• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Carts

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Περίπου τι θα περίμεναν οι άνθρωποι στη NA να πληρώσουν για, καρότσια BHO και ζωντανά καρότσια σε αξιοπρεπές υλικό.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Όπως ένα πράγμα που αναρωτιέμαι, θα έτρωγαν οι πελάτες τη διαφορά τιμής των 5 δολαρίων σε φτηνά καρότσια έναντι αυτών των κολλημένων με ταινία-χωρίς γωνία κυψελών; Ή μήπως τα φθηνότερα (αλλά και πάλι αξιόπιστα) καροτσάκια είναι ο σωστός τρόπος για να προχωρήσουμε;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι εδώ στις ΗΠΑ και έχω δει καρότσια όλων των ειδών. Ο καθένας έχει την προτίμησή του. Εγώ προσωπικά έχω προτιμήσει τα φτηνά μιας χρήσης και τα επαναχρησιμοποιήσιμα. Μια φορά και έναν καιρό ξόδεψα ένα κομμάτι ψιλά για ένα σετ που είχε μπαταρίες με σπείρωμα 502(;) και μπορούσες να χρησιμοποιήσεις πηνία διαφορετικής αντίστασης και υπήρχαν πολλά αξεσουάρ, αλλά φαινόταν να απαιτούν πολλή συντήρηση. Πάντα τα πείραζα. Όταν συνάντησα τα μικρά που είναι όλα 1 κομμάτι και το μόνο πράγμα που μπορούσατε να αλλάξετε ήταν το πραγματικό φυσίγγιο, αυτό το απλοποίησε σημαντικά για μένα. Έχω αγοράσει αρκετά από τα αναλώσιμα που δεν ξεχωρίζουν εύκολα και όταν αδειάσουν τα πετάτε, αλλά περισσότερες από μία φορές έχετε διαρροή ή δεν φορτίστηκε σωστά. Η τιμή του προϊόντος στο εσωτερικό έχει μεγάλη σχέση με το είδος της συσκευής που μου αρέσει να βλέπω. Ελπίζω ότι κάποιοι άλλοι άνθρωποι θα χτυπήσουν σύντομα.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Λοιπόν, σκεφτόμουν να δω αν υπάρχει αγορά σε καπάκια με σπείρωμα / επαναγεμιζόμενα καροτσάκια από μια αξιοπρεπή εταιρεία φορτωμένα με 1g διαφόρων εκχυλισμάτων κάνναβης. Απλά εκτιμώ την αγορά, δεδομένου ότι είναι πιο δύσκολο να βρεθούν αγοραστές στις ΗΠΑ τώρα, δεδομένου όλων των νόμιμων πολιτειών.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Νομίζω ότι μια αρκετά ισχυρή μαύρη αγορά θα διατηρηθεί για μερικά χρόνια λόγω του κόστους απόκτησης της κάρτας αλλά κυρίως λόγω των φόρων που είναι αρκετά τρελοί. Το νόμιμο χόρτο είναι ακριβό. Επίσης, τα φαρμακεία δοκιμάζουν τα χάλια του και έχουν αστρονομικές απαιτήσεις σχετικά με τα σπόρια μούχλας διαλυμένα στερεά και άλλες πτυχές. Έχω έναν φίλο που... Μετακόμισε στο Κολοράντο πριν από χρόνια για να κυνηγήσει το όνειρό του, αλλά μετατράπηκε σε εφιάλτη γι' αυτόν επειδή δεν μπορούσε να πουλήσει το χόρτο του. Απλά δεν ήταν αρκετά καλό. Μου το πουλούσε για 100 δολάρια ουγγιά για brand name seed bankf1 indoor.
Έτσι, τώρα συνειδητοποιώ ότι υπάρχει μια ισχυρή αγορά για αυτό, αλλά το περιθώριο κέρδους δεν είναι πολύ μεγάλο. Είναι μια κορεσμένη αγορά σε όλο τον κόσμο.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ναι, απλά έχω πολλά επιπλέον πράγματα και λογαριασμούς να πληρώσω, οπότε φαίνεται ότι υπάρχει αρκετή αγορά για αυτό που χρειάζομαι.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Επί του παρόντος στο μενού υπάρχει το purple haze BHO που παρασκευάζεται με n-βουτάνιο (σχετικά άγευστο). Και προσαρμοσμένες κάρτες που παρασκευάζονται από απόσταγμα d9/d8/cbd/cbg/cbn και προαιρετικά τερπένια. Όλο το υλικό είναι αυθεντικά καροτσάκια με σπείρωμα CCELL (επαναφορτιζόμενα). Ή ispire ή ikrusher κατασκευασμένα logoless αναλώσιμα μιας χρήσης. Τα αναλώσιμα προς το παρόν δεν είναι διαθέσιμα, μικρό πρόβλημα εφοδιαστικής για την τελευταία παρτίδα υλικού.
 
Top