Συμβουλές σχετικά με το πώς μπορεί να αναληφθεί η πιθανή ασφαλής σύνθεση της αμφεταμίνης από έναν αρχάριο

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας καταπληκτικοί άνθρωποι, υποθέτω ότι οι περισσότεροι από εσάς είστε επαγγελματίες χημικοί ή τουλάχιστον έχετε υψηλότερο επίπεδο εκπαίδευσης σε αυτόν τον τομέα.
Εγώ όχι. Πριν από 16 χρόνια αναρωτιόμουν αν θα μπορούσα ποτέ να φτιάξω τη δική μου αμφεταμίνη ( ive reaserched the effects of this product everyday for last 20 years). Εκείνη την εποχή οι μόνες διαθέσιμες πηγές ήταν το αναρχικό βιβλίο μαγειρικής, οπότε έμεινα πολύ μακριά.
Από τότε που παρακολούθησα ένα βίντεο σε αυτό το φόρουμ το οποίο έδειχνε τη διαδικασία βήμα προς βήμα έμεινα έκπληκτος για το πόσο εύκολο φαίνεται στην πραγματικότητα. Παρακαλώ, μπορεί κάποιος να με συμβουλεύσει αν αυτό μπορεί να γίνει ΑΣΦΑΛΩΣ από ένα προσεκτικό αλλά άπειρο άτομο (το προϊόν θα προοριζόταν μόνο για προσωπική δοκιμή). Επίσης, για να είμαι πολύ σαφής, δεν ενδιαφέρομαι για τη σύνθεση μεθαμφεταμίνης.
Οποιαδήποτε συμβουλή πολύ εκτιμητέα.
Στην υγειά σας
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ένα άτομο χωρίς γνώσεις χημείας μπορεί να συνθέσει αμφεταμίνη. Αλλά πολύ λίγοι άνθρωποι μπορούν να το κάνουν σωστά με την πρώτη φορά. Αν προσπαθήσετε σκληρά, μετά από μερικές προσπάθειες, μπορείτε να επιτύχετε πολύ καλά αποτελέσματα. Το κυριότερο είναι η εμπειρία.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Δοκιμάστε το σε μικρή κλίμακα μέχρι να το καταλάβετε. είναι πολύ εύκολο. απλά να είστε προσεκτικοί με τις ενώσεις υδραργύρου. πρώτα βεβαιωθείτε ότι έχετε τα πάντα όσο το δυνατόν πιο ασφαλή. γάντια, εργαστηριακό παλτό, εξαερισμός, προστασία των ματιών. αναπνευστήρας, σταθμός πλύσης ματιών, ντους έκτακτης ανάγκης, πυροσβεστήρας. αν χρειάζεστε οποιαδήποτε βοήθεια απλά ρωτήστε. καλή τύχη.
 
Top