο μεγάλες δόσεις που δεν είχε νόημα να μην προχωρήσω σε ένα ισχυρότερο οπιοειδές.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Μπορώ να παρέχω πραγματικό φαρμακείο προμεθαζίνης αν κάποιος ενδιαφέρεται. Το εμπορικό σήμα μπορεί να είναι Actavis ή άλλο παρόμοιο. Έχω συνταγή.
 

Loslegacy

Don't buy from me
Member
Joined
May 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σου pm μου για τη συνταγή της Actavis παρακαλώ.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ω ΝΙΚΕΙΑ! Ενδιαφέρομαι πολύ... Είστε προμηθευτής ή κατασκευαστής; Επίσης, παρακαλώ ενημερώστε με για τις τιμές και άλλες σημαντικές πληροφορίες που θεωρείτε σχετικές.
 
Top