• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Υπάρχουν Καναδοί φίλοι της ΒΒ;

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ψάχνω για συνδέσμους στον Καναδά, Α: επειδή αγαπώ τον Καναδά περισσότερο από τις Ηνωμένες Πολιτείες. Β: είμαι πολύ πιο κοντά στον Καναδά από ό,τι στο Μεξικό. Και Γ: κανείς δεν μου στέλνει αντιδραστήρια εδώ!

Μια διεύθυνση στην οποία μπορώ να στείλω είναι ο τελικός στόχος, αλλά πρέπει να επεκτείνω τη βάση των συνδέσεών μου.

Πώς μπορούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον; Ενημερώστε με αν υπάρχει κάτι που μπορώ να βοηθήσω εδώ στις ΗΠΑ, είτε πρόκειται για μια διεύθυνση αποστολής, είτε για άλλα συστατικά που εσείς δεν μπορείτε να προμηθευτείτε για κάποιο λόγο, αλλά εγώ μπορώ, κάτι τέτοιο. Είμαι σίγουρος ότι "κάτι" πρέπει να είναι νόμιμο εδώ και όχι εκεί πάνω;

Θα κλείσω με μια σύντομη ιστορία: Πέρασα από τον Καναδά από την Αλάσκα μια φορά με τον φίλο μου από το Λύκειο. Το καλύτερο ταξίδι που έκανα ποτέ! Όπου και αν σταματήσαμε μας υποδέχτηκαν μόνο με ευγένειες. Όταν σταματήσαμε για πρώτη φορά και πάτησα τα πόδια μου στο καναδικό έδαφος για πρώτη φορά από το πουθενά ο πιο χαρούμενος σκύλος που έχω δει ποτέ μου έτρεξε και απαίτησε χάδια και τρίψιμο της κοιλιάς. Τι καταπληκτικός τρόπος για να γνωρίσεις για πρώτη φορά έναν τόπο! Ακόμα και οι υπάλληλοι του WalMart ήταν πιο ευγενικοί (ο φίλος μου χρειαζόταν ένα κουτί Kraft Dinner! Τουλάχιστον μια δεκαετία τώρα και έχει ακόμα αυτό το κουτί, χαχα).

Σταματήσαμε ένα βράδυ στο Έντμοντον, θυμάμαι να λέω ότι κάποια μέρα θα πρέπει να επιστρέψω και να κάνω πραγματικές δουλειές εκεί, οι επιχειρήσεις ήταν εκρηκτικές, νέα κτίρια ανεβαίνουν παντού, αυτό το εξωφρενικά μεγάλο εμπορικό κέντρο μόλις είχε ανοίξει και φαινόταν να ευημερεί, έμεινα άφωνος, ερωτεύτηκα αμέσως. Πήγαμε σε ένα μπαρ εκείνο το βράδυ και πιστεύω ότι ανακάλυψα ότι οι Καναδοί είναι οι πιο ζεστοί και ωραίοι μεθύστακες που θα συναντήσεις ποτέ. Μας μίλησαν, μας έβαλαν στην κουβέντα τους και όλοι καταλάβαμε ότι είχαμε τόσα πολλά κοινά. Πραγματικά μια από τις καλύτερες νύχτες της ζωής μου, ανυπομονώ να ξαναπάω!!!. OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Φαίνεται ότι ήσασταν μαστουρωμένοι όταν το δημοσιεύσατε αυτό.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Τα περισσότερα σκατά αν είναι γραμμένα από εμένα εδώ, είμαι μαστουρωμένος, θα ξέρετε πότε είμαι στεγνός βλέποντας τη δραστηριότητα του ιστότοπού μου να επιβραδύνεται χαχα
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Έκανα πολλές αναρτήσεις σήμερα, έχω μερικές καταπληκτικές μαλακίες σήμερα, ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ;! Νομίζω πως όχι. ;)
 
Top