• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Cocaine σε αναζήτηση συνεργάτη

escobarPY

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 2, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Είμαι από τη Νότια Αμερική, έχω επαφές για να πάρω κοκαΐνη και ψάχνω για συνεργάτες στην Ευρώπη για να πουλήσω σε
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Γεια σου αδερφέ, όλα καλά μέχρι στιγμής; Είμαι από την Αυστρία, το Τιρόλο για την ακρίβεια, και στο μεταξύ έχω καταφέρει να βάλω στα χέρια μου αρκετές διαφορετικές ουσίες στη σκηνή των ναρκωτικών μου, αλλά τα τελευταία 2-3 χρόνια υπάρχει πάντα πολύ καλή κοκαΐνη στους δρόμους ή υπάρχουν πρακτικά μόνο άνθρωποι που βράζουν κοκαΐνη με αμμωνία και την καπνίζουν. Υπάρχει αρκετός ανταγωνισμός και ζήτηση και δεν υπάρχουν ελλείψεις. Η ποιότητα και η τιμή είναι καθοριστικά. Αρκετά για μένα, πώς ακριβώς οραματίζεστε μια συνεργασία; LG FalteHD
 

JohnsPalace

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σου, τι γίνεται; Όπως έχει ήδη περιγράψει καλά ο FalteHD, εξαρτάται πάντα από την τιμή.
Μη διστάσετε να μου στείλετε DM για περισσότερες πληροφορίες.

Με εκτίμηση.
 
Top