Question Μπορεί κάποιος να βοηθήσει στην προμήθεια χημικών ουσιών για έναν τύπο

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Προσπαθούμε να πιέσουμε το xanax, το adderal και το oxy. Θα θέλαμε να πληρώσουμε για τη βοήθεια στην προμήθεια των κύριων χημικών ουσιών που απαιτούνται. Καταλαβαίνω ότι με αρκετή έρευνα θα μπορούσα να βρω αυτό που ψάχνω, αλλά θα προτιμούσα απλώς να πληρώσω για να γίνει αυτό και να ολοκληρωθεί αυτό το βήμα. Είμαι αρκετά πολυάσχολος άνθρωπος και εκτιμώ τη βοήθεια. Θα πληρώσω σε xmr. Απλά ψάχνω να αποφύγω τις απάτες και τους χρήστες με κακές προθέσεις και πιστεύω ότι η πληρωμή για τις πληροφορίες μπορεί να οδηγήσει σε ταχύτερα και πιο αξιόπιστα αποτελέσματα. Σας ευχαριστώ.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Εγώ περισσότερο θα χρειαζόμουν βοήθεια για τον εντοπισμό του δραστικού συστατικού για κάθε δισκίο που παρατίθεται. Δοκίμασα τον πιο δημοφιλή τρόπο για την παρουσίαση των συστατικών εδώ, αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Σας ευχαριστώ που αφιερώνετε χρόνο για να διασκεδάσετε το ταξίδι μου. Μπορώ να παράσχω την κατάλληλη αποζημίωση για τη βοήθεια και τις υπηρεσίες σας.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Είμαι ο The Maker. είναι πιθανό να μπορώ να σας βοηθήσω επειδή εργάζομαι επί του παρόντος σε ένα παρόμοιο έργο. Τα συστατικά, οι μερίδες και τα υλικά είναι άμεσα διαθέσιμα, αλλά ο τύπος δεν είναι τόσο εύκολος ο υπολογισμός. Υπάρχει δίπλωμα ευρεσιτεχνίας για την επωνυμία και τη σύνθεση του Adderall που μπορεί μόνο φαρμακολογικά να συνθέσει σωστά όπου είναι το πιο παρόμοιο, επειδή δεν υπάρχει τρόπος να πάρετε τις μερίδες, απλά πρέπει να το καταλάβετε, μπορείτε να μου στείλετε μήνυμα και μπορούμε ενδεχομένως να μοιραστούμε σημειώσεις.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Τι εννοείτε με τον όρο κύριες χημικές ουσίες;

Οι κύριες χημικές ουσίες είναι τα δραστικά συστατικά. Τα υπόλοιπα είναι τα έκδοχα.

Ή μήπως χρειάζεστε πρόδρομες ουσίες για να συνθέσετε τις κύριες ουσίες;

Χρειάζομαι περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το τι κάνετε τώρα και τι αποτελέσματα περιμένετε.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ζητώ συγγνώμη, ξεκίνησα περισσότερο έτσι ώστε να θέλω το δραστικό συστατικό, αλλά βλέπω ότι μπορεί να έχω πρόβλημα να το κάνω για προϊόντα όπως τα αντίγραφα M30 ή τα αντίγραφα adderall. Είμαι τώρα περισσότερο διατεθειμένος να ζητήσω βοήθεια για την προετοιμασία των πρόδρομων ουσιών για τη σύνθεση του κύριου συστατικού. Χρειάζομαι βοήθεια με τη διαδικασία δημιουργίας δισκίων και έχω διαβάσει. Θα ήθελα μια λεπτομερή εξήγηση για τη δημιουργία του δισκίου, τον τύπο, την αναλογία για τη βαφή και την επικάλυψη και ποια μέθοδος σύνθεσης θα ήταν η πιο γόνιμη για τη δημιουργία Anphetemine για το adderall, και διάφορα άλλα δισκία. Θα ήθελα κάποιον που δεν τον πειράζει να αφιερώσει χρόνο για να περπατήσει μαζί μου σε αυτό το ταξίδι και θα ήθελα πολύ να πληρώσω κάποιον που θα αφιερώσει χρόνο για να το κάνει.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Όχι τα δραστικά συστατικά μπορούν να αγοραστούν εύκολα και το ίδιο ισχύει και για τα μη δραστικά συστατικά όπως η λακτιτόλη και η σακχαρίνη νατρίου που χρειάζεστε βοήθεια στην αναλογία. Ακριβώς όπως και τα υλικά για τη φυσική κατασκευή των χαπιών. Χρειάζεστε ένα μπλέντερ, μια μηχανή πρέσας χαπιών, μια συσκευή πρέσας, έναν πνευματικό ψεκαστήρα και θα χρειαστεί να δημιουργήσετε ένα πολυμερές μείγμα για να επικαλύψετε τα χάπια σας. Τα δύσκολα μέρη θα είναι η αλλαγή των χρωστικών ουσιών στη μηχανή για να φτιάξετε διαφορετικά χάπια και η τοποθέτηση του σωστού στρώματος επικάλυψης στα δισκία. Το έργο του κοστίζει 1.200-1.500 δολάρια, αλλά είναι το δώρο που συνεχίζει να δίνει. Αυτό που κάνω και αυτό που ελπίζω να πετύχω είναι λίγο εμπιστευτικό προς το παρόν και δεν έχουμε κάποιο ιστορικό για να μιλήσουμε για κάτι τέτοιο. Είμαι νόμιμος όμως, είμαι απλά ένας από τους πολλούς πραγματικούς Heisenburghs.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Σας ευχαριστούμε. Υπέθεσα ότι ένα από τα πιο δύσκολα βήματα θα ήταν η σωστή μέτρηση και ανάμειξη των χρωστικών ουσιών για να αποκτήσουν χρώμα παρόμοιο με αυτό του φαρμακευτικού βαθμού. Είχατε κάποιο πρόβλημα με την εξασφάλιση των δραστικών συστατικών; Βλέπω ότι ορισμένα δραστικά συστατικά είναι ευκολότερο να αποκτηθούν, όπως το δραστικό συστατικό για βενζογόνα, δηλαδή το xanax, έναντι του δραστικού συστατικού για οπιούχα, δηλαδή το Mbox m30. Υποθέτω ότι αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι ορισμένα στοιχεία έχουν απαγορευτεί εντελώς στην Κίνα. Δυσκολεύομαι να εξασφαλίσω τα δραστικά συστατικά για τα τελευταία. Θα μπορούσε να λειτουργήσει το δραστικό συστατικό σε συνδυασμό με ένα συνδετικό υλικό για παράδειγμα firmapress; Δυσκολεύομαι να βρω το δραστικό συστατικό αμφεταμίνης εύκολα διαθέσιμο χωρίς να χρειάζομαι κάποια μορφή τεκμηρίωσης είτε από την Κίνα είτε από τις πολιτείες.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Συγγνώμη Marvine Popcorn απάντησα στο σχόλιό σας σαν να μου κάνατε ερώτηση. Αυτή είναι απλώς η μορφωμένη και έμπειρη γνώμη μου.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντησή μου, αλλά εργάζομαι επί του παρόντος στο ίδιο έργο. Αν θέλετε να ανταλλάξετε επαφές δεν υπάρχει πρόβλημα μαζί μου.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα απλώς να πω ότι οι απαντήσεις σας είναι πολύ έξυπνες φίλε μου, μοιράζομαι επίσης το ίδιο ενδιαφέρον σε αυτόν τον τομέα. Σε πειράζει να προσθέσω;
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA Tablet pressens

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Πρέπει να αναμειγνύετε καλά την Firm Press & τα ενεργά συστατικά μαζί.
Στη συνέχεια, στεγνώστε τη σκόνη σωστά και πιέστε αμέσως ή τα χημικά θα αρχίσουν να διαχωρίζονται, τότε θα έχετε λευκές κουκκίδες στα χάπια σας...
 
Top