Ο καλύτερος τρόπος για την κρυστάλλωση του MDMA με εμφάνιση "PRO"; (μεγάλοι κρύσταλλοι)

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Έτσι, οι κρύσταλλοι μου είναι καθαρή απόλαυση, αλλά μικρότερο από ό, τι θα ήθελα να έχω... ποιο είναι το σύστημα που χρησιμοποιείται για το "PRO" ; Εννοώ , ζεστό για να πάρει αυτά τα πυκνά και μεγάλα κρύσταλλα με ένα "πιεσμένο" εμφάνιση;
ακριβώς η ποσότητα είναι το κλειδί; εννοώ, με τη χρήση μεγαλύτερης ποσότητας για να κρυσταλλώσει, ας πούμε σε ζεστό IPA κατά τη διάρκεια της νύχτας θα βελτιωθεί?
Πρέπει να προσθέσω νερό στο IPA για να μειώσω την ταχύτητα κρυστάλλωσης;
ο τρόπος της πρώτης κρυστάλλωσης ( σε ξυλόλιο IPA ενώ κάνω τη σύνθεση) κάνει τη διαφορά; εννοώ, η χρήση αερίου ή υγρού HCL θα άλλαζε κάτι;

tnx εκ των προτέρων
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx για την απάντηση! unafortunatunatelly meth είναι πολύ πιο εύκολο από ό, τι MDMA στην κρυστάλλωση σε μεγάλα θραύσματα, MDMA , το ρακεμικό (όπως θα πρέπει πάντα να είναι) dont κρυσταλλώνονται σε μεγάλα θραύσματα.... το typicall dutch Crystal γίνεται από ένα probabilli μείγμα χημείας / μηχανική διαδικασία.... στοιχηματίζω ότι επιτρέπουν να κρυσταλλώνονται αργά, αλλά αφού πάρουν τα μικρά-μεσαία θραύσματα, πιέζουν όπως πολλά άλλα ναρκωτικά ...πώς; στοιχηματίζω ότι το κάνουν όπως κάνουν οι κακοί για να κόψουν την κοκαΐνη.. απλά προσθέτουν μια μικρή ποσότητα διαλύτη απροπίου (αρκετή για να προσθέσουν λίγη υγρασία αλλά λιγότερη για να διαλύσουν και να σπάσουν τα θραύσματα) μετά πιέζουν και εξατμίζουν τον διαλύτη.... ή ακόμα και σχεδόν λιώνουν το mdma σε ένα τέλειο σημείο όπου οι κρύσταλλοι φτάνουν στο σημείο τήξης αλλά όχι αρκετά ώστε να τα καταστρέψουν όλα, μετά περιμένουν να το επαναφέρουν σε θερμοκρασία δωματίου...

άλλα συστήματα δεν ξέρω, αλλά αυτοί οι τεράστιοι κρύσταλλοι σαν QUARTZ δεν είναι ούτε εφικτοί με ρακεμικό MDMA , μιλώντας για το σημείο χημείας.

Καμία άλλη ιδέα;
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Πάρτε μια από τις σχετικά μεγαλύτερες προσυνθετικές πέτρες σας από μια προηγούμενη παρτίδα και την επόμενη φορά που θα κάνετε τη διαδικασία ανακρυστάλλωσης ρίξτε την ήδη κρυσταλλωμένη πέτρα MDMA-HCl στο διάλυμα πριν αρχίσουν να σχηματίζονται κρύσταλλοι. Αυτό θα λειτουργήσει ως θεμέλιο για το σχηματισμό μεγαλύτερων κρυστάλλων γύρω από τον κρύσταλλο MDMA που βάλατε. Στη συνέχεια, απλά προχωρήστε όπως θα κάνατε κανονικά και θα έχετε ωραίους ΧΟΝΙΚΟΥΣ κρυστάλλους μόλις τελειώσετε. Ενημερώστε μας για το πώς λειτουργεί και δημοσιεύστε μια εικόνα του αποτελέσματος ώστε να μάθουν και οι άλλοι!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Γεια σας, tnx για την απάντησή σας, ναι im doiing ότι η μέθοδος σποράς , απλά ποτέ δεν παίρνω την ακριβή "pro" UG εμφάνιση... ο Θεός ξέρει πώς το κάνουν.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Αυτό σημαίνει ότι λύσατε το πρόβλημα που είχατε με το χρώμα/οσμή της νέας σας παρτίδας; Όσον αφορά την πραγματική σας ερώτηση, είμαι πολύ νέος σε αυτό, αλλά συνάντησα μια παρόμοια ανάρτηση όπου οι άνθρωποι συνιστούσαν βουτανόνη για μεγαλύτερους κρυστάλλους. Δεν είμαι σίγουρος αν επρόκειτο μόνο για βουτανόνη ενός μείγματος, νομίζω ότι ήταν ένα νήμα reddit στο r/theehive, αλλά μπορεί να κάνω λάθος. Ο op ρωτούσε για την εκ νέου πετροποίηση.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
το χρώμα εξακολουθεί να είναι σχεδόν καστανό , αλλά η μυρωδιά ζωντανεύει μετά την ανακρυστάλλωση σε κορεσμένο διάλυμα νερού....
 
Top