ΜΑΎΡΗ ΠΊΣΣΑ ΗΡΩΊΝΗ ΑΠΌ ΌΠΙΟ

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Η ακόλουθη διαδικασία εξηγεί πώς μετατρέπεται το ακατέργαστο/εξαγνισμένο όπιο σε ηρωίνη Black Tar.

Απαιτούμενες ουσίες :

- Ακατέργαστο/κατεργασμένο όπιο (το εκχύλισμα λοβού παπαρούνας είναι επίσης εντάξει για χρήση) = 10/12 γραμμάρια
- Νερό = 850/1000 ml
- Βενζοϊκό οξύ (99%) = 6 γραμμάρια
- Οξύ μπαταρίας (37% θειικό οξύ + 63% νερό) = 13 ml
- άνυδρη μεθανόλη (προαιρετικά)

Εξοπλισμός :

- Γυάλινη φιάλη στρογγυλού πυθμένα 2000 ml
- Συσκευή παλινδρόμησης
- Μανδύας θέρμανσης
- Φίλτρα καφέ/χαρτιού
- 2 πιάτα Pyrex

Διαδικασία :

Βάλτε το όπιο (ή το εκχύλισμα λοβών) στη φιάλη και προσθέστε νερό, βενζοϊκό οξύ και οξύ μπαταρίας. Βάλτε το μείγμα σε παλινδρόμηση για 2 ώρες διατηρώντας τη θερμοκρασία συνεχώς ρυθμισμένη από 80 έως 90 βαθμούς Κελσίου. Μετά από 2 ώρες φιλτράρετε το διάλυμα που έχει υποστεί παλινδρόμηση μέσα από μερικά φίλτρα καφέ απορρίπτοντας τα στερεά μέρη και συλλέγοντας τα υγρά. Εξατμίστε πλήρως τα υγρά σε ένα πιάτο Pyrex και ξύστε το πισσώδες/κολλώδες (πολύ κολλώδες) υπόλειμμα που είναι η μαύρη πίσσα H (δι-βενζοϋλομορφίνη). Το προϊόν μπορεί να καπνίζεται και να καίγεται και με περαιτέρω καθαρισμό (2/3x πλύσεις με μεθανόλη) μπορεί ακόμη και να εγχυθεί.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ευχαριστώ για το rescpie καλό να ξέρω αλλά im αυτή τη στιγμή προσπαθώ να έχω τους μάγειρες μου να μου φτιάξουν μια παρτίδα 98% λευκό κινέζικο το πρόβλημα μου είναι ότι οι μάγειρες μου το κάνουν με τον φθηνότερο δυνατό τρόπο και τον πιο γρήγορο αλλά θα με ακούσουν αν τους δώσω ένα bounus κατά τη γνώμη σας τι πρέπει να γίνει για να φτάσουμε στο 98% ω η τωρινή μου παρτίδα είναι 90%
 

spox1

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Πουλάτε ένα n4;
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Πρέπει να το καθαρίσετε όσο το δυνατόν περισσότερο με πολλές πλύσεις (ακόμη και 3/4) επίσης πρέπει να είναι υδροχλωρικό (Ν.4) .. Όχι βάση H (Ν.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Δεν είναι απαραίτητο να γίνει οποιαδήποτε διαδικασία ακετυλίωσης για να γίνει blackth???,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Θα ήθελα να σας ρωτήσω γιατί είμαι πολύ περίεργος, αφού στη χώρα που ζω έχουμε τεράστια χωράφια με όπιο και φέτος σκεφτόμαστε να παράγουμε λίγο Η για την κατανάλωσή μας, και η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να μάθω αν το bth είναι καλό για κάπνισμα, ναι έχει καλή γεύση και αν η γεύση είναι παρόμοια με αυτή της καφέ ηρωίνης που έχουμε συνηθίσει να καταναλώνουμε στις ευρωπαϊκές πρωτεύουσες, ή αν πραγματικά δεν αξίζει να ακολουθήσουμε αυτή τη σύνθεση και είναι προτιμότερο να φτιάξουμε μια ακετυλιωμένη ηρωίνη ακόμα και αν απαιτεί περισσότερη δουλειά και λιγότερη παραγωγή. Αυτή η btH έχει καλή γεύση;
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Μπορείτε να καπνίσετε το BTH με τον ίδιο τρόπο που θα χρησιμοποιούσατε με το "κλασικό" όπιο. Με άλλα λόγια, μην το κάψετε αλλά μάλλον εξατμίστε το με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
αν θέλετε και είστε επίσης από κάπου στην Ευρώπη και ενδιαφέρεστε να μου πουλήσετε ένα δείγμα ή να κάνετε μια ανταλλαγή για κάτι που μπορώ να σας προσφέρω, ενημερώστε με ιδιωτικά και μπορούμε να κάνουμε μια ανταλλαγή ή κάτι τέτοιο;;;;
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Θα ήταν επιτυχής η ίδια τεχνική αν χρησιμοποιούσατε παγωμένο οξικό οξύ αντί για βενζοϊκό οξύ για να σχηματίσετε μαύρη πίσσα που περιέχει 6-MAM;
Γνωρίζει κανείς αν και πώς αντιδρά το οξύ με τα άλλα αλκαλοειδή του οπίου εκτός από τη μορφίνη; Διάβασα ότι η διακετυλοκωδεΐνη είναι κάπως πιο τοξική από τις συγγενείς ενώσεις, τι γίνεται με τη νοσκαπίνη, τη θεμπαΐνη κ.λπ...; Ακετυλιώνονται/βενζοϋλιώνονται κατά τη διάρκεια της αντίδρασης;
Θα ήθελα να παραλείψω την εξαγωγή της μορφίνης από το ακατέργαστο όπιο μου, όπως ακριβώς περιγράφει αυτό το tek. Πρώτον, για να μειώσω τις απώλειες, επειδή δεν μπορώ να ξεκινήσω με τεράστιες ποσότητες οπίου στην αρχή, δεύτερον, λόγω της συνέργειας που υπάρχει μεταξύ όλων των αλκαλοειδών του οπίου.

Είμαι ευτυχής για κάθε χρήσιμη απάντηση!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Αφού έχει περάσει κάποιο χρονικό διάστημα από την παρούσα δημοσίευση, έχετε δοκιμάσει να φτιάξετε αυτή τη συνταγή μαύρης πίσσας με το όπιο σας; Είχατε θετικά αποτελέσματα; Αξίζει να ακολουθήσετε αυτή τη διαδικασία με τον αδελφό μας από όπιο;
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Γεια σου φίλε μου! Θα πρέπει να περιμένω περίπου 1-2 μήνες ακόμα για να το δοκιμάσω μέχρι να ανθίσουν τα φυτά μου ... :unsure: Αλλά σίγουρα θα δοκιμάσω τη συνταγή σε ένα μέρος της σοδειάς μου σε όπιο και θα σε ενημερώσω! :) Και θα δημοσιεύσω επίσης μερικές φωτογραφίες από τη διαδικασία εδώ
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ποια είναι η τιμή στην Ευρώπη, για το όπιο γύρω στο,1kg; ευχαριστώ.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Δεν έχω φτιάξει όπιο εδώ και χρόνια, αλλά τις τελευταίες φορές που το αγόρασα την εποχή της συγκομιδής μπορεί να κοστίσει περίπου 2000 ευρώ στη χώρα μου αγοράζοντας ένα ολόκληρο 1 κιλό, τα σακουλάκια των 100 γραμμαρίων στην Ισπανία την εποχή κοστίζουν 600 ευρώ... ευλογίες αδερφέ.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Σας ευχαριστώ, είναι φτηνό.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Βλέπω στη Γερμανία,χωράφια με κόκκινα λουλούδια παπαρούνας,έχουν αλκαλοειδή; Δοκιμάζει κανείς να τα κόψει και να τα βράσει;
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Περιέχουν κάποια (ελαφρώς τοξικά) αλκαλοειδή, αλλά κανένα από τα αλκαλοειδή του οπίου. Δεν θα συμβούλευα την κατανάλωσή τους, καθώς δεν έχουν πολλές επιθυμητές επιδράσεις. Παρ' όλα αυτά, υπάρχουν κάποιες νόμιμες και μη ελεγχόμενες παπαρούνες εκτός από το p. somniferum που περιέχουν ψυχοδραστικές ουσίες (π.χ. παπαρούνα της Καλιφόρνιας, φραγκοσυκιά μεξικάνικη παπαρούνα, κίτρινη κέρατο παπαρούνας). Ορισμένες από αυτές παράγουν επίσης ένα λατέξ που μπορεί να καταναλωθεί όπως το όπιο.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ωραία, σας ευχαριστώ για την απάντησή σας, για την εξοικονόμηση του χρόνου μου.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Γεια σας... Θα μπορούσε κανείς να αντικαταστήσει το θειικό οξύ με υδροχλωρικό οξύ;
 
Top