• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / ψάχνει για προμηθευτή 5cl στη Ρουμανία

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ψάχνω για μια ουσία για να αγοράσω στη Ρουμανία, ενδεχομένως για έναν συνεργάτη για παράδοση. Πρώτη φορά θα ήθελα ένα τέρας .. Έχω πάρει πάρα πολλά χτυπήματα τελευταία, αν χρειάζεστε κάποιον να παραδώσει στη νότια Ρουμανία PM μου.
Ψάχνω για 5cla στη Ρουμανία ή τη Βουλγαρία για να αγοράσω
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Ξέχασα ότι δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω επαφές... και με απέβαλαν...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Φυσικά μπορούμε να βοηθήσουμε
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profilul lui SonGoku apare ca "Το προφίλ αυτού του χρήστη δεν είναι διαθέσιμο".
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Βρίσκομαι στην Ολλανδία και μπορώ να σας φέρω σε επαφή με κάποιον 100% σίγουρο ,το δοκίμασα ο ίδιος!!!!Γράψτε μου αν σας ενδιαφέρει!!!! 5 ημέρες για να φτάσετε στο σπίτι!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Μια φορά έδωσα 500 lei και έπρεπε να πάρω 1,5g, ο άνθρωπος έφυγε και δεν ήρθε ποτέ xD. Τώρα μιλάω με κάποιον για να δω αν είναι καλύτερα και αν όλα είναι εντάξει μπορώ να σας ενημερώσω.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Έδωσα αμέσως το δώρο των 3-4g όταν είδα κάποιον άλλο να το κάνει γνωρίζοντας ότι έτσι το έκανα, είμαι πολύ ευχαριστημένος που άφησα τον εαυτό μου και που μπορώ να απολαμβάνω περιστασιακά pae με χόρτο. Παρεμπιπτόντως, είναι πολύ απλό να μην το φτιάξεις μόνος σου και το κέρδος είναι συγκριτικά παράλογα υψηλό, σαν να συγκρίνεις το φως του ήλιου με το φεγγαρόφωτο. Εύκολο να το φτιάξεις δεν σημαίνει και λιγότερο επικίνδυνο, εξαρτάται από το πόσο είσαι διατεθειμένος να το αναλάβεις.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Έχετε συνεργάτη;
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
ψάχνει ακόμα για κάποιον στη νότια ρουμανία
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Και βρίσκομαι ακόμα στη νότια Ρουμανία
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Ξέρω ότι βρήκα έναν τύπο από την Craiova και μου έστειλε ναφθαλίνη, παρεμπιπτόντως ζω στην Ολλανδία....eu έχω μια παλιά πηγή 5cl αν δεχτείτε σε 3 εβδομάδες να πληρώσετε το δείγμα που έστειλε από την Ολλανδία κάποιος στη Ρουμανία και
θα επικοινωνήσω μαζί σου σε 2 εβδομάδες για να στείλω το δείγμα σπίτι αφού σου γράψω αν θέλεις 300 λέι θα σου στείλω 1,5 γρ. καθαρό 5cl και θα σου μάθω πως να φτιάχνεις μπαχαρικό για κάπνισμα αν δεν είσαι σαν εμένα να το βάλεις κατευθείαν!!!!
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
ΑΝ θέλετε άλλη δουλειά, θα συναντηθούμε και θα σας δείξω πώς γίνεται, πληρώνουμε 50-50, έχω τη συνταγή και τον άνθρωπο με τη συνταγή και τον Κινέζο με την προσφορά...
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Αλλά αν θέλετε να με συναντήσετε, να ξέρετε ότι δεν θα πάρετε τίποτα μέχρι να φύγω από τη χώρα, για την ασφάλειά μου!
 
Top