• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine επιχειρηματική πρόταση

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας είμαι μέλος ας πούμε μιας ομάδας ανθρώπων που τους αρέσει να βγάζουν χρήματα ή αν έχετε ένα lil street savvy τότε είμαι ο λαός και αν έχετε καθαρή DEXTROMethamphetamine τότε έχετε αυτό που θέλω και με τη σειρά μου έχω κάποια πράγματα που θέλετε ίσως και να χρειάζεστε με τη σειρά μου έχω περιπλανηθεί στο σκοτάδι από το δρόμο του μεταξιού και ποτέ δεν αγόρασα τίποτα σπάνια έχω αρκετά ελεύθερα προσωπικά χρήματα και αν είχα δεν ήθελα να πάρω το ρίσκο να τα σπαταλήσω σε ελπίδες και όνειρα αλλά το μόνο που χρειάζομαι είναι κάποιος να μου αποδείξει ότι έχει καθαρή d meth και μια καλή προμήθεια από αυτή ώστε να μπορώ να σας δώσω μια πόλη γεμάτη πελάτες που δεν έχουν ιδέα τι είναι το dark net αν έχουν δεν ξέρουν πώς να το χρησιμοποιήσουν ή κατανοητά στέκονται απόμακροι ή δεν έχουν το χρόνο ή τα χρήματα να επενδύσουν στο να καταλάβουν τι είναι τι ως μέλος μιας ομάδας μπορώ βασικά να σας δώσω μια ομάδα 9f ανθρώπων που θα φροντίσει για όλες τις μαλακίες που γίνονται στο έδαφος και ποτέ δεν θα επηρεαστείς από αυτό ή δεν θα χρειαστεί να μάθεις το όνομά τους, ακόμη και θα ασχοληθείς με ένα άτομο που μπορεί να μην είναι πάντα το ίδιο άτομο... σκατά συμβαίνουν επίσης δεν είναι δικό σου πρόβλημα BTW αλλά οι στόχοι και οι ιδέες τους είναι πάντα οι ίδιοι... Απλά χρειάζομαι αρκετά σκατά που πήρα από το σκοτεινό δίκτυο για να τους παρουσιάσω μια παρόμοια πρόταση και δεν θα χρειαστείς ποτέ άλλο ο πελάτης ποτέ δεν θα ξεμείνει από διευθύνσεις όποιος πάει να αποστατήσει θα έχει κάποιον να λογοδοτήσει και πουθενά να κρυφτεί αν το κάνει δεν είναι ανήκουστο λίγο δεν θα σας επηρεάσει ποτέ όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ dm μου το έκανα αυτό ένα-ένα αλλά οι άνθρωποι μαλακίες και ήταν να πάρει πάρα πολύ χρόνο απλά DM είναι μια πολύ πολύ μικρή επένδυση idk ένα γραμμάριο ή 2 αν χρειαστεί σε κάτι που θα μπορούσε να είναι το σχέδιο συνταξιοδότησής σας απλά λέω
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Χτύπα με αν είσαι ακόμα εδώ και είσαι αληθινός.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Είναι ένα από τα αγαπημένα μου φάρμακα
 
Top