Question Καλύτερα φόρουμ;

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Καλύτερα φόρουμ; Αυτό εδώ φαίνεται καλό ψάχνετε για αυτά καθώς ξέρω ότι το dread είναι κάτω αυτή τη στιγμή.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Πολωνικό φόρουμ κρεμμυδιών
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Υπάρχει κάποιος σύνδεσμος για το φόρουμ του cebula που θα μπορούσατε να μοιραστείτε;
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Μπορείτε να μοιραστείτε τον σύνδεσμο; Είναι ένα φόρουμ του deepweb;
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
μπορείτε να δοκιμάσετε το Baking Bread Expert αν δεν είστε ικανοποιημένοι με αυτό εδώ...
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Σύνδεσμος παρακαλώ
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
στην πραγματικότητα πρόκειται για το ίδιο φόρουμ, αστειευόμουν, με συγχωρείτε.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Δεν ξέρω γιατί κάποιος που έχει σώας τας φρένας θα έψαχνε πιο πέρα από αυτό το αριστούργημα ενός φόρουμ. Όπως; Δεν έχω δει ποτέ στο σύντομο χρονικό διάστημα που βρίσκομαι σε αυτή την πραγματικότητα να βλέπω κάτι παρόμοιο, η προσοχή στη λεπτομέρεια και η αφοσίωση των "κύριων μελών" του είναι απαράμιλλη... Έχει επίσης προσελκύσει μια αρκετά ενδιαφέρουσα ομάδα ανθρώπων. Πραγματικά μοναδικοί στο είδος τους. Λατρεύω αυτό το φόρουμ! Λατρεύω την BB.
 

senseiFreu

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Απ' όσο γνωρίζω, αυτό είναι το πιο ολοκληρωμένο φόρουμ που μπορείτε να βρείτε.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Τι απέγινε ο φόβος; Δεν μπορώ να συνδεθώ με τον Tor αυτές τις μέρες, οπότε δεν ξέρω τι συμβαίνει τώρα με τον τρόμο.
Φυσικά θεωρώ ότι το breaking bad είναι σπουδαίο, αλλά θέλω επίσης να σας συστήσω κάποια άλλα φόρουμ.

1.https://drugbuyersguide.info/threads/chemsales888.8484/page-3#post-222367
NPjeMiUdO4
Καλό φόρουμ για να το επισκεφτείτε.
2. https://dopek.eu/
PbJAnO6kSr
Η πλειοψηφία των χρηστών του φόρουμ είναι από την Ευρώπη.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Επειδή αυτό είναι εξειδικευμένο στην παραγωγή και εδώ υπάρχουν πραγματικά πολλοί καλοί, έξυπνοι καλά εκπαιδευμένοι χρήστες και όχι τόσα πολλά παιδιά απατεώνες, επειδή δεν ξέρουν καν περί τίνος πρόκειται!

Το Cebulka είναι επίσης σπουδαίο αλλά δυστυχώς ως επί το πλείστον όχι στα αγγλικά.

Μου άρεσε επίσης το Dread αλλά αφού είναι συνέχεια κάτω είναι άχρηστο! Δεν ξέρω αν το έπιασαν...

Ενδιαφέρομαι επίσης για τέτοια boards αλλά χωρίς ανεπάγγελτα γκανγκστεροπαιδιά και άτομα χωρίς ειδικές γνώσεις για ναρκωτικά κλπ.

Οπότε αν υπάρχει κάποιο είδος "προχωρημένου" board παρακαλώ ενημερώστε με! Εκτός από τα ναρκωτικά που με ενδιαφέρουν κυρίως, με ενδιαφέρουν επίσης η πλαστογράφηση εγγράφων και η απάτη.

Όλα μεγάλα θέματα, αλλά εκτός από αυτά υπάρχουν μόνο πίνακες εκεί έξω, με 90% noobs, δεν θέλω να μοιράζομαι τις πληροφορίες μου που μάζεψα όλα αυτά τα χρόνια μόνο με επαγγελματίες γιατί αλλιώς οι ανενημέρωτοι παίρνουν τις πληροφορίες και τις κάνουν άχρηστες επειδή παριστάνουν ότι ξέρουν τι κάνουν.

Για παράδειγμα πώς να φτιάξω ένα skimmer ή τόσα άλλα πράγματα που φοβάμαι να μοιραστώ με noobs.

Εδώ με όλα τα βίντεο κτλ είναι ορατό ότι υπάρχουν επαγγελματίες που θέλουν να ανεβάσουν σανίδα και να κάνουν την κοινότητα πιο δυνατή!

Οπότε είμαι αρκετά χαρούμενος για αυτό αλλά είμαι ανοιχτός για συμβουλές για να χτίσω ένα μεγαλύτερο δίκτυο και να μάθω από τους επαγγελματίες.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ψάχνετε για πληροφορίες σχετικά με τη χημεία ή απλώς θέλετε να αγοράσετε φάρμακα; Αν θέλετε πληροφορίες για τη χημεία υπάρχουν μερικά μέρη που υπάρχουν ή υπήρχαν για μεγάλο χρονικό διάστημα και ως εκ τούτου μπορείτε να αναζητήσετε θέματα που δεν θα έχουν καμία επιτυχία σε αυτόν τον ιστότοπο, επειδή απλά δεν έχει εμφανιστεί
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Μπορώ να μάθω γι' αυτό το σύνδεσμο, κύριε;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Επιστημονική τρέλα
Drugs-forum
Το κυψελωτό
Το αρχείο Hive στο Erowid σημειώστε ότι αυτό το αρχείο βρίσκεται επίσης στο vespiary και σε διάφορους άλλους ιστότοπους.
Το αρχείο Rhodium δεν είναι ένας πίνακας μηνυμάτων, αλλά ένας κατάλογος σύνθεσης ναρκωτικών και πρόδρομων ουσιών, πήρε να είναι πάνω από 200 συνθέσεις
 
Top