Η υπηρεσία BBGate Element/Matrix δεν λειτουργεί

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
V4TRyHWze7
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
προσπαθώντας να "αναβαθμίσει" στην πραγματικότητα θέλει να το μεταφέρει πίσω στην έκδοση 9. αλλά αποτυγχάνει επειδή η σύνδεση έχει διακοπεί. τουλάχιστον από τον πελάτη μου.
Νομίζω ότι πρέπει να επισημάνετε πίσω την έκδοση 10 ως σταθερή. ή να αναβαθμίσετε τον οικιακό διακομιστή
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ευχαριστούμε, θα το διορθώσουμε.
Αλλά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τον καθρέφτη του διακομιστή matrix στο tor.
http://37ouhasbq624g47slrixc7n2uwlzzag6lo3beh4f5hyeaoecixseenid.onion/
 
Last edited:

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Γεια σας κύριε, προσπαθώ να συνδεθώ στο Matrix για να δημιουργήσω έναν λογαριασμό BB σήμερα και λαμβάνω συνεχώς το μήνυμα 'Cannot reach homeserver'? Δοκίμασα τον κανονικό και τον καθρέφτη, είναι κάπου καταχωρημένοι άλλοι καθρέφτες τους; (θα βοηθούσε αυτό την κατάσταση;) Σας ευχαριστώ!
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Πρέπει να φταίει κάτι από την πλευρά μου. Ζητώ συγγνώμη αν σας ανησύχησα κύριε.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Δεν μπορούσα να το κάνω να λειτουργήσει για εβδομάδες και όταν έψαξα για λύσεις, η πρώτη πρόταση ήταν να καθαρίσω την προσωρινή μνήμη DNS. Ανοίξτε τη γραμμή εντολών και πληκτρολογήστε "ipconfig /flushdns" ( υπάρχει κενό πριν από το hash). Αυτό διόρθωσε το πρόβλημά μου και περίπου μία φορά την εβδομάδα ή 10 ημέρες σταματά να λειτουργεί και καθαρίζω την προσωρινή μνήμη DNS και αυτό το διορθώνει και πάλι. Εάν αυτό δεν λειτουργήσει, η επόμενη πρότασή μου είναι να αλλάξετε τον διακομιστή DNS. Ορισμένοι διακομιστές μπλοκάρουν κάποιες τοποθεσίες και είναι δωρεάν να τον αλλάξετε και δεν θα παρατηρήσετε καμία διαφορά
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@FritBuchner
Μπήκα, αλλά ζητάει συνεχώς επαλήθευση. Θα το δοκιμάσω σήμερα, σας ευχαριστώ για την πρόταση!
 
Top