Breaking Bad Assistant Θέση εργασίας στην πόλη σας!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Έχετε λίγο ελεύθερο χρόνο; Έχετε δημιουργικό μυαλό;
Είστε έτοιμοι για ενδιαφέρουσες εξωτερικές εργασίες στην πόλη σας;
Μια τοπική θέση βοηθού Breaking Bad σας περιμένει!

Χρειαζόμαστε ανθρώπους που θα μας βοηθήσουν να διανείμουμε ανώνυμα δείγματα διαφόρων προϊόντων στην πόλη τους σε οποιαδήποτε χώρα. Χρειαζόμαστε πραγματικούς επαγγελματίες. Δεν χρειάζεται να μας στείλετε αντίγραφα των εγγράφων σας, δεν χρειαζόμαστε προκαταβολή μετρητών από εσάς, αυτό που χρειαζόμαστε είναι η επιθυμία να βγάλετε χρήματα κάνοντας συναρπαστική δουλειά στην πόλη σας ή σε οποιαδήποτε άλλη πόλη της επιλογής σας. Για εργασία μερικής απασχόλησης, προσφέρουμε διάφορες επιλογές και αν τα πάτε καλά, δεν θα πάρετε μόνο κάποια χρήματα, αλλά και την ευκαιρία για επαγγελματική εξέλιξη με την ομάδα επαγγελματιών του Breaking Bad.
Μην χάσετε την ευκαιρία σας!
Σημαντικό να γνωρίζετε: Προσφέρουμε μια εργασία που αποκλείει εντελώς τη δυνατότητα προσωπικών συναντήσεων με οποιονδήποτε. Δεν θα μας δείτε ποτέ, δεν θα σας δούμε ποτέ, δεν θα σας συναντήσουν ποτέ οι πελάτες - είστε μόνοι σας και σας παρέχουμε πλήρη ηλεκτρονική υποστήριξη.
Αν σας ενδιαφέρει το έργο Breaking Bad, αν ενδιαφέρεστε για μια πολλά υποσχόμενη δουλειά στην πόλη ή την περιοχή σας, αν θέλετε να εκπαιδευτείτε και να αρχίσετε να εργάζεστε - γράψτε μου στο
PM, θα το συζητήσουμε. Μόνο 18+.

Ίσως είστε έμπορος και θα θέλατε να δημιουργήσετε ένα κατάστημα στην περιοχή σας; Ή ίσως θέλετε να αυξήσετε τον αριθμό των πελατών στην πόλη σας και να μπορείτε να στέλνετε τα εμπορεύματά σας με ασφάλεια μέσω ταχυδρομείου σε όλο τον κόσμο; Είμαστε έτοιμοι να σας βοηθήσουμε να προωθήσετε την επιχείρησή σας, να σας βοηθήσουμε να διανείμετε δείγματα και να λάβετε σχόλια και να σας διδάξουμε μοναδικούς τρόπους παράδοσης και συσκευασίας του προϊόντος σας. Θα σας βοηθήσουμε να απελευθερώσετε τις δυνατότητές σας και να προχωρήσετε στο επόμενο επίπεδο εργασίας. Το μόνο πράγμα που χρειάζεστε είναι η επιθυμία και η σοβαρή συμπεριφορά. Γράψτε μου στο PM, θα το συζητήσουμε
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Μου αρέσει η πορεία αυτής της πλατφόρμας :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ναι, πράγματι, εντυπωσιάστηκα πολύ όταν έπεσα για πρώτη φορά πάνω στο BB και είμαι ενθουσιασμένος που θα παρακολουθήσω την εξέλιξή του! Μου αρέσει από πού ξεκίνησε η πλατφόρμα και με ποιον τρόπο αναπτύσσεται! Go Team BB !!!
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον........
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ενδιαφέρομαι πολύ, θέλω να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Λατρεύω αυτό το φόρουμ. Και υποστηρίζω κάθε δραστηριότητα.
Επίσης, καλωσορίζω τους ομοϊδεάτες αδελφούς να συζητήσουν μαζί μου.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hey how's it going my friend.im incredibly interested in some 2c-b or even 2,5 trimethoxybenzald.hope this isn't a inappropriate spot to say that.please delete if so
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Συγγνώμη *3,4,5 trimethoxybenzald*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Αυτό ενδιαφέρει τον εαυτό μου, θα ήθελα να μάθω περισσότερα. Είμαι άνω των 18 ετών, δύο φορές πάνω από το όριο.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
ενδιαφερόμενοι
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Βρίσκω ξεκαρδιστικό το γεγονός ότι ένα φόρουμ σύνθεσης και διανομής φαρμάκων έχει έναν "διευθυντή ανθρώπινου δυναμικού". Λατρεύω όταν κάνετε την αντισυμβατική ζωή των ανθρώπων που παίρνουν ναρκωτικά να μοιάζει με την εντελώς συμβατική ζωή των ανθρώπων που δεν παίρνουν ναρκωτικά. Είναι ένα είδος τρολ του συστήματος συνολικά. Ούτε μπορείς να πεις όχι σε αυτό αφού τότε "υποστηρίζεις τη χρήση ναρκωτικών" ασπαζόμενος την ιδεολογία σου σε αυτό το περιβάλλον.

Χαίρομαι που σε έχω εδώ φίλε. Όλοι χρειαζόμασταν έναν διαχειριστή στο φόρουμ για να ελέγχει τις ενημερώσεις! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ενδιαφέρομαι επίσης, αλλά κολλημένος στις Ηνωμένες Πολιτείες εμποδίζει πραγματικά καλά σχεδόν τα πάντα...
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ενδιαφέρον
Ενδιαφέρον PM me
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Ελπίζω όλα να πάνε καλά :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Το καλύτερο φόρουμ που έχει γίνει ποτέ. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Γεια σου φιλαράκο ενδιαφέρομαι σίγουρα αν υπάρχει κάτι που είχες συγκεκριμένα κάτι στο μυαλό σου και είμαι σίγουρος ότι καθώς γνωριζόμαστε θα μπορώ να σου πω για κάποια κρυφά χαρακτηριστικά που έχω.
 
  • Like
Reactions: vis
Top