Ζητήστε από έναν εμπειρογνώμονα να μου πει την απάντηση στην ερώτηση

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1、Μπορεί το Nabh4 να αντικατασταθεί από (CH3COO)3BHNa;(C6H10BNaO6)

2、Στη διαδρομή του p2np και του Nabh4, μπορώ να προσθέσω φορμαλδεΰδη ή μεθυλαμίνη για να μεθυλιώσω απευθείας το προϊόν;

3、Μετά τη διάσπαση της αμφεταμίνης, το έλαιο D-αμφεταμίνης πρέπει να διαλυθεί σε ακετόνη και τολουόλιο με φυσαλίδες HCI Μπορούμε να πάρουμε μεγάλους κρυστάλλους;

Δεν ξέρω αγγλικά, όλα περιγράφονται από τη μετάφραση του google, ελπίζω ότι μπορώ να βρω την απάντηση που θέλω στο φόρουμ
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Αυτό το φόρουμ δεν έχει βίντεο μεθυλίωσης αμφεταμίνης, ούτε βίντεο κρυστάλλωσης προϊόντων, τα χρειάζομαι αυτά επειδή η προφορική επικοινωνία δεν είναι τόσο αποτελεσματική όσο τα βίντεο
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Μπορεί να κρυσταλλωθεί η D-αμφεταμίνη με HCI; Εννοώ να κρυσταλλωθεί σε καπνίσιμους κρυστάλλους.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Αφού η μεθαμφεταμίνη φυσαλιδωθεί και κρυσταλλωθεί με HCI, πρέπει να λιώσει και να ανακρυσταλλωθεί σε απόλυτη αιθανόλη για να ληφθεί διαφανές ICE?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2. Όχι, χρειάζεστε ειδικές συνθήκες, υπάρχει νήμα για αυτό.

3. Η υδροχλωρική αμφεταμίνη είναι υγροσκοπική, θα πάρετε κρυστάλλους που θα μετατραπούν σε λακκούβα μέσα σε μια νύχτα.

Μπορεί η D-αμφεταμίνη να κρυσταλλωθεί με HCI; Εννοώ να κρυσταλλωθεί σε κρυστάλλους που μπορούν να καπνίσουν.

Ναι, αν την καπνίσετε επί τόπου είναι δυνατόν.

Αφού η μεθαμφεταμίνη φουσκώσει και κρυσταλλωθεί με HCI, πρέπει να λιώσει και να επανακρυσταλλωθεί σε απόλυτη αιθανόλη για να ληφθεί διαφανές ICE?

Το νήμα από τον patton περιγράφει τα πάντα, την παρασκευή και την κρυστάλλωση πάγου
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Σας ευχαριστούμε για την απάντηση
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Σε γενικές γραμμές, το block ice που πωλείται στο δρόμο είναι D-μεθαμφεταμίνη, η οποία μπορεί να καπνιστεί, και η D-αμφεταμίνη χωρίς μεθύλιο δεν είναι ένας μεγάλος κρύσταλλος αλλά μια σκόνη. Αυτή χρησιμοποιείται συνήθως για ρινική ένεση ή κατάποση, σωστά;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Θα ήταν υγρή κολλώδης σκόνη αμφ*HCl.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Patton, γνωρίζετε την απάντηση στην πρώτη μου ερώτηση; Χρειάζομαι αυτή την απάντηση επειδή δεν είναι διαθέσιμη στη χώρα μου Nabh4,I need something to replace this
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Δεν μπορείτε να το αντικαταστήσετε απευθείας με μια παρόμοια ηχητική ένωση. ο σιανοβοροϋδρίτης είναι τοξικός, παράγει τοξικά πλευρικά προϊόντα και δεν μπορεί να αναγάγει απευθείας το νιτρο σε αμίνη, θα πρέπει πρώτα να φτιάξετε την ιμίνη και μετά να την αναγάγετε.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
(CH3COO)3BHNa, είναι ο τριακετοαιθοξυβοροϋδρίτης του νατρίου και ο κυανοβοροϋδρίτης του νατρίου (μοριακός τύπος: ΝαBH3(CN), αυτά είναι δύο διαφορετικά υδροξείδιο του νατρίου, έψαξα για αυτό το πράγμα στο Google, δεν ξέρω αυτό Μπορεί κάτι να αντικαταστήσει το NaBh4
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ω συγγνώμη, δεν έδινα προσοχή, αλλά νομίζω ότι το STAB είναι η ίδια ιστορία, ήπιος μειωτής, μπορεί να μην δουλέψει, μειώνει την ιμίνη σε αμίνη αλλά δεν είμαι σίγουρος για το νιτρο σε αμίνη
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Αν λοιπόν πάρω αμφεταμίνη, μπορώ να χρησιμοποιήσω μεθυλαμίνη για να μεθυλιώσω την αμφεταμίνη μέσω της μεθόδου AI/Hg;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Δεν μπορείτε να δοκιμάσετε. Λάβετε υπόψη ότι το αποτέλεσμα μπορεί να σας αναστατώσει. Δεν είμαι σίγουρος ότι θα έχετε την ίδια απόδοση. Επιπλέον, πρέπει να χρησιμοποιήσετε μεγαλύτερη ποσότητα τέτοιου αντιδραστηρίου.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Ευχαριστώ
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Η παραγωγή μεθυλαμίνης in situ από νιτρομεθάνιο με αμάλγαμα Al/Hg παρουσία του P2P (BMK) μπορεί να λειτουργήσει... Νομίζω ότι αυτή είναι μια γνωστή οδός για την παρασκευή MDMA.
 
Top