εξοπλισμός αμφεταμίνης

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας Έχω στείλει μηνύματα σε μερικούς εμπειρογνώμονες αλλά δεν είχα απάντηση σχετικά με την αγορά εξοπλισμού αλλά δεν είχα καμία απάντηση; Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
οι ειδικοί μας έχουν πολλή δουλειά μαζί μας :)

αγοράστε τι θέλετε; τι εξοπλισμό χρειάζεστε;
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, σας ευχαριστώ για την απάντησή σας, μπορώ να σας στείλω μήνυμα ιδιαιτέρως;
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ναι, αλλά δεν είμαι ειδικός και στο κοινό πολλοί μπορούν να προσπαθήσουν να σας βοηθήσουν. :)
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Χρειάζομαι απλώς τα πάντα για να κάνω πράγματα μεγαλύτερης κλίμακας, οπότε θα περιμένω μέχρι να μου απαντήσει κάποιος από τους ειδικούς που ξέρω ότι πιθανόν να είναι απασχολημένοι με τον ιστότοπο, ευχαριστώ φίλε
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Η πρώτη ερώτηση-αντίμετρο θα είναι αν έχετε επίσης εκτελέσει με επιτυχία τη σύνθεση σε εργαστηριακή κλίμακα και είστε εξοικειωμένοι με τα πάντα.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Κατάλληλο πλαστικό βαρέλι, ψύξη με βαρέλι στο βαρέλι. συμπυκνωτής με σωλήνα μέσα σε μεγαλύτερο σωλήνα, το εξωτερικό τμήμα μονωμένο από το σύστημα με σιλικόνη ή κάτι άλλο κατάλληλο, εφοδιασμένο με νερό μέσα και νερό έξω, πραγματικά εύκολο.
Ή batch reacor αν το επιτρέπει ο προϋπολογισμός, ο κύριος Patton έχει ένα εξαιρετικό νήμα για αυτά.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Γεια σου φίλε, η αλήθεια είναι ότι είναι ίσως το μόνο πράγμα με το οποίο δεν έχω εμπλακεί στο εμπόριο ναρκωτικών lol αλλά έχω μια μεγάλη ευκαιρία να φτιάξω μερικά πράγματα σε μεγαλύτερη κλίμακα, απλά χρειάζομαι κάποιον που να μπορεί να μου πει απολύτως όλα όσα χρειάζομαι για να φτιάξω μια καλή παρτίδα σε μεγαλύτερη κλίμακα και να με καθοδηγήσει μέσα από τα βήματα, ο προϋπολογισμός δεν είναι πρόβλημα, είμαι αρχάριος αλλά μαθαίνω γρήγορα, θα εκτιμηθεί πολύ αν μπορούσα να πάρω κάποια σταθερή καθοδήγηση, προφανώς θα το δοκιμάσω σε μικρότερη κλίμακα για αρχή, αλλά όποιος με βοηθήσει με αυτό δεν με πειράζει να του δώσω κάτι
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστώ φίλε, παρακαλώ διαβάστε την επόμενη ανάρτησή μου αν μπορείτε να βοηθήσετε;
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Συγγνώμη, εννοούσα την τελευταία μου ανάρτηση
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
μιλήστε στο priv. γράψτε τι θέλετε να φτιάξετε ενισχυτές ή άλλες ουσίες. Θα σας βοηθήσω να συμπληρώσετε όλο τον εξοπλισμό
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Γεια σας. Με άλλα λόγια, ρίχνουμε μια μεγάλη παρτίδα από το πουθενά σαν να ψήναμε ένα κέικ. Αυτό θα είναι δύσκολο, νομίζω ότι ακόμη και για τους ειδικούς εδώ, στην πραγματικότητα θα χρειαστείτε ανθρώπους στα χέρια σας, οι οποίοι έχουν την εμπειρία να πετάξουν μια μεγάλη παρτίδα από το μανίκι τους και να το κάνουν στο χώρο σας. Δεν θα είστε σε θέση να το κάνετε μόνοι σας νομίζω, χωρίς αμφιβολίες για την ικανότητά σας να μάθετε ή τις ικανότητές σας καθόλου. Επικοινώνησε άμεσα με τους ειδικούς, πες τους τι έχεις και τι σκοπεύεις να κάνεις, ίσως υπάρχει λύση.
Σου εύχομαι καλή τύχη στην προσπάθειά σου.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Πείτε μας τι σας λείπει ή πού δυσκολεύεστε να καταλάβετε.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Συγγνώμη, εννοούσα την τελευταία μου ανάρτηση
Ευχαριστώ, φίλε.
 
Top