Εκχύλιση κοκαΐνης από φύλλα κόκας

swissmoneysmellsgood

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, συνάδελφοι

θέλω να εξάγω κοκαΐνη από φύλλα κόκας. χρησιμοποιώ την εκχύλιση με κηροζίνη/θειικό οξύ.

Έχω όλα τα απαραίτητα χημικά και όλο τον εξοπλισμό που χρειάζεται για να ολοκληρώσω την εκχύλιση, αλλά δυστυχώς έχω ήδη καταστρέψει 2 εκτελέσεις.

τώρα θέλω να ρωτήσω αν κάποιος με την κατάλληλη τεχνογνωσία είναι πρόθυμος να με βοηθήσει να κάνω μια επιτυχημένη εκχύλιση.

Φυσικά θα σας ανταμείψω οικονομικά.

Χαιρετισμούς
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Πόσα φύλλα κόκας έχετε;
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Ψάχνετε για το βιβλίο μαγειρικής του καουμπόη της κοκαΐνης έχω ένα αντίγραφο
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
- Η κηροζίνη είναι τέλεια, δεν υπάρχει καλύτερο υποκατάστατο

- Αφού τα φύλλα κόκας υγρανθούν με νερό/ανθρακικό, αφήστε τα να παραμείνουν για 30 λεπτά

- πακετάρετε το περκολάτορ σφιχτά 1 κιλό χωράει μια φιάλη νερού 5lt όμορφα.

- προσθέστε κηροζίνη από πάνω (μια μετρημένη ποσότητα περίπου 600-750ml ανά κροκίδωση, 2 λίτρα συνολικά θα πρέπει να είναι αρκετά) και περιμένετε να διηθηθεί από την άλλη πλευρά (θα πρέπει να πάρει περίπου μεταξύ 10 και 15 λεπτών).

- όταν αρχίσει να διηθείται, κλείστε τον πυθμένα και συνεχίστε να προσθέτετε από πάνω κηροζίνη μέχρι να καλύψει τα φύλλα.

- μετά από κάποια ανάλυση η SWIM συνειδητοποίησε ότι 3-4 ώρες - και μέχρι, αν χρειαστεί, 24 ώρες διαβροχής για την 1η εκχύλιση είναι αρκετός χρόνος.

- αφού παρέλθουν οι πρώτες 3/4 ώρες, τότε διηθείτε την κηροζίνη, θυμάστε να προσθέσετε νέα από πάνω. Μπορείτε να το αφήσετε πολύ περισσότερο αν χρειαστεί (έως και 24 ώρες)

- Σταματήστε τη διήθηση όταν έχετε πάρει τόση ποσότητα όση μετρήσατε νωρίτερα (600-750ml) Εάν χρησιμοποιήσετε περισσότερη κηροζίνη από την προτεινόμενη, μην ανησυχείτε, δεν πειράζει.

- Κλείστε ξανά το διηθητήρα και γεμίστε τον όπως και προηγουμένως με νέα κηροζίνη.

- Μετά από άλλη μια ώρα περίπου, κάντε τις ίδιες τελευταίες διελεύσεις στην άλλη κηροζίνη που βρίσκεται στον περκολάτορα και ανακτά τις τελικές ποσότητες.

- εκχυλίστε την πράσινη κηροζίνη κανονικά με 5% H2SO4 ρίχνοντας την στην εκχυλισμένη κηροζίνη, σφραγίζοντας το μπουκάλι και ανακινώντας το για περίπου μισή ώρα σε διαλείμματα των 5 λεπτών με λίγα λεπτά ανάπαυσης. Βεβαιωθείτε ότι δεν σχηματίζεται γαλάκτωμα, αν σχηματιστεί, αφήστε το να σταθεί για να διαλυθεί.

- Εάν παρατηρήσετε ότι η απόδοση είναι χαμηλή, εκχυλίστε εκ νέου την κηροζίνη με θειικό οξύ όπως έγινε στο προηγούμενο βήμα παραπάνω.

- Καταβυθίστε τη βάση χρησιμοποιώντας αμμωνία 10% ή προχωρήστε σε οξείδωση.
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Ακολουθεί ένας βασικός οδηγός
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Δυστυχώς, ο συγγραφέας αυτού του νήματος δεν μας επισκέπτεται πλέον. Του έχουμε γράψει προσωπικά μηνύματα για να τον βοηθήσουμε, αλλά δεν διαβάζει τα μηνύματά μας.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
μπορώ να έχω το αντίγραφο αυτού του βιβλίου μπορείτε να μου το στείλετε;
 
Top