Φθηνότερη μάσκα φίλτρου και εξοπλισμός safty;

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Γεια σας θα ήθελα να ξέρω τι είδους μάσκα αερίου και εξοπλισμό ασφαλείας που δεν θα καταστρέψει τον τραπεζικό μου λογαριασμό θα μπορούσατε να μου προτείνετε για τη σύνθεση 4mmc στο Amazon;

Εκτός από ένα κουτί καλλιέργειας με ένα καλό σύστημα φιλτραρίσματος και γάντια ασφαλείας και ένα διαχωριστικό πυρκαγιάς, χρειάζομαι μια μάσκα αερίου, γυαλιά ασφαλείας και ίσως μια φόρμα.

Για τη μάσκα είναι εντάξει ένα driver x-plore με φίλτρο p3;
Ή μπορώ επίσης να χρησιμοποιήσω καλύτερα φίλτρα και φθηνή μάσκα;

Για τα γυαλιά και τη φόρμα θα πάω με τη φθηνότερη επιλογή στο Amazon.

Οποιαδήποτε συμβουλή ή πρόταση;
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Το DCM είναι καρκινογόνο, καλύτερα να αγοράσετε εργαστηριακό παλτό και να μετρήσετε και να τα κάνετε όλα στο εξωτερικό (όχι σε διαμερίσματα σίγουρα) ή θέλετε να σκουριάσει κάθε μέταλλο, προβλήματα με τους γείτονες κ.λπ.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Εντάξει thx Θα το κάνω σε ένα growbox ή ίσως υπαίθρια σε ένα υπόστεγο.
Ποιο είναι το κατάλληλο φίλτρο για ένα growbox; Και θα χρησιμοποιήσω μόνο γυάλινο εξοπλισμό ή εννοείτε ότι κάθε μέταλλο θα αρχίσει να σκουριάζει αν μαγειρεύω 4mmc χωρίς απορροφητήρα στο διαμέρισμά μου;
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
everythink θα σκουριάσει από το hcl, είναι λίγο buit ακόμη και αυτοκτονία, πηγαίνετε έξω ή μην το κάνετε, μυρίζει ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, καλό να ξέρω ότι δεν ήξερα ότι είναι τόσο επικίνδυνο όσον αφορά τη σκουριά.

Έτσι θα πρέπει να σχεδιάσω μια κατάλληλη εξωτερική κουζίνα που θα ταιριάζει στις ανάγκες μου. Εύκολη στη συσκευασία και την αποσυσκευασία. Έτσι μια ακριβή μάσκα προσώπου, μια μπαταρία για τον αναδευτήρα και την πλάκα θέρμανσης και κάποιο είδος σκηνής για να κρατήσει μακριά τη βρωμιά θα είναι απαραίτητο .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
αν μπορείτε να νοικιάσετε ένα viliage που δεν έχει ανθρώπους araund it, μπορείτε εύκολα να το κάνετε στον κήπο για 2-3 ημέρες μια παρτίδα των 50-100kg είναι δυνατή τότε απλά εξατμίζοντας, im ξεκινώντας νέα bussines μπορώ να connert σας με έναν τύπο που θα παραδώσει χημική ρίξει ειδικό chenel ότι δεν θα πάρετε κόκκινη σημαία και θα είναι σε θέση να το κάνει πολύ καιρό, και όχι μόνο αυτό και οι τιμές είναι ακόμη και cheapen από NL / PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls hit me up with a plan supplier!
 
Top