Πάστα ταχύτητας αμφεταμίνης

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Η αμφεταμίνη είναι ένα πολύ δημοφιλές φάρμακο. Οι προμηθευτές αμφεταμίνης πρέπει να είναι πολύ επινοητικοί για να προωθήσουν το προϊόν τους στην αγορά και να προηγηθούν του ανταγωνισμού. Πρόσφατα όλο και περισσότερες αναφορές έρχονται σχετικά με την υπέροχη πάστα ταχύτητας αμφεταμίνης, η οποία υποτίθεται ότι είναι ισχυρότερη από την αρχική αμφεταμίνη. Αποφασίσαμε να φτάσουμε στην άκρη του νήματος και να σας μιλήσουμε γι' αυτό.

Μετά από μελέτη των διαθέσιμων στοιχείων, διαπιστώθηκε ότι η πάστα αμφεταμίνης δεν έχει μόνιμη σύνθεση. Στην καλύτερη περίπτωση θα σας προσφερθεί ένα μείγμα αμφεταμίνης και αιθανόλης υπό το πρόσχημα της πάστας. Αυτός ο συνδυασμός επιτρέπει στην αμφεταμίνη να διασχίσει ταχύτερα τον αιμοεγκεφαλικό φραγμό και επιταχύνει την επίδρασή της στον εγκέφαλο. Αυτό δίνει την αίσθηση μιας ισχυρότερης επίδρασης επειδή περισσότερη αμφεταμίνη μπαίνει στην κυκλοφορία του αίματος ταυτόχρονα απ' ό,τι κατά τον μεθοβολισμό.
Επίσης, ορισμένοι κατασκευαστές δεν κρύβουν το γεγονός ότι προσθέτουν γλυκόζη για να σταθεροποιήσουν τη μορφή. Η γλυκόζη έχει επίσης επίδραση στο μεταβολισμό, αλλά δεν είναι γνωστό πόσο επηρεάζει η παρουσία της στην πάστα. Η γλυκόζη είναι πιθανότατα σταθεροποιητικός και συνδετικός παράγοντας, παρατείνοντας ενδεχομένως την επίδραση της πάστας.

Είτε η πάστα είναι με αιθανόλη είτε μαζί με αυτή με γλυκόζη, εξακολουθεί να είναι ένα ποιοτικό προϊόν με περιεκτικότητα σε θειική αμφεταμίνη που κυμαίνεται από 30 έως 70 % και δεν έχει επιβλαβείς ουσίες στη σύνθεσή της. Μια τέτοια πάστα έχει λευκό χρώμα και μυρίζει σαν αιθανόλη. Η πάστα καταναλώνεται από το στόμα και μπορεί να προστεθεί σε τσάι ή χυμό.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

Αλλά στη χειρότερη περίπτωση, ασυνείδητοι προμηθευτές, με το πρόσχημα της πάστας Amphetamine Speed Paste θα σας προμηθεύσουν με βρώμικη αμφεταμίνη. Αμφεταμίνη που δεν έχει καθαριστεί σωστά και περιέχει υπολείμματα επιβλαβών προσμίξεων, πρόδρομες ουσίες που δεν έχουν αντιδράσει, διαλύτες και υποπροϊόντα της αντίδρασης. Το εν λόγω προϊόν έχει έντονη χημική οσμή και μπορεί να έχει πορτοκαλί, κόκκινο, γκρι ή καφέ χρώμα. Είναι παχύρρευστο και κολλώδες με ανομοιόμορφη δομή. Αυτό είναι το είδος της αμφεταμίνης που παράγεται όταν η σύνθεση γίνεται λανθασμένα. Και ο καθαρισμός ενός τέτοιου προϊόντος θα προκαλέσει μεγάλες απώλειες στη μάζα. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο αδίστακτοι προμηθευτές προσπαθούν να το πουλήσουν με το πρόσχημα της πάστας.
Αλλά στην πραγματικότητα αυτή η ουσία έχει τοξική δράση μαζί με τη δράση της αμφεταμίνης. Οι καταναλωτές σημειώνουν την ισχυρή δράση αυτής της πάστας, αλλά ταυτόχρονα αισθάνονται ναυτία και χημική γεύση, δυσφορία στο στομάχι, κολλώδη χημικό ιδρώτα, ομίχλη στο κεφάλι. Μετά τα αποτελέσματα (hangover) είναι πολύ έντονα και χρειάζεται χρόνος για να επανέλθει.
Το προϊόν αυτό δεν συνιστάται για χρήση χωρίς κατάλληλο καθαρισμό. Σε αντίθετη περίπτωση κινδυνεύετε να πάθετε τοξική δηλητηρίαση.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ποιος έχει χρησιμοποιήσει το Amphetamine Speed Paste ?
Μήπως κάποιος έχει φτιάξει μια τέτοια πάστα ;
Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Γεια σας,
Θα ήθελα να σας μιλήσω για την εμπειρία μου με τη λεγόμενη "πάστα αμφεταμίνης" στη χώρα μας.
Οι εμπειρίες που είχα είναι αποκλειστικά στη Γερμανία, την Ολλανδία και την Πολωνία.
Θα έφτανα μάλιστα στο σημείο να πω ότι ο μύθος της "καλής πάστας αμφεταμίνης" προέρχεται από αυτές τις χώρες.
Αν είχαμε πάστα αμφεταμίνης που περιείχε "μόνο" αιθανόλη, με περιεκτικότητα σε θειική αμφεταμίνη 30-70%, και η οποία στη συνέχεια ίσως να τεντωνόταν μόνο με γλυκόζη, δεν θα μπορούσες καν να βάλεις την ευτυχία και τη χαρά σου σε λέξεις!!!!!.
Εδώ στην Ευρώπη οι έμποροι ενδιαφέρονται μόνο για το μέγιστο κέρδος ποσότητα πριν από την ποιότητα είναι το σύνθημα.
Γι' αυτό επινόησαν τον μύθο της πάστας αμφεταμίνης και έχει ως εξής: όσο πιο υγρό είναι το προϊόν και όσο περισσότερο βρωμάει χημικά, τόσο καλύτερη είναι η ποιότητα!!!!
Όλοι το πίστεψαν, και εγώ για κάποιο διάστημα, οι περισσότεροι εξακολουθούν να πιστεύουν τον μύθο, δυστυχώς!
Βασικά, ο έμπορος που εμπιστεύεσαι είναι απλά ένας καλός παραμυθάς, ο οποίος ο ίδιος δεν ξέρει τι περιέχει η πάστα, πόσο μάλλον πώς φτιάχτηκε. Γιατί να το κάνει, αρκεί ο κόσμος να αγοράζει τη μύξα και το κέρδος να είναι μεγάλο.
Η πάστα αμφεταμίνης που μπορείς να αγοράσεις παράγεται σε μεγάλες ποσότητες σε κάποια αυλή!
Και γίνεται ως εξής: σε ένα μεγάλο βαρέλι, γέρνεται η βάση της αμφεταμίνης (Freebase ως λάδι, BMK, PMK, APAAN) και μετά μεθανόλη,
ανακατεύονται όλα λίγο και μετά προστίθεται θειικό οξύ μέχρι να μην καθιζάνει τίποτα πια σε "θειική αμφεταμίνη, μετά υπάρχει πολλή καφεΐνη πάνω της (συνήθως υπάρχουν περίπου 6 - 9kg καφεΐνης σε 1kg παραγόμενης πάστας!!!!) και για να παραμείνει το όλο πράγμα ωραίο και υγρό, ρίχνεται πάνω του IPA ή αιθανόλη. Αν κάτι αποχρωματιστεί από τη μόλυνση π.χ. ροζ, τότε πωλείται ως ροζ σαμπάνια ή με οποιοδήποτε άλλο φανταχτερό όνομα για περισσότερα χρήματα και αυτό λειτουργεί, εντελώς διεστραμμένο είναι αυτό.
Και ο κόσμος το αγοράζει, το αγοράζει και το αγοράζει! Νομίζουν ότι όσο πιο υγρή και μυρωδάτη είναι η πάστα τόσο περισσότερη ποιότητα έχει, πολύ λυπηρό.
Ξεκίνησα πριν από χρόνια να πλένω αυτή την πάστα αμφεταμίνης με ασετόν για να απομακρύνω τα υπολείμματα σύνθεσης και να αφαιρέσω τα επεκτατικά.
και να αφαιρέσω τα επεκτατικά. Αλλά για μας, το #1 extender είναι η καφεΐνη, οπότε ξαναπλύθηκα όλο το πράγμα, μετά το πλύσιμο με ασετόν, στο
σε βραστό αποσταγμένο νερό, το άφησα να κρυώσει σε θερμοκρασία δωματίου και μετά το έβαλα στο ψυγείο για 2 ώρες.
Στη συνέχεια φιλτράρισα όλο το πράγμα, ότι είχε μείνει να εξατμιστεί! έτσι είχε πάρει κανείς αρκετά καλή αμφεταμίνη! Η απόδοση γινόταν όλο και μικρότερη και μικρότερη!

Εν τω μεταξύ, καταβυθίζω μόνος μου τη θειική αμφεταμίνη, μέσω της Freebase (Α-Ελαιο) που είναι ο μόνος τρόπος για να πάρω καλή αμφεταμίνη.
για να πάρεις. Το αστείο είναι ότι, αν κάποιος έχει την τύχη και μπορεί να αγοράσει μια τέτοια θειική αμφεταμίνη, από εμένα ή από οποιονδήποτε, αυτό συνήθως εκλαμβάνεται ως κακό, επειδή λείπει η τεράστια ποσότητα καφεΐνης και οι αρνητικές παρενέργειες των υπολειμμάτων σύνθεσης ή οτιδήποτε άλλο!
Συχνά τέτοιοι πελάτες επίσης η τιμή είναι πολύ υψηλή, επειδή η ποσότητα τίθεται πάνω από την ποιότητα!
Υπάρχουν μόνο λίγοι που προτιμούν να πληρώσουν υψηλότερη τιμή και μετά να πάρουν και ένα καθαρό προϊόν, αυτοί οι άνθρωποι καταλαβαίνουν επίσης ότι, η Freebase έχει γίνει εξαιρετικά ακριβή (με δυστυχώς πάντα μειούμενη ποιότητα της Freebase) έχει γίνει επίσης εξαιρετικά δύσκολο στην Ευρώπη να βρεις HSO4!

Αυτά λοιπόν
Θα πρέπει να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό κατά τη γνώμη μου με αυτό που περιέγραψες στην πρώτη ενότητα!
μπορεί κανείς μόνο να ελπίζει ότι δεν θα είναι κάποια στιγμή τέτοια μυξιάρικα όπως με εμάς εδώ!

Ahoy
 

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Γεια σας! Ευχαριστώ για την κατατοπιστική σας έκθεση! Πραγματικά εκτιμώ!

Μπορώ να σας πω για τις εμπειρίες μου με την πάστα ταχύτητας που κατασκευάζεται στη Γερμανία και την Ολλανδία.

Είμαι στο παιχνίδι της ταχύτητας εδώ και 15 χρόνια, αρκετά χρόνια χρήστης εδώ και 5 χρόνια.

Στην πραγματικότητα, το 98% των αγορών μου ήταν πάστα ταχύτητας. Έχετε δίκιο, είναι θέμα μάρκετινγκ και εδώ. Οι άνθρωποι λένε ότι η υγρή πάστα ταχύτητας είναι "κατευθείαν από το εργαστήριο", "πολύ καθαρή" ή "πολύ ισχυρή". Επειδή δεν μπορείς να το ρουφήξεις αυτό το πράγμα (και πραγματικά δεν πρέπει!!! - θα εξηγήσω αργότερα) θα συνηθίσεις και θα σε μάθουν οι συνάδελφοι χρήστες να το στεγνώνεις πρώτα. Με το να είμαι ακόμα πιο χαζός πριν, νόμιζα ότι το υγρό διάλυμα προστίθεται ως κοπτικό μέσο. Σκέφτηκα μάλιστα ότι μπορεί να προστίθεται έτσι ώστε οι πωλητές να μπορούν να προσθέσουν άλλους παράγοντες κοπής σκουπιδιών στην πάστα και το τελικό προϊόν θα αναμιχθεί επομένως καλύτερα ως μόνο 2 ενώσεις ξηρής σκόνης, ας πούμε αμφεταμίνη και καφεΐνη, κάτι που θα μπορούσε να οδηγήσει σε "hotspots" - ένας όρος ίσως πιο γνωστός στη σκηνή της φαιντανύλης, όπου ένα ανομοιόμορφο μείγμα μπορεί να είναι ακόμη και θανατηφόρο, όταν 1 γραμμή είναι σημαντικά ισχυρότερη από την επόμενη γραμμή, όπου απλά παίρνεις τα κοψίματα ....

Μόλις αρχίζω να εξερευνώ τη διαδικασία παραγωγής και να αμφισβητώ τα διαφορετικά αποτελέσματα της ταχύτητας ... Όταν αγοράζω πάστα ταχύτητας είμαι σίγουρος ότι είναι διαλύτες ... Δεν μπορώ να σου πω ποιοι χρησιμοποιούνται, και αναρωτιέμαι αν το διάλυμα είναι όντως επειδή το προϊόν δεν είχε στεγνώσει από τον αρχικό χημικό - αλλά δεν θα αμφέβαλλα ότι οι άπληστοι σπρώχτες βάζουν οποιοδήποτε διάλυμα από πάνω, ίσως ισοπροπυλικό, ή οτιδήποτε άλλο, για να του δώσουν πολύ περισσότερο βάρος και να πάρουν πάλι μια χημική μυρωδιά, η οποία θεωρείται "πολύ καλή" και "καθαρή" από τους περισσότερους αγοραστές.

Εγώ προσωπικά αντιπαθώ τη μορφή της πάστας, γιατί για μένα αυτό είναι απλώς ένα ημιτελές προϊόν. Δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από το να πηγαίνεις σε ένα πάρτι με πάστα και να μην μπορείς να καταναλώσεις το καλό σου.
Ένα άλλο αρνητικό σημείο είναι ότι ποτέ δεν ξέρετε πραγματικά πόσο πραγματικά πληρώνετε για την ταχύτητα: Αν αγοράσετε 1gr πάστα για ας πούμε 3 ευρώ, δεν θα ξέρετε αν θα είναι 400mg αποξηραμένα ή ίσως μόνο 250mg. Το βάρος επίσης μειώνεται σταδιακά με μεγαλύτερη έκθεση στον αέρα.

Το οποίο με φέρνει στο επόμενο σημείο: πραγματικά λυπάμαι τους τίμιους εμπόρους/μεταπωλητές: Με κάθε πρόσβαση στην κρυψώνα τους θα έχει μικρότερο βάρος λόγω της έκθεσης στον αέρα. Αν δεν υπολογίζετε με αυτό, μπορεί να είναι ακόμη και ότι κάνετε ζημιά με την πώληση .....

Αν στεγνώσει η κοινώς διακινούμενη πάστα ταχύτητας, θα υπάρξει μια καλή απώλεια ίσως κατά μέσο όρο 50%. Υπάρχει όμως και υγρή και ακόμα πιο υγρή πάστα ταχύτητας. Μια πρόσφατη αγορά πάστας ταχύτητας 11gr βγήκε γύρω στα 4gr. Αν ξαναϋπολογίζατε την τιμή τώρα, θα γινόταν φανερό ότι η αγορά είναι τόσο καταθλιπτική αυτή τη στιγμή που τέτοιες τιμές είναι απλά απαράδεκτες. Επίσης, οι αγοραστές σας απλά θα περιπλανιόντουσαν στον επόμενο έμπορο που πουλάει ακριβώς τα ίδια σκατά ΜΕ διαλύτες, επειδή είναι "πολύ φθηνότερα".

ΠΡΟΣΟΧΉ ΣΕ ΌΛΟΥΣ!!!
Τώρα, στην προειδοποίησή μου! ΜΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΤΕ WET SPEED ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, αν δεν είστε 100% σίγουροι ότι πίσω από αυτό βρισκόταν ένας έξυπνος και αφοσιωμένος τύπος όπως ο Marvin "Popcorn" Sutton. Η συνταγή του έχει πραγματικά νόημα, και καταλαβαίνω γιατί κάποιος θα έφτιαχνε τέτοια πάστα, και νομίζω ότι η αμφεταμίνη αναμεμειγμένη με αιθανόλη και/ή γλυκόζη θα πρέπει να είναι μια χαρά.
Το θέμα είναι, τουλάχιστον από την εμπειρία μου, ότι είμαι πολύ πολύ σίγουρος ότι το πράγμα που πωλείται εδώ ως πάστα δεν είναι ΜΟΝΟ αμφεταμίνη με αιθανόλη, αλλά και άλλοι διαλύτες που είμαι σίγουρος ότι μπορούν να είναι αρκετά επικίνδυνοι για τη μύτη και τον εγκέφαλό σας αν δεν στεγνώσουν σωστά.
Αν πας σε πάρτι με ενημερωτικά περίπτερα/φυλλάδια για τα ναρκωτικά, όλοι λένε να μην καταναλώνεις ποτέ υγρό speed και να το αφήνεις πρώτα να στεγνώσει σωστά!!! Αυτοί είναι οι τύποι που ασχολούνται και με τον έλεγχο των ναρκωτικών, υποθέτω ότι ξέρουν τι λένε και τι πράγματα κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή ....
Όταν παίρνω το σακουλάκι μου για την εβδομάδα / μήνα, το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να σκίσω το σακουλάκι, να το βάλω σε ένα μπολ και να το αφήσω να στεγνώσει για 2-3 μέρες. Εκεί είναι που η τιμή από τα αρχικά 5 ευρώ/γρ. ανεβαίνει σε κάτι 15 ευρώ με το τελικό προϊόν. Αν πουλούσα ταχύτητα, ο κόσμος θα γελούσε και θα μου έδειχνε το δάχτυλο... Αν τώρα πρόσθετα πάλι αρκετούς διαλύτες για να φτάσω πάλι στο αρχικό βάρος, θα έλεγαν fair deal... με την ίδια περιεκτικότητα σε αμφεταμίνη, απλά πιο επικίνδυνη και μάλιστα σε μη καταναλώσιμη μορφή. Τρελό!

Η κατάσταση εδώ έγινε τόσο καταθλιπτική που κατέληξα εδώ, HAHA!
Πάρτε το με μια δόση αλατιού ....

Αυτό που συμβαίνει στην ευρωπαϊκή αγορά ταχύτητας (τουλάχιστον για τον τελικό καταναλωτή) είναι κατά την άποψή μου μια ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ και ΒΛΑΨΕΙΑ σε όλα τα επίπεδα .... Ήξερα έναν τύπο που απλά ΓΝΩΡΙΖΕ τι έκανε ... Η αμφεταμίνη μπορεί να είναι ένα τόσο υπέροχο, ευφορικό και φτηνό ναρκωτικό/φάρμακο ... Πραγματικά θέλω να ξέρω τι είδους θλιβερός και γαμημένος άνθρωπος πρέπει να είναι κάποιος για να πάρει όλη τη διασκέδαση από αυτή την ουσία... Είναι απίστευτο και απαράδεκτο αυτό που προσπαθούν να περάσουν κάποιοι χίλιμπυλικοί έμποροι να περάσουν ως σπιντ στις μέρες μας στα πάρτι. Ακριβώς όπως και οι φαρμακευτικές εταιρείες που χρεώνουν τρομακτικές τιμές για φάρμακα όπου ΟΛΗ η διασκέδαση είναι κατασκευασμένη έξω, απλά ρίξτε μια ματιά σε αυτό το OxyNeo και την μαλακία της οξυκωδόνης αργής απελευθέρωσης ... και μετά η κοινωνία αναρωτιέται για την εξέλιξη του σόου με τις μαλακίες της φεντανύλης στην Αμερική ... yeah.... αν τα φάρμακα είναι ακριβά, επικίνδυνα και δεν κάνουν καν διασκέδαση πια, για τι είναι αυτή η μαλακία τότε τέλος πάντων; Ούτε καν αξίζει πια να γίνεις εγκληματίας για αυτά τα σκουπίδια πια ... ναι ... παίζεις ηλίθια παιχνίδια κερδίζεις ηλίθια βραβεία, ε ....

Τέλος πάντων, μετά από όλη αυτή την οργή μου για το speed paste, νομίζω ότι ο Marvin "Popcorn" Sutton έχει μια πολύ καλή προσέγγιση σε αυτό το θέμα. Το μόνο που θέλω να πω είναι, παρακαλώ μην νομίζετε ότι η συνταγή του είναι το πρότυπο για το ευρωπαϊκό speed paste. Δεν είναι!
Εν πάση περιπτώσει, ευχαριστώ για την ενδιαφέρουσα ανάρτηση!!!

Έχω μερικές ερωτήσεις για τους συναδέλφους αναγνώστες/αποστολείς:

1) Καθώς μπήκα στο παιχνίδι της ταχύτητας μόνο μετά από 2000 .... Πώς ήταν η ταχύτητα πίσω στη δεκαετία του 80, 90, κλπ. στην Ευρώπη; Η ξηρή σκόνη ήταν το πρότυπο;

Έχω πράγματι ακούσει ότι η παλιάς σχολής μεθαμφεταμίνη "crank" των μηχανόβιων στις ΗΠΑ ήταν σκόνη αντί για καπνίσιμα θραύσματα παγοκρυστάλλων .... Αν δεν κάνω λάθος, νομίζω ότι αυτή είναι και η μορφή που κάνει ο θείος Fester στα βίντεο του ....

Εν πάση περιπτώσει, με ενδιαφέρουν επίσης οι μορφές του speed που παίρνετε αλλού σε όλο τον κόσμο... Στην πραγματικότητα λυπάμαι λίγο την αμερικανική κατάσταση με το speed, καθώς υποθέτω ότι το τυπικό σας προϊόν αμφεταμίνης είναι είτε το φαρμακευτικό adderall είτε η παράνομη μεθαμφεταμίνη;

Η Ασία πνίγεται στην κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη... Το έχω δοκιμάσει και εγώ, αλλά στην πραγματικότητα προτιμώ την κανονική αμφεταμίνη ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ περισσότερο! Όπως είπα, είμαι λίγο πολύ ένας χρόνιος χρήστης ταχύτητας ... μετά από 3 ημέρες χωρίς ύπνο από την κανονική αμφεταμίνη, μου αρέσει η κατάσταση του μυαλού που "περιστρέφεται", μια άλλη επαναληπτική δόση δεν λειτουργεί τόσο πολύ πια και προτιμώ λίγο πολύ να καπνίζω ένα τσιγαριλίκι και να κοιμάμαι και να τρώω ούτως ή άλλως μέχρι εκείνη τη στιγμή.

Η μεθαμφεταμίνη είναι πολύ λιγότερο ελεγχόμενη και για καθημερινή χρήση από την άποψή μου ... και το μεγαλύτερο αντίθετο είναι η τρομερά μεγάλη διάρκεια και η εξαιρετικά σκληρή πτώση ... Κάποτε έμεινα ξύπνιος για 5 ημέρες με ice, ήταν μακράν η πιο απαίσια εμπειρία κακού ταξιδιού που είχα με ναρκωτικά .... πολύ πολύ χειρότερα από ας πούμε ένα δύσκολο ταξίδι με μανιτάρια ή LSD .... που ΔΕΝ ΘΑ είχε συμβεί με κανονική αμφεταμίνη.

Επίσης, γνωρίζω χρόνιους χρήστες αμφεταμίνης στην Ευρώπη... με ανοχή, είναι πολύ ικανοί να έχουν μια φυσιολογική ζωή... να κοιμούνται, να τρώνε, να δουλεύουν κ.λπ. .... Καθώς γνωρίζω ότι η αμφεταμίνη δεν είναι υγιής, στην πραγματικότητα δεν φαίνονται χάλια, ανθυγιεινοί, ανορεκτικοί, έχουν πολλή παράνοια κ.λπ. ....

Γνωρίζω χρόνιους χρήστες μεθαμφεταμίνης από την Ασία... damn.... δεν θα γίνει ο κάθε χρήστης μεθαμφεταμίνης άλλος άνθρωπος "faces of meth" ... αλλά είναι αρκετά σίγουρο ότι έχει τη δυνατότητα να σε οδηγήσει εκεί αν το θέλεις ή αν δεν σε νοιάζει!!!

2) Σχετικά με τον χρωματισμό:
Στην πραγματικότητα, εγώ, και μερικοί από τους φίλους μου στο speed πιστεύουμε, ότι όταν η πάστα στεγνώνει και γίνεται ελαφρώς κίτρινη, είναι ένα καλό σημάδι υψηλότερης καθαρότητας του speed ... Υποθέτω/υποθέτουμε ότι αυτό οφείλεται στην οξείδωση της αμφεταμίνης, η οποία υποδηλώνει μια καλή ποσότητα αμφεταμίνης, ενώ η κομμένη σαβούρα δεν θα έχει πολλή αμφεταμίνη, επομένως δεν θα οξειδωθεί, και επομένως δεν θα γίνει λίγο κιτρινωπή ...

Μια από τις εικόνες σας κάτω από τη γραμμή "τοξική χημική δηλητηρίαση" έχει επίσης ένα κίτρινο χρώμα ...
Ως εντελώς noob - είναι οι υποθέσεις μας σωστές, ή η πάστα ταχύτητας που γίνεται κίτρινη είναι στην πραγματικότητα ένα σημάδι για ακατάλληλη σύνθεση και / ή υποπροϊόντα;

Ω .... αυτό πήρε μια μεγάλη θέση ...
Λοιπόν, όπως είπα ...
Είμαι λάτρης της ταχύτητας ...
Στην υγειά μας!!! :p
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Αν η αμφεταμίνη σου είναι άσπρη όταν είναι υγρή αλλά γίνεται λίγο κίτρινη όταν στεγνώσει δεν είναι πρόβλημα έχεις δίκιο με αυτό αλλά αν είναι σκούρο κίτρινο όπως στην παραπάνω εικόνα που αναφέρεις είναι απλά τοξικό σκατό!!!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Μένω στην Ολλανδία και έχετε επαγγελματικά εργαστήρια εδώ που δοκιμάζουν κάθε φάρμακο δωρεάν και το 90% της αμφεταμίνης thts που δοκιμάζεται έχει τουλάχιστον 70% καφεΐνη αλλά αυτοί οι ανόητοι δεν ξέρουν ότι τόση καφεΐνη μπορεί να είναι θανατηφόρα αλλά τους ενδιαφέρει μόνο το κέρδος οπότε ξεκίνησα να αγοράζω freebase μόνο διαυγές σαν νερό και με το σωστό βάρος και Ph και στη συνέχεια αγόρασα 1KG P2NP και έκανα τη σύνθεση NaBH4 ήταν τόσο καλό που αμέσως αγόρασα έναν αντιδραστήρα 100L Double Jacketed Reactor και όλα τα άλλα πράγματα όπως γεννήτρια ατμού για την απόσταξη ατμού της freebase μου και τώρα φτιάχνω το δικό μου P2NP Και απλά το αναβαθμίζω στον αντιδραστήρα μου των 100L και πουλάω μόνο σε 2 φίλους αυτό είναι όλο! Αλλά μην εμπιστεύεστε την "πάστα"!!!
 

elliot100

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
πάντα ήθελα να δοκιμάσω την πάστα ταχύτητας.
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Αναμνήσεις του καλύτερου κατά την ανάγνωση, η Γερμανία και οι πάστες σας και το ένα καλύτερο από το άλλο, και ούτω καθεξής. Και οι υπέροχες φωτογραφίες, τόσο δημιουργικές και πολύχρωμες...

ΑΛΛΆ ΈΤΣΙ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΕΊΝΑΙ, ΣΕ ΠΙΈΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ.
🥺

Μπλα μπλα μπλα μπλα (μερικοί άνθρωποι είναι ακόμη και πολύ πρόθυμοι να ψάξουν για χρωματιστά σκουπίδια)

Δυστυχώς, είναι πραγματικά άσχημο και με στεναχωρεί απίστευτα αυτό που μερικές φορές σου προσφέρουν εδώ αν δεν έχεις μια αξιόπιστη διεύθυνση.
Και τι ζητάνε μερικές φορές εδώ γι' αυτό (10€+) ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ 😭

Είναι σπάνιο να βλέπεις ανθρώπους να ασχολούνται έστω και λίγο με αυτό. ΑΛΛΆ ΞΈΡΟΥΝ ΈΝΑ ΠΡΆΓΜΑ! ΈΧΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΟ XDD
Και μετά από την περιήγηση στο σπουδαίο φόρουμ εδώ τώρα, αναρωτιέμαι πραγματικά σοβαρά πόσο από τα μαγαζιά μου ήταν "πραγματικός ενισχυτής" καθόλου

😂 😂😂(μην ανησυχείτε δεν είμαι και δεν ήμουν ποτέ κυνηγός χρωματικής πάστας )
Είχα κάποιον που εμπιστευόμουν για πολλά χρόνια.
Στην πραγματικότητα μου άρεσε αρκετά να αναρωτιέμαι γιατί γίνεται πάλι ανοιχτό ή σκούρο.

Μετά τη μετακόμιση του σπιτιού και την απώλεια της διεύθυνσης εμπιστοσύνης μου, πήγα φυσικά σε μια αναζήτηση εδώ.
Πήγα σε μια αναζήτηση.
Και αυτό που είδα και μου προσφέρθηκε ήταν συγκλονιστικό.
Έτσι, προς το παρόν προτιμώ να κάνω ένα διάλειμμα μέχρι να ανοίξει κάποια στιγμή μια νέα πόρτα εμπιστοσύνης



θα μπω μέσα, δεν εμπιστεύομαι την πάστα και τι άλλο αστείο υπάρχει εδώ γύρω; ❗
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Θειικό άλας ταχύτητας
Θειικό οξύ Α-έλαιο + αλκοόλη + καφεΐνη
Σε 1l ένα λάδι χρησιμοποιούν 5kg καφεΐνη και u έχουν 15% ταχύτητα μόνο biznes πρέπει να λειτουργήσει :p
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Πολύ πολύ θλιβερό ντροπιαστικό biznes είναι ότι τα χρήματα που βγάζουν από αυτό θα ήταν ωραίο αν μπορούσε να κλάψει αλλά τόσο δυνατά και πολύ που να σας το φέρουν πίσω εθελοντικά.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Στη Σερβία, η πάστα ταχύτητας και η υγρή ταχύτητα προτιμώνται περισσότερο, σε σημείο που όταν κάποιος παίρνει ξηρή ταχύτητα, αυτόματα νομίζει ότι τον κορόιδεψαν και πήρε κάποιο σκατένιο προϊόν, το οποίο είναι γελοίο. Συμφωνώ ότι η πάστα ταχύτητας μπορεί να είναι καλύτερη, όπως αναφέρεται στο πρώτο τμήμα αυτού του νήματος. Αλλά εδώ πέρα δεν έχει σημασία ποια είναι η ποιότητα του ενισχυτή, οι άνθρωποι θέλουν απλά να είναι υγρό και σε μορφή πάστας, πράγμα που με εντυπωσιάζει πραγματικά. Πολύ φτωχή αγορά και γνώση. Κάποια στιγμή ένας φίλος μου είπε ότι είχε λίγη πάστα ταχύτητας στα χέρια του, πήγε και τη δοκίμασε. Και αν κάποιος με πιστεύει ΤΙΠΟΤΑ. Το πράγμα δεν με άγγιξε καν, ίσως ένα πολύ ήπιο συναίσθημα αλλά συνολικά τίποτα. Είχε τη μυρωδιά της αμφίεσης, το λευκό χρώμα του γάλακτος, τη συνοχή αλλά του έλειπε το κυριότερο, η δραστικότητα και τα αποτελέσματά της. Θα ήθελα πολύ να μάθω τι ήταν αυτό το πράγμα. Εάν κάποιος είχε μια παρόμοια εμπειρία, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου.





.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Καφεΐνη για σιγουριά
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Αλλά η μυρωδιά ήταν σαν πολύ καθαρή αμφίεση αυτό είναι το πράγμα που με ενοχλεί. Αν δεν είχε καμία μυρωδιά και καμία ομοιότητα με πραγματική πάστα αμφεταμίνης τότε θα το σκεφτόμουν κι εγώ.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Το α-έλαιο+ipa και το σουλφιδικό οξύ φτιάχνουν επίσης ζυμαρικά;
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
ναι σίγουρα μπορείτε ακόμη και με ακετόνη έχετε απλά να δώσετε προσοχή ότι η θερμοκρασία εξακολουθεί να είναι κάτω από 20 ° C
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Η ίδια η αντίδραση με την οξίνιση θα ξεπεράσει τους 20 βαθμούς, οπότε
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Θα το κάνει, αν δεν την ψύξετε ναι.
Αλλά με την ακετόνη θα είναι μια αντίδραση αλδόλης αν δεν ψύξετε βάλτε το οξύ αργά
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Το IPA δεν είναι 100% IPA, περιέχει ως επί το πλείστον νερό όπως και λίγα %. Αυτό θα διαλύσει την αμφεταμίνη σας.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Το IPA είναι συνήθως 99% το ένα τοις εκατό δεν είναι σημαντικό.
Το 70% IPA δεν είναι καλή επιλογή.
 
Top