Question Γνωρίζει κανείς την DarkFox Market ?

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Έπεσα πάνω στην αγορά darkfox, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν πρόκειται για μια παλιά αγορά που είναι σήμερα κλειστή ή αν ο σύνδεσμος στον οποίο έκανα κλικ είναι νόμιμος.
Επί του παρόντος ο ιστότοπος ζητά από όλους τους νέους χρήστες μετά τις 23 Φεβρουαρίου μια κατάθεση 50 USD σε BTC στο πορτοφόλι τους για να αποκτήσουν πρόσβαση.

Οι χρόνοι του διακομιστή φαίνονται όμως ύποπτοι, ορισμένες σελίδες προκύπτουν ως 2021 και άλλες ως 2022.

Συνημμένη εικόνα.
 

Attachments

  • u9qfVy0hCR.png
    u9qfVy0hCR.png
    284.9 KB · Views: 107

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Κάποιος έπεσε στα εισερχόμενά μου και μου είπε πόσο σπουδαίο ήταν, αλλά δεν επέτρεψε καν απάντηση. Μια κατάθεση μόνο για να κάνετε βιτρίνα είναι sus af. Δεν πληρώνω για να κοιτάξω, αλλά αν κοιτάξω είναι επειδή είμαι έτοιμος να αγοράσω.
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ναι, παραλίγο να την πατήσω. Ήμουν απελπισμένος... ακόμα είμαι.
Φαίνεται λογικό να κρατήσει τους leechers, τους μη σοβαρούς αγοραστές παραπλανημένους, αλλά η διάταξη των σελίδων και το θέμα του χρόνου του διακομιστή φαίνεται πάρα πολύ ύποπτο.

Κάποιος μου έστειλε ένα μήνυμα ότι "τώρα ονομάζεται Ricksdarkmarket". Δεν υπάρχουν αποτελέσματα αναζήτησης σε αυτό... αλλά εντάξει.
 

Tonao

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ricksdarkmarket είναι η καλύτερη αγορά είναι στο telegram
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Αυτό είναι που χρειάζομαι, έναν λογαριασμό τηλεγραφήματος. Δεν μπορώ να παρακάμψω το "ο κωδικός εστάλη στην άλλη συσκευή σας" αφού βάλω έναν αριθμό
 
Top