Μπορείτε να καπνίσετε το 4mmc;

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας. αναρωτιόμουν αν κάποιος είχε ή γνώριζε αν η μεφεδρόνη 4mmc ήταν καπνίσιμη;

Ευχαριστώ
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Καθαρός καρκίνος
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Μπορεί να είναι τοξικό εάν u καπνίζουν μόνο apvp μπορεί να
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ίσως μπορείτε να το εξατμίσετε
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ξέρω ότι η μεθαμφεταμίνη μπορεί να καπνίζεται στον γυάλινο σωλήνα, απλά είμαι περίεργος αν αυτό ήταν το ίδιο;
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Όχι
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
δεν μπορείτε να καπνίσετε μεθαμφεταμίνη, κάπνισμα σημαίνει να την κάψετε. Θέλεις να χρησιμοποιήσεις υπερθερμοκρασία για να υπερβείς την πίεση ατμών για να την εξατμίσεις. :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Το κάπνισμα του 4-MMC δεν θεωρείται γενικά ασφαλές ή αποτελεσματικό. Η μεφεδρόνη δεν προορίζεται για κάπνισμα και με τον τρόπο αυτό μπορεί να προκαλέσει τη διάσπαση της ένωσης σε άλλες, δυνητικά επιβλαβείς ουσίες πριν φτάσει στην κυκλοφορία του αίματός σας. Αυτό μπορεί να μειώσει ή να μεταβάλει τις ψυχοδραστικές επιδράσεις της. Οι επιδράσεις της μεφεδρόνης όταν καπνίζεται είναι απρόβλεπτες, καθώς η οδός χορήγησης μεταβάλλει τον τρόπο απορρόφησης και μεταβολισμού του φαρμάκου. Αυτό μπορεί να οδηγήσει σε ακανόνιστη έναρξη των επιδράσεων, καθιστώντας δύσκολο τον έλεγχο της δοσολογίας και αυξάνοντας τον κίνδυνο υπερδοσολογίας.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Δοκίμασα μια φορά πριν γνωρίσω τις πληροφορίες ασφαλείας που αναφέρονται εδώ. Σίγουρα το έκαψα, πήρα μια βιασύνη αλλά ήταν συγκρίσιμη με το σνιφάρισμα και δεν κράτησε τόσο πολύ, πήρα πονοκέφαλο, (πιθανώς πήρα καρκίνο του εγκεφάλου @armanimani χαχα) ήταν χαζό, μην το κάνετε lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Αυτή η ανάρτηση με έκανε να σκεφτώ περισσότερο για το σνιφάρει! Και εντάξει, είμαι τελείως σνιφάρων αυτή τη στιγμή, αλλά νομίζω ότι αυτή εξακολουθεί να είναι μια καλή και "σχετική με το νήμα" συμβουλή!

Προσπαθήστε να χρησιμοποιείτε πάντα μόνο ΕΝΑ ρουθούνι, κάντε αυτό τη "Μαγική Οδό" σας και αφήστε το άλλο ελεύθερο για να αναπνέετε, να ζείτε άνετα κ.λπ.
Κάνοντας αυτό έχει κάνει μερικά πράγματα για μένα,
Πολύ καλό για την επαναχορήγηση πολύ νωρίς, παραδέχομαι ότι η αναμονή για το ρολόι μπορεί να είναι δύσκολη .. Αν η Μαγική Οδός μου είναι ακόμα τσαντισμένη, ίσως τώρα δεν είναι η κατάλληλη στιγμή να προσπαθήσω να χώσω κι άλλα πράγματα εκεί πάνω(;) "Great Job Kurt!"

Το SO είναι λιγότερο πιθανό να υποψιαστεί χωρίς όλα τα τυχαία ρουθούνια που συμβαίνουν στο διαμέρισμα όταν είναι στο σπίτι!

Δεν θα είσαι ένας ανόητος στοματοφύλακας όλη την ώρα!

Όταν κατεβαίνω δεν έχει σημασία πόσο καθαρά είναι τα ρουθούνια μου, η Μαγική Οδός μου πάντα αρχίζει να φουντώνει ξανά (θέλοντας περισσότερο από αυτό το γλυκό γλυκό Μιάου Μιάου είμαι σίγουρος) Αλλά όπως ξέρει όποιος έχει δοκιμάσει αυτή τη μαλακία, δεν υπάρχει ύπνος... μέχρι το BROOKLYN! (ή κατά προσέγγιση όχι μέχρι μετά από 5-6 ώρες περίπου), οπότε πρέπει να σχεδιάσω πότε θα σταματήσω για την ημέρα. Με ένα καθαρό ρουθούνι μπορώ πραγματικά να κοιμηθώ γαμώτο και δεν μπορώ να φανταστώ τον εφιάλτη να είναι φραγμένες και οι δύο αυτές τρύπες του προσώπου ταυτόχρονα... Αρκετά σίγουρος επειδή ξέρω τον εαυτό μου, θα έλεγα "fuck it" και θα σνιφάρω λίγο περισσότερο μόνο για να τις ανοίξω, οπότε βασικά δεν θα κοιμόμουν πιθανώς ποτέ ξανά.

Ήμουν legit εθισμένος στο ρινικό σπρέι πριν από δεκαετίες και ήταν γαμημένα απαίσιο, μόνο λίγοι και εκλεκτοί. θα ήθελα να ευχηθώ αυτή τη συγκεκριμένη φρίκη. Φανταστείτε να ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ κάτι κάθε δύο ώρες μόνο και μόνο για το ιατρικό αποτέλεσμα του ανοίγματος των ρουθουνιών σας. Μου πήρε δύο βδομάδες να φύγει αυτό το πράγμα. ΜΕΊΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΆ ΑΠΌ ΤΑ ΔΙΕΓΕΡΤΙΚΆ ΡΙΝΙΚΆ ΣΠΡΈΙ! (εκτός αν έχετε άλλα κίνητρα; ;) )

Τελευταία συμβουλή από μένα για σήμερα: το καθαρό φυσιολογικό ορό (το Arm & Hammer έχει ένα υπέροχο χωρίς φάρμακα) ρινικό σπρέι είναι πολύ χρήσιμο περίπου τριάντα λεπτά μετά την "πράξη" για να καθαρίσει οποιαδήποτε παρατεταμένη φαρμακευτική γεύση, στη συνέχεια προσπαθώ να προγραμματίσω περίπου είκοσι λεπτά πριν από την επόμενη γραμμή και να χρησιμοποιήσω ξανά ρινικό σπρέι, είναι εκπληκτική η διαφορά που μπορώ να αισθανθώ, και πολύ χρήσιμο, η δευτερεύουσα συσκευή αναπνοής του προσώπου σας θα κοιτάξει προς τα πάνω και θα σας ευχαριστήσει!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
αν είστε αρχηγός της ομάδας αυτοκτονίας

Δοκιμάστε το
 
Top