τα καλύτερα φάρμακα για σόλο πράγματα;

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
title. very sorry if this doesnt belong here bc its not about sex, just masturbation but i find that amphetamines r the best. what do u guys think?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Είναι καλύτερα να βρείτε έναν σύντροφο για σεξ
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
τι γίνεται αν δεν μπορώ να βρω σκύλες 😿😿
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Σταματήστε αυτό, όσο περισσότερο κάνετε stimfap τόσο περισσότερο θα καταστρέψετε τη σεξουαλική σας χημεία με πιθανούς συντρόφους, θα πέσετε σε ένα σπιράλ παρακολούθησης ακόμα πιο κακού πορνό επειδή το κανονικό δεν θα το κόψει, θα γίνεται όλο και πιο περίεργο μέχρι που οι πιθανότητες να βρείτε έναν σύντροφο που να είναι σε αυτό που ονειρεύεστε θα είναι ουσιαστικά μηδενικές. Α, και επίσης, πάρτε μερικές ενέσεις τεστοστερόνης, όσο περισσότερα ναρκωτικά κάνετε τόσο πιο χαμηλά θα πέσει το φυσικό σας επίπεδο, πιστέψτε με γι' αυτό.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Νομίζω ότι το MDMA μπορεί να είναι κατάλληλο για τους σκοπούς σας. Πρόκειται για την πλέον βέλτιστη επιλογή, λαμβάνοντας υπόψη ένα καλό προφίλ ασφάλειας, συναρπαστική και έντονη ευφορία, καθώς και σχετικά χαμηλή εθιστικότητα, τηρώντας παράλληλα τους κανόνες μείωσης της βλάβης.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ναι, θα έλεγα αμφεταμίνες. Ένα ζευγάρι πατημένα adderal θα μπορούσε να με κάνει να ξεκινήσω σίγουρα.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
έχω κάνει μόνο φαρμακευτικό σίγμα επειδή συνήθιζα να αγοράζω από έναν φίλο με σενάριο, αλλά θα μείνει στο ψυχιατρείο για πολύ καιρό. μου λείπουν τα addies τόσο πολύ που δεν είναι καν αστείο, κυριολεκτικά έχω να πάρω αμφεταμίνη εδώ και ένα χρόνο (πριν τον στείλουν, το σενάριό του άλλαξε σε mph, αλλά μου είπε ότι θα το αλλάξει πάλι μόλις βγει).
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Συμφωνώ με τον @Vasile - αν ήσουν λίγο παράξενος πριν, διάολε, όλοι είμαστε..., τα stims σίγουρα θα σε βάλουν στη γρήγορη διαδρομή για να γίνεις ακόμα πιο διεστραμμένος και εκφυλισμένος και πιθανώς θα περάσεις το σημείο χωρίς επιστροφή στην εμμονή με κάποια μπερδεμένα, φρικιαστικά, δυσάρεστα πράγματα και θα σε κάνουν πραγματικά μοναχικό, εκτός αν ξέρεις μια ψυχή προς πώληση ή κάποιον πολύ υπομονετικό και κατανοητό που σε αγαπάει πραγματικά, lol. Οι άνθρωποι IRL συχνά δεν με πιστεύουν όταν τους λέω ότι έχω εξασκηθεί στην αποχή για μεγάλα χρονικά διαστήματα, εκτός φυλακής, από επιλογή, (όχι ότι αισθάνομαι ότι χρειάζεται να το αναφέρω, αλλά σε περίπτωση που υπάρχει κάποια σύγχυση). Με άλλα λόγια, είμαι στρέιτ, πολύ βασικός, παραδοσιακός, υγιεινός - πώς το λένε, "βανίλια;" Βασικά, χωρίς διαστροφές. Γίνεται απλό και βαρετό για μένα μόνο αν είναι χωρίς νόημα και με κάποιον για τον οποίο δεν έχω αισθήματα, είχα το μερίδιό μου και τώρα προσπαθώ να το αποφύγω. Έπρεπε να δουλέψω σε αυτό για κάποιο χρονικό διάστημα, να μάθω για τον εαυτό μου και στη συνέχεια να το ξαναπιάσω και να το αντιμετωπίσω. Είχα την επιλογή ακριβώς μπροστά μου και την έχω απορρίψει, τουλάχιστον μερικές φορές, ακόμη και μετά από αρκετά χρόνια "αγαμίας". Πότε είναι ποτέ διασκεδαστικό ή εύκολο να μπλοκάρεις σκόπιμα τον εαυτό σου και να αφήσεις κάποια αξιοπρεπή κομμάτια "επιλογής" για τον επόμενο τύπο. Μόνο και μόνο για να αποδείξεις και να στερεώσεις τον αυτοέλεγχο και τη θέλησή σου στον εαυτό σου - και ίσως σε κάποιον άλλο που προσπαθεί να σε κοροϊδέψει. Προσοχή - μπορεί να μην το πάρουν και πολύ καλά, όταν συνειδητοποιήσουν ότι είναι το κορόιδο, οπότε να είσαι προετοιμασμένη για μια πιθανή κατάρρευση, όταν από το να θέλουν να σε τραβήξουν στο να θέλουν να το κόψουν! :O

Επέλεξα να κάνω αυτό το πνευματικό είδος δουλειάς με τον εαυτό μου, επειδή είχα αρχίσει να πιάνω τον εαυτό μου να παίρνει αυτόν τον διεστραμμένο, θλιβερό και αξιολύπητο δρόμο για τον οποίο μιλάει ο @Vasile και μερικοί από εμάς γνωρίζουν πολύ καλά. Αισθάνομαι ότι πιθανότατα δεν θα ήμουν σε θέση να σέβομαι τον εαυτό μου πια, ειλικρινά, αν το είχα κάνει. Ποιος ξέρει πού στο διάολο θα ήμουν σε αυτό το σημείο... Η πρόθεση ήταν να ξανακάνω τον εαυτό μου αγνό κατά μία έννοια και να δουλέψω πάνω στον εαυτό μου ως άνθρωπος και εν δυνάμει σύζυγος/πατέρας. Σταμάτησα να αυνανίζομαι και να παρακολουθώ πορνό για χρόνια. Ξέρω ότι είναι διαφορετικό για τις γυναίκες, αλλά για τους άνδρες, όταν δεν "αποφορτίζετε" την ουσία σας και αντ 'αυτού μετασχηματίζετε και αποθηκεύετε αυτή την ενέργεια σε όλο το υπόλοιπο σώμα σας με διάφορους τρόπους χρησιμοποιώντας τεχνικές Qi Gong, για παράδειγμα, ή σε κάτι παραγωγικό έξω από το σώμα σας, όπως ένα έργο για παράδειγμα - γράφοντας ένα βιβλίο ή κάνοντας μουσική. Αυτή είναι μια εσωτερική μορφή αυτού που αποκαλούν "αλχημεία", για την οποία δεν σας διδάσκουν στο σχολείο.

Εν πάση περιπτώσει, όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα. Το να ρουφάς λίγη καλή κόκα με ένα φιλαράκι αγκαλιά ήταν πάντα ένας πολύ καλός τρόπος να περάσεις μια νύχτα/πρώιμο πρωινό, μια στο τόσο κάποιο καλό κρακ έπιανε, συνήθως όμως όχι. Η σωστή δόση μεθαμφεταμίνης, νομίζω, είναι ίσως η καλύτερη για όλους. Δεν θέλεις να πάρεις πάρα πολύ όμως και να γίνεις λίγο πολύ φτιαγμένος και να σπαταλήσεις τον χρόνο σου προσπαθώντας να κάνεις κάτι που απλά δεν ήταν γραφτό να γίνει. Η αμφεταμίνη μπορεί να είναι εντάξει σε αυτό το πλαίσιο, το adderall δεν μου κάνει και πολλά. Η μεθυλφαινιδάτη είναι καλή - παρόμοια με την κόκα. Δεν είχα ποτέ την ευκαιρία με το MDMA/MDA, αλλά μπορώ να φανταστώ ότι θα ήταν φανταστικό με τον κατάλληλο σύντροφο. Το οξύ είναι αρκετά φοβερό όσον αφορά το σεξ, το ίδιο και τα μανιτάρια. Συνήθιζα να κάνω ενέσεις με κάτι που πωλείται ως "molly" - άγιο Scheisse! Δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς ήταν - μεθυλόνη/αιθυλόνη, αλλά αν έπαιρνες 0,3 από αυτό, θα έσκιζες τα ρούχα σου και θα έριχνες ένα φλιτζάνι νερό στο κεφάλι σου προσπαθώντας να μην τελειώσεις πριν αρχίσεις. Ήταν πολύ έντονο, ευφορικό και μαγικό και τρελά αφροδισιακό όπως το MDMA για περίπου 30 λεπτά για τα πρώτα 2 σφηνάκια. Το 3ο σφηνάκι θα ήταν πολύ λιγότερο διεγερτικό και ευφορικό και η "μαγική" αίσθηση είχε σχεδόν εξαφανιστεί, αλλά μερικές φορές χρειάζεσαι αυτό το τρίτο ή ακόμα και το τέταρτο. Μετά από αυτό είμαστε λίγο πολύ τελειωμένοι με αυτό μέχρι να κοιμηθείτε μια ή δύο νύχτες και να επαναφορτίσετε τη σεροτονίνη σας.
....Αυτά είναι τα δικά μου δύο λεπτά... Θέλω μόνο να προσθέσω ότι ο @HIGGS BOSSON κάρφωσε αυτό το νήμα: το σεξ είναι καλύτερο με έναν σύντροφο... σε κάθε περίπτωση, το σεξ μόνος σου είναι πιθανώς ακόμα καλύτερο από τον αυνανισμό, δεν το έχω καταλάβει ακόμα ο ίδιος.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Γαμώτο, είστε πραγματικά γαμημένα έξυπνοι. προσωπικά δεν χρησιμοποιώ πορνό επειδή απλά με κάνει να αισθάνομαι αηδιαστικός / μοναχικός, αλλά το έκανα πριν όταν ήμουν πολύ διεγερμένος για να νοιάζομαι. προσπαθώ να κρατήσω τον αυνανισμό (ειδικά νηφάλιος) στο ελάχιστο μόνο και μόνο επειδή ξέρω από την εμπειρία πόσο εύκολο είναι να το αφήσεις να καταλάβει τη ζωή σου. δεν είναι διασκεδαστικό. επίσης έχω βαθύ σεβασμό για τα vanilla mfs. ive συνειδητοποίησε ότι όπως στη θεωρία im σε freaky shit αλλά μόλις im πραγματικά στην κρεβατοκάμαρα με κάποιον τείνω να επικεντρωθώ στην οικειότητα και τη σύνδεση. Νομίζω ότι θα μπορούσα να κάνω τα σοβαρά εκφυλισμένα πράγματα μόνο με κάποιον που δεν με νοιάζει καθόλου και σε αυτό το σημείο ποιο είναι το νόημα του σεξ μαζί του; im δεν απέχει αλλά ill fuck μόνο κάποιος αν πραγματικά νοιάζομαι γι 'αυτούς / υπάρχει μια γνήσια σύνδεση. σύγχρονη κουλτούρα hook up με κάνει να θέλω να kms. δεν μπορώ να κάνω fwb είτε. προσπάθησα μια φορά, με έκανε να πάω κυριολεκτικά τρελός. χρειάζομαι αγάπη ή πρέπει να είμαι μόνος.

im δεν είναι μεγάλη για τον αυνανισμό, αλλά έκανα αυτό το νήμα γιατί ποτέ δεν είχα καμία εμπειρία με ένα άλλο άτομο, ενώ για τα ναρκωτικά. ποτέ δεν βρήκα κανέναν irl που να είναι κάτω. αν θα μπορούσε να βρει κάποιον θα το έκανα σίγουρα με molly tho. όταν μόνος, κόκα δεν κάνει πολύ σεξουαλικά, αλλά παίρνω μόνο πολύ με τη μία, έτσι idk, mph είναι πολύ διασκεδαστικό, αλλά δεν διαρκεί αρκετά, αμφεταμίνη είναι διασκεδαστικό και διαρκεί πολύ, αλλά είναι εύκολο να υπερδιεγείρεις τον εαυτό σου, δοκίμασα πράγματα με τραμαδόλη μια φορά και υποτίθεται ότι σκοτώνει τη σεξουαλική σας ορμή, αλλά δεν το έκανε για μένα. Ήταν πραγματικά διασκεδαστικό, σχεδόν τόσο διασκεδαστικό όσο η αμφεταμίνη, αλλά δεν νομίζω ότι οι περισσότεροι άνθρωποι θα συμφωνήσουν. δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα με ψυχοφάρμακα επειδή απλά δεν σκέφτομαι καθόλου το σεξ όταν είμαι σε αυτά. και συμφωνώ με εσάς και τον higgs bosson, το σεξ είναι πολύ καλύτερο με έναν σύντροφο, αλλά αυτό δεν είναι πάντα διαθέσιμο όταν ψάχνετε για κάτι άλλο εκτός από ένα one night stand lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
εφόσον αισθάνεστε ασφαλείς και το κάνετε έξυπνα μπορείτε να προωθήσετε μια μπορεί να διαρρήξετε σε μια άλλη διάσταση αν θέλετε πάρα πολύ να δείτε μέσα από τον μανδύα σε ό, τι είναι πέρα και να ενημερώσετε τον εαυτό σας ενώ έχετε χάσει τα εκστατικά συναισθήματα χίπικο στυλ και να δεθείτε μαζί σε όργια και μπορεί να βρείτε τον έρωτα της ζωής σας σύντροφο για να σπάσετε στο τελικό σύνορο για να εξερευνήσετε περισσότερα. Απλά μην εθιστείτε, αλλά στο chemsex πιο ισχυρό mixier είναι ως επί το πλείστον απαραίτητη για περισσότερη αναπτυξιακή εμπειρία. αν τολμήσετε να ανυψωθείτε πάνω από την ανιαρή σεξουαλική ζωή και τις σχέσεις. Καλά εκτελεσμένο chemsex δεν έχουν όρια της ισχυρότερης μετασχηματισμού extacy έτσι το κάνετε για να μην χάσετε επειδή γερνάτε και πεθαίνετε αλλά τώρα μπορείτε να το κάνετε
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Είναι καλό, αλλά το νερό (gbl) και το δοχείο είναι καλύτερα.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Δεν έχω ξανακάνει ποτέ gbl, αλλά θα ήθελα πολύ να το δοκιμάσω.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Κεταμίνη και χόρτο
 
Top