Μπορείτε να μου δώσετε έναν τύπο για το πώς να μετατρέψω τη φαινεθυλαμίνη σε μεθαμφεταμίνη

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Έχω ερευνήσει πολύ για το πώς να μετατρέψω τη φαινυλαιθυλαμίνη σε μεθαμφεταμίνη, αλλά αν κοιτάξετε τους τύπους που μπορώ να βρω
Ts0aV6pLqg


ρώτησα τον φίλο μου, αλλά είπε ότι δεν μπορεί να μετατραπεί σε μεθαφεταμίνη, αλλά νομίζω ότι η φαινυλαιθυλαμίνη μπορεί να μετατραπεί σε φαινυλαιθυλαμίνη που πωλείται στη χώρα μας Θα το εκτιμούσα αν μπορούσατε να με βοηθήσετε, θα ήμουν πολύ ευτυχής αν μου λέγατε τι υλικά θα αγοράσω
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Μπορείτε, αλλά πρέπει να ξοδέψετε τόσα πολλά χρήματα που Θα είναι εμπορικά άχρηστη δράση και εσείς, πιθανόν, δεν μπορείτε να το κάνετε χωρίς καλές χημικές δεξιότητες και εξοπλισμό.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
μπορείτε να με βοηθήσετε με τον εξοπλισμό που πρέπει να αγοράσω Έχω περίπου 200 γραμμάρια φαινυλαιθυλαμίνης στο χέρι μου θέλω να φτιάξω αυτόν τον κρύσταλλο μεθαμφεταμίνης μπορείτε να μου εξηγήσετε πώς να το κάνω αυτό
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Δεν έχω πρακτικό εγχειρίδιο. Είναι ένας άχρηστος τρόπος, όπως σας είπα.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Αναρωτιέμαι αν μια μέρα θα κάνω αρκετά ναρκωτικά για να απαντήσω σαν να μην έχω διαβάσει ούτε λέξη από όσα μου λένε και να καυχιέμαι ότι έχω 200 γραμμάρια ενός εμπορικού συμπληρώματος διατροφής όπως είχα 2,5-διμετοξιμπενζαλδεΰδη
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
υπάρχει μια φθηνή συνταγή μεθαμφεταμίνης που να είναι απλή στο χέρι
 
Top