Question Looking for a vendor Καλύτερη αγορά για την υδροχλωρική μεθαδόνη

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Αναζητώ μια αξιόπιστη αγορά για να αγοράσω υδροχλωρική μεθαδόνη όσο το δυνατόν πιο καθαρή (99%+). Βρήκε κανείς μια καλή πηγή;
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ αν θέλετε να το αγοράσετε αυτό δεν χρειάζεται να έρθετε εδώ στο darknet μπορείτε να το αγοράσετε από το clearnet ως analytical grade από το sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

είτε είσαι noobie είτε τρολάρεις καθώς το 99%+ είναι άχρηστο και δεν θα το βρεις σε καμία αγορά.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
συμφωνήσαμε, μπορεί να είμαι άσχετος με το darknet.

Όταν είπα 99%, εννοούσα απλώς ότι είναι όσο το δυνατόν πιο καθαρό. Επίσης, γιατί το 99% είναι άχρηστο;, θα πίστευα ότι όσο πιο καθαρή είναι μια ουσία είναι πιο χρήσιμη και όχι λιγότερο. Αλλά και πάλι, ναι, είμαι νέος στο darknet. Δεν είμαι noob όταν πρόκειται για υδροχλωρική μεθαδόνη σε πολύ καθαρή μορφή. Μου έχει συνταγογραφηθεί σε ενέσιμη μορφή (και είμαι ευτυχής να το αποδείξω). Αυτή είναι η αναζήτησή μου. Το βρίσκω όλο και πιο δύσκολο και ο συνταγογράφος μου προσπαθεί πραγματικά σκληρά να με βγάλει από αυτό, οπότε η ιδέα μου είναι να προσπαθήσω να το προμηθευτώ από άλλον προμηθευτή, αν συμβεί το χειρότερο και το αποσύρουν χωρίς προειδοποίηση.

Επίσης, επίσης, αυτό δεν είναι στο καθαρό, όχι στο σκοτεινό δίκτυο; Μάλλον κάνω λάθος, αλλά δεν χρησιμοποιώ tor ή VPN για αυτή την ανταλλαγή. Αλλά δεν θέλω να κάνω εχθρούς ή να ενοχλήσω τον κόσμο, οπότε ζητώ συγγνώμη αν το έκανα αυτό από την αρχή. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε, θα το εκτιμούσα πολύ.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok συγγνώμη που ήμουν σκληρός στο προηγούμενο μήνυμά μου ακόμα η καλύτερη πρότασή μου για θα είναι να μην αγοράσετε κανένα φαρμακευτικό προϊόν στο darknet η πλειοψηφία των προϊόντων εδώ γίνεται από υπόγειους χημικούς η μέγιστη καθαρότητα που μπορείτε να αναζητήσετε είναι ~70% είναι καλύτερο για εσάς και την υγεία σας να ακούσετε το γιατρό σας. ακόμα είναι δική σας επιλογή θα σας συνδέσω λίγους ανθρώπους που μπορούν να σας βοηθήσουν.

Αυτοί είναι πωλητές σε αυτή την αγορά επικοινωνήστε μαζί τους μπορεί να γνωρίζουν κάποιον που θα μπορούσε να σας βοηθήσει.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum είναι ανακατευθύνσεις και bbgate.com είναι ένας καθρέφτης clearnet για ευκολία.
tor σύνδεσμος είναι
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Εάν η αγορά alphabay δεν πέσει, υπάρχουν 3 περίπου πωλητές. Ακριβά tho. Φθηνότερο να βρεις κλινική και να πας το Σάββατο με μετρητά, Xanax ή κρακ και να αγοράσεις ή να ανταλλάξεις μπουκάλια
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Δεν ψάχνω για υγρή μεθαδόνη που συνταγογραφείται από κλινικές. Ψάχνω για προμηθευτές που τη συνθέτουν όσο το δυνατόν πιο καθαρά. Ψάχνω για κρυστάλλους ή σκόνη όσο το δυνατόν πιο καθαρή.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Όσο πιο καθαρά μπορούσα, είπα. Επίσης, γιατί το 99% των πραγμάτων είναι άχρηστα; Θα πίστευα ότι μια καθαρή χημική ουσία θα ήταν περισσότερο ωφέλιμη παρά λιγότερο. Θα το ξαναπώ: Είμαι νέος στο σκοτεινό διαδίκτυο. Όσον αφορά την πολύ καθαρή υδροχλωρική μεθαδόνη, δεν είμαι πρωτάρης. Μου έχει συνταγογραφηθεί ως ενέσιμο (και είμαι ευτυχής να το αποδείξω). Είναι η αποστολή μου. Το σχέδιό μου είναι να προσπαθήσω να το αποκτήσω από άλλη προμήθεια σε περίπτωση που συμβεί το χειρότερο και το αποσύρουν χωρίς προειδοποίηση, επειδή το βρίσκω όλο και πιο δύσκολο και ο συνταγογράφος μου εργάζεται εξαιρετικά σκληρά για να με βγάλει από αυτό.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Δεν είμαι σίγουρος ποιος είσαι ή γιατί αντιγράφεις τις απαντήσεις μου, αλλά μπορείς να σταματήσεις; Ευχαριστώ.
 
Top