• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Ζήτηση κάνναβης στις Πολιτείες;

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ψάχνουμε για νέους Προμηθευτές για να συμπληρώσουμε το μάλλον αραιό προς το παρόν ρόστερ μας από τις ΗΠΑ στις ΗΠΑ. Τους υπάρχουν τόσοι πολλοί έμποροι κάνναβης παντού, με τη νομιμοποίηση σε πολλές πολιτείες που καθιστά ευκολότερο από ποτέ για τους ανθρώπους να φτιαχτούν, ποια είναι η πραγματική αξία της κάνναβης αυτές τις μέρες; Υπάρχει αγορά γι' αυτήν εδώ στη ΒΒ για πωλήσεις από τις ΗΠΑ προς τις ΗΠΑ;

Προς το παρόν προσκαλώ τους πωλητές με τους οποίους έχω συνεργαστεί προσωπικά να έρθουν εδώ, πιστεύετε ότι αξίζει τον κόπο να κυνηγήσω και μερικούς από τους μεγάλους της Καλιφόρνιας στο Telegram; Παρακολουθώ πολλά κανάλια και υπάρχουν μερικοί πραγματικά επαγγελματίες πωλητές εκεί έξω που θα μπορούσαν ενδεχομένως να φέρουν κάποια πραγματικά σκληρά πράγματα στην αγορά μας. Τον περασμένο μήνα είχα μια σατίβα στο γαμημένο 55% THC, θυμάμαι όταν ήμουν ενθουσιασμένος απλά για διψήφια νούμερα, είναι τρελό τι βγάζουν αυτοί οι τύποι σήμερα.

Είμαστε σίγουρα χαμηλά στην πλευρά των ψυχεδελικών και στις ΗΠΑ, αυτοί είναι οι Προμηθευτές που κυνηγάω μέχρι στιγμής.

MORE WEED???? Τι πιστεύετε εσείς;

Υ.Γ. Η Μαριχουάνα είναι το όνομα του Σκλάβου της Κάνναβης, κοιτάξτε το! και σταματήστε να το αποκαλείτε Μαριχουάνα!!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Θα ήθελα πολύ να δω περισσότερα ζιζάνια στο τμήμα των ΗΠΑ. Υπάρχουν μερικά πράγματα που σίγουρα θα μπορούσαμε να χρησιμοποιήσουμε περισσότερο. Το χόρτο ήταν κάποτε το ψωμί και το βούτυρο μου, τώρα εκεί που ζω οι άνθρωποι προτιμούν να πάνε στο dispo την ημέρα της πώλησης παρά να υποστηρίξουν τον τοπικό έμπορο. Περισσότεροι από τους μισούς από αυτούς που ήξερα παλιά, όλοι συνταξιοδοτήθηκαν ή αναγκάστηκαν να το αλλάξουν επειδή η προσφορά ανέβηκε στα ύψη και οι τιμές ανέβηκαν. Η καλλιέργεια του δικού σας φαίνεται να είναι ο μόνος τρόπος για να κερδίσετε ένα αξιοπρεπές εισόδημα αυτές τις μέρες, και είναι και πιο διασκεδαστικό. Δεν είμαι σίγουρος πόσο καλή είναι η ζήτηση, αλλά πάντα υπάρχει ανάγκη για περισσότερο χόρτο!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Περισσότερα ζιζάνια! Οι σκέψεις μου ακριβώς! Όταν ξεκίνησε όλη η νομιμοποίηση είχα ένα σοβαρό ηθικό δίλημμα, ο έμπορος μου είναι μαζί μου για πάνω από μια δεκαετία και αρνούμαι να τον κάνω βρώμικο, οπότε συνέχισα να αγοράζω από αυτόν για λίγο καιρό μόνο και μόνο με βάση την αρχή. Αλλά στο τέλος, ακόμη και αυτός μου έλεγε να πάω να πάρω μερικά από τα dispo 🔥 και μάζευα και γι 'αυτόν lol. Έχει ακόμα επιχείρηση από όσο ξέρω και δεν μπορώ να περιμένω να τον φέρω στο BB, ένας πραγματικός επαγγελματίας, η Μαρία είναι η μούσα του, με έκανε Stoner lol

Στο Telegram τα επίπεδα επαγγελματισμού που έχω δει από αυτές τις ομάδες της Cali είναι εκπληκτικά... ταχύτερη εξυπηρέτηση πελατών από το γαμημένο Target ή την Bank of America, πραγματικά υψηλού επιπέδου άνθρωποι.

Αυτή τη στιγμή το τμήμα με τα χόρτα μου μοιάζει με μια κανονική, "προ των dispo-days" επιλογή εμπόρων ναρκωτικών. Το οποίο είναι καλό, αλλά... Οι δυνατότητες...! Τρόφιμα! Τρότσες με υψηλή περιεκτικότητα σε THC! (Τα dispo εξακολουθούν να είναι χάλια) HASH!

Η επιλογή προϊόντων νομίζω ότι είναι το μεγαλύτερο δέλεαρ των dispos, προφανώς η τιμή είναι επίσης ένας παράγοντας, αλλά γενικά νομίζω ότι οι μαστούρηδες που κάνουν πολλές παραγγελίες θέλουν ένα πράγμα πάνω απ' όλα: συνέπεια. Είναι ωραίο να ξέρεις ότι ΘΑ έχεις χόρτο στο τέλος της ημέρας όταν το θέλεις. Το να πάρεις όλα αυτά τα προϊόντα εδώ νομίζω ότι θα κάνει περισσότερους ανθρώπους πρόθυμους να αγοράσουν από όλους.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Μου αρέσει να κρατάω λίγο γύρω μου, αλλά πλέον το καπνίζω μόνο σπάνια. Πρέπει να είναι λίγο πολύ το σκατό που σκότωσε τον Έλβις. Δεν με ενδιαφέρει περισσότερο η μυρωδιά και η γεύση παρά το thc πάνω από 25% Είχα κάποτε έναν παλιό φίλο που μετακόμισε ένα δ στο Κολοράντο και μου πούλησε είναι κακό φαινό μπουμπούκια πραγματικά φτηνά.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Υπάρχει ζήτηση αλλά και τεράστια προσφορά. Τα πρώτα ψυχαγωγικά ιατρεία μόλις άνοιξαν στην πολιτεία μου
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Εκεί που βρίσκομαι οι μόνοι που το αγοράζουν με τον παραδοσιακό τρόπο είναι οι παλιοί που ήρθα και έμαθα από αυτούς. Τα σπιτικά μου όλα πηγαίνουν στους δικούς μου για τη συνταξιοδότησή τους. Με μεγάλωσαν με αυτό και με προμήθευαν για χρόνια μέχρι να συνταξιοδοτηθούν επίσημα, οπότε θεωρώ ότι το έχουν κερδίσει. Ποτέ δεν έχω δώσει δεκάρα σε κάποιον ντεπόζιτο και ποτέ δεν θα το κάνω. Γιατί να πληρώσω 100 για ένα τετράμηνο όταν μπορώ να το πάρω αφορολόγητο στη μισή τιμή. Έτσι, το THC δεν είναι 25%, εξακολουθεί να είναι καλής ποιότητας χόρτο που πιθανώς φτάνει περίπου το 19% ή κάτι τέτοιο και δεν βάζουμε το όνομά σας σε ένα σύστημα υπολογιστών με όλα τα στοιχεία σας. Κάτι δεν είναι σωστό να το κάνεις αυτό στην ίδια πολιτεία που συνήθιζε να μας συλλαμβάνει και ακόμα θα μας συλλαμβάνει αν σε πιάσει να το καλλιεργείς ή να το πουλάς χωρίς την άδειά τους και τις κατάλληλες άδειες/άδειες κ.λπ. και τεχνικά καλλιεργούν και πωλούν παράνομα σε ομοσπονδιακό επίπεδο, οπότε τι κάνει αυτούς νόμιμους και εμάς όχι; $$. Τόσοι πολλοί νέοι καπνιστές τώρα δεν γνωρίζουν καν την αίσθηση του να πηγαίνεις στο σπίτι του weedmans, να κάθεσαι με καλή μουσική, να καπνίζεις λίγο και να το ζυγίζουν μπροστά τους και μερικές φορές υπάρχουν επιλογές για να διαλέξεις και με αυτόν τον τρόπο. Η εμπειρία είναι επίσης μέρος της που έχει αλλάξει σε μια εμπορικού τύπου συμφωνία αντ' αυτού. Budtenders... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
SO true @prophet I haven't had a good 'smoke sesh' in years. and you make good points about the user descriptions, the Federal level thing still gets me, how long can Fedz turn a blind eye on this for so long? Είναι όλα ένα "χαλί" μακριά... Μεγάλα συγχαρητήρια σε εσάς που φροντίζετε τους ανθρώπους σας, μου αρέσει να το βλέπω αυτό, ένα πραγματικό "εγκληματικό σχέδιο ασφάλισης", αδέρφια βοηθούν αδέρφια. Τα πράγματα αλλάζουν, αλλά και πάλι δεν αλλάζουν τόσο πολύ.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Οι θαμώνες μου τότε συνήθιζαν να απολαμβάνουν να κάθονται και να καπνίζουν και να διαλέγουν τη σακούλα ή να παρακολουθούν τη ζύγιση. Πολλές άλλες περίεργες και τελικές συμφωνίες γίνονται κατά τη διάρκεια τέτοιων περιστάσεων που ανοίγουν τα υπόλοιπα διαθέσιμα πράγματα εκεί έξω. Όταν έχετε 10 διαφορετικούς αγοραστές σε μια μέρα και όλοι γνωρίζουν διαφορετικούς ανθρώπους, αυτό βοηθάει την επιχείρηση και μπορείτε πάντα να βρείτε άλλα καλούδια όταν χρειάζεται, όταν έχετε ευχαριστημένους πελάτες που επιστρέφουν. Μιλώντας για χόρτο, σκεφτόμουν να πάρω λίγο χασίς και να το προσφέρω, αλλά θα πρέπει να δοκιμάσω τη ζήτηση ώστε να μην κολλήσω με όλο αυτό. Η τοπική αγορά είναι περιορισμένη για το χασίς ειδικά για μένα... Σκεφτόμουν περίπου 15 το γραμμάριο. Δεν είμαι σίγουρος ακόμα...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ναι, φίλε, υπάρχει πραγματική τέχνη στο να τα λες όλα με τον έμπορο. Έχω ακούσει ιστορίες φρίκης για εμπόρους που έκαναν τους πελάτες τους να περιμένουν ώρες, αλλά πάντα πίστευα ότι το άτομο απλά δεν το "καταλάβαινε" lol.

Είμαι τακτικός χρήστης χόρτου εδώ και πολλά χρόνια και ακόμα δεν έχω βρει το Hash. Σίγουρα θα αγόραζα μερικά γραμμάρια σε αυτή την τιμή. Από ό, τι έχω δει στις άλλες Αγορές θα ήταν μια κλοπή, πιθανώς θα πάει γρήγορα
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ναι, αναρωτιόμουν πώς θα πουλούσε. Ξέρω ότι η τιμή dispo είναι υψηλή για το χασίς εκεί που βρίσκομαι. Το είδα για 50 δολάρια το G, και δεν το ήθελα με τίποτα. Στα μέσα της δεκαετίας του '80 ήταν περίπου 8$, το 2005 περίπου ήταν 12$ την τελευταία φορά που πήρα χασίς. Διάολε, σκέφτηκα ότι το κερί στα 17$ το G θα ήταν ελκυστικό, είναι τοπικά, αλλά όχι τόσο πολύ εδώ από τώρα. Αν είχα την επιχείρηση θα πουλούσα ουγγιές αντί για γραμμάρια.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ανήκω στη Σχολή Σκέψης του Ρίκι του TPB για το χόρτο: 'Just get it in you' goes for more than just weed προφανώς lol αλλά, όλες αυτές οι γαμημένες 'κριτικές'... "μύριζε κάστανα όταν το άνοιξαν, η γεύση των τερπενίων είναι φρουτώδης και κρεμώδης" fuck off, είναι χόρτο, τα σκατά έχουν γεύση σαν χόρτο lol, αν με ανεβάσει ψηλότερα είμαι μέσα σε αυτό. Κεριά, άμμος, βούτυρα, όλα αυτά τα σκατά είναι υπερβολικά ακριβά γύρω μου. Η ποικιλία θα ήταν μεγάλη για την αγορά.
 
Top