Άλατα μπάνιου

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Τι ήταν conmanly σε άλατα μπάνιου στις ΗΠΑ όταν υπήρχαν στις ειδήσεις;
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Στην περιοχή μου, το αποκαλούμε απλώς κρύσταλλο ,χωρίς ακριβές όνομα:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Πρόκειται λοιπόν για μερικές αμφεταμίνες; RCs; Ένα μείγμα;
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Πρόκειται για το MDPV ή Mephadrone. Δεν είμαι σίγουρος αν έγραψα σωστά το τελευταίο.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Εντάξει, το κατάλαβα. Σας ευχαριστώ πολύ!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
εννοείτε τις ειδήσεις για αυτά που έκαναν κάποιον να φάει το πρόσωπο ενός άλλου;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ναι, ακριβώς αυτές. Δεν ήμουν σίγουρος αν υπήρχε μια σταθερή συνταγή ή αν διέφερε.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol προσπαθούσα να είμαι αστείος. γιατί να θέλεις κάτι που μπορεί να σε κάνει κατά λάθος να κάνεις επικίνδυνα πράγματα;

τέλος πάντων, υπήρχε κάποτε ένα επώνυμο προϊόν σε δισκία που ονομαζόταν Purple Bombs και μου έδινε μια σύντομη έκρηξη κινήτρου "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" και γρήγορα υποχωρούσε μετά από περίπου 10 λεπτά lol. έχω εμπειρία με διεγερτικά και ποτέ δεν είχα βιώσει τόσο μεγάλο κίνητρο για να προχωρήσω σε ό,τι επιθυμούσα. οι άνθρωποι σε αυτή την είδηση πιθανόν να ήταν ήδη μέσα σε κάποια περίεργη μαλακία για να ξεκινήσουν, επειδή χρειάζεσαι ακόμα την αρχική κλίση/ιδέα για να προσθέσεις καύσιμο στη φωτιά του κινήτρου. το ναρκωτικό δεν κάνει τη σκέψη για σένα. πρέπει να ήταν μέσα σε κάτι.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ω ναι, δεν εννοούσα ότι ήθελα ένα φάρμακο που θα με τρελάνει. Απλά ρώτησα για αυτού του είδους τα άλατα μπάνιου (είμαι σίγουρος ότι ο φακελάκιας είχε κάποιο πρόβλημα ψυχικής υγείας.) Παλαιότερα τα πουλούσαν μόνο σε καταστήματα ευκολίας και σε καπνοπωλεία, σωστά; Τώρα έχουν απαγορευτεί; Ήθελα απλώς να δοκιμάσω μια διέγερση που δεν έχω δοκιμάσει ακόμη. Είμαι εξοικειωμένος με όλα τα φάρμακα ADHD καθώς και τα πιεστικά που πωλούνται στο διαδίκτυο (κυρίως μεθαμφεταμίνη) θα ήθελα πραγματικά να δοκιμάσω ένα RC πιεστικό. Δεν έχω μια αρκετά καλή κλίμακα για να το δοσολογήσω μόνος μου, οπότε μια πρέσα θα ήταν τέλεια. Ή τα άλατα μπάνιου του καταστήματος καπνού haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ήταν το A-pvp, το οποίο είχε ανθρώπους που έτρωγαν πρόσωπα. Είναι ένα κολασμένο διεγερτικό, μια υψηλή δόση είναι 25mg. Εσείς είστε οι σκιώδεις άνθρωποι σε αυτή τη μαλακία. Θα ήθελα πολύ να πάρω λίγο, είναι πολύ δύσκολο να το βρω. Είναι εύκολο να το φτιάξεις αν μπορείς να βρεις βρωμοβελαροφαινόνη, αλλά εγώ δεν μπορώ και κανείς που ξέρω δεν μπορεί. Ο WillD δεν μπορούσε καν να μου το βρει ( γνωστός και ως William dampier).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ω ρε φίλε, άρα η μαστούρα του αποτελείται από άγχος και στρες; Δεν ξέρω αν θα μου άρεσε αυτό. Μου αρέσουν τα stims που με κάνουν παραγωγικό και ευτυχισμένο χωρίς ύπνο
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Αυτό πρέπει να λαμβάνεται σε κρυσταλλική μορφή και να εξατμίζεται όπως ο πάγος, τότε οι παρενέργειες θα είναι ελάχιστες
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Όπως έχω ξαναπεί, η σύγκριση των Ed50 και των αναλογιών dat/net/sert δεν δίνει ουσιαστικές εκτιμήσεις για το πώς θα σας κάνει να αισθανθείτε ένα φάρμακο cns. Μόλις είδα ένα διάγραμμα που έδειχνε τις σχετικές αναλογίες μιας λίστας διεγερτικών και μπορεί να ξέρετε ότι η κοκαΐνη, για παράδειγμα, έχει αναλογίες που είναι αρκετά κοντά μεταξύ τους ώστε να αναστέλλει την επαναπρόσληψη και των 3 κύριων νευροδιαβιβαστών σε μια νοητή δόση ( δηλαδή είναι sdnri) και η μεθαμφεταμίνη δεν επηρεάζει τόσο πολύ τη σεροτονίνη οπότε είναι περισσότερο dnri) και το Α-Πιχπ και το Α-Πβπ είναι απλά DRIs, οπότε σίγουρα θα σας κινητοποιήσουν και είναι η χαμηλή δόση μακράς δράσης και ο καταναγκασμός για επαναχορήγηση που οδηγούν σε προβλήματα ψύχωσης
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Φαίνεται ότι γνωρίζετε τη φαρμακοκινητική σας.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Συγγνώμη, λάθος μου.
 
Top