Μπορεί το 4MMC να αλλάξει χρώμα και να γίνει υγρό λόγω θερμότητας;

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας,

Έχω συναντήσει κάτι που διαφημίζεται ως 4MMC. Το χρώμα του είναι καφέ και είναι υγρό. Δεν το έχω ξαναδεί αυτό στη ζωή μου. Δεν μυρίζει σαν 4MMC ή άλλο MMC. Το δοκίμασα με αντιδραστήρια και το Ropadobe είναι μπλε/μοβ που αποκλείει το MMC. Επίσης το Zimmerman είναι ασυνήθιστα τέλειο ροζ. Θα επισυνάψω φωτογραφίες με το προϊόν και με τα αποτελέσματα των δοκιμών.

Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει να μου πει τι νομίζει ότι είναι αυτό ή να μου πει πως να το καθαρίσω, πως να το στεγνώσω ?

Ευχαριστώ!
 

Attachments

  • 5ogxdC3UQY.jpg
    5ogxdC3UQY.jpg
    125.8 KB · Views: 348
  • W359sGTe7f.jpg
    W359sGTe7f.jpg
    244.6 KB · Views: 317

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σας, νομίζω ότι πρόκειται για μείγμα προϊόντων και σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να απαλλαγείτε από αυτό. Εάν θέλετε, μπορείτε να διαβάσετε σχετικά με τη μέθοδο καθαρισμού στο σπίτι για τη μεφεδρόνη. Λάβετε υπόψη ότι μπορείτε να έχετε ισχυρές παρενέργειες ή να δηλητηριαστείτε από αυτό το πράγμα.
 

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Μόνο για λόγους εκμάθησης νομίζω ότι μπορώ να δοκιμάσω τη μέθοδο καθαρισμού. Αν αποτύχω τότε δεν σπαταλάω καλό προϊόν.
Είμαι περίεργος αφού ο καθαρισμός είναι επιτυχής, τι αποτελέσματα θα πάρω στη δοκιμή αντιδραστηρίων και επίσης το έστειλα σε ένα εργαστήριο για τις κατάλληλες δοκιμές.

Ευχαριστώ!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Η Aceton χρησιμοποιεί το ίδιο μπορεί να χρησιμοποιήσει για να επιταχύνει mdma mda και περισσότερα φάρμακα για να ξεπλύνει το χρώμα
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Μπορείτε να μοιραστείτε μαζί μας τα αποτελέσματά σας για μια συζήτηση
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Φαίνεται πολύ παράξενο, δεν είναι 4-mmc.:poop::poop::poop:
 
Top