Ερώτηση για την εκχύλιση κωδεΐνης, παρακαλώ απαντήστε

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
η κωδεΐνη που εκχυλίζεται με κρύο νερό μπορεί να μετατραπεί σε σκόνη αν ναι ποια είναι η μέθοδος
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Έψαξα αλλά δεν βρήκα πώς να φτιάξω σκόνη, βρήκα μόνο πώς να την εξάγω και αυτό το ξέρω ήδη
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Βρήκα επίσης τον σύνδεσμο που μου δώσατε, αλλά δεν λέει πώς να φτιάξετε σκόνη
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kid Υποθέτω ότι προσπαθείς να μην ακούγεσαι σαν τελείως NEWB RN αλλά.....δεν φαίνεται και τόσο καλά η κωδεΐνη είναι υδατοδιαλυτή δηλαδή όταν την θρυμματίσεις και την βάλεις στο σφηνοπότηρο σου με ελάχιστη ποσότητα νερού για να διαλυθεί και μετά την σπάσεις ανακάτεψε την και μετά βάλε την στην κατάψυξη μέχρι να γίνει σχεδόν slushy και μετά βγάλε το σφηνοπότηρο σου θα πρέπει να έχει διαχωριστεί αφήνοντας ένα κιμωλιούχο στρώμα και ένα ορατό διαφανές και πάρτε πανί τυριού ή οτιδήποτε μπορείτε να βρείτε στην κουζίνα της μαμάς σας και στη συνέχεια βάλτε το στο άλλο ποτήρι που έχετε με ένα λαστιχάκι και στη συνέχεια ρίξτε το μέσα επαναλάβετε αυτό το βήμα αν θέλετε και στη συνέχεια μαζέψτε το υπόλοιπο λευκό γκάζι που σας έχει απομείνει ή φυλάξτε το για μια βροχερή μέρα όταν τελειώσουν οι προμήθειες σας και κάνετε ένα ξέπλυμα γκέτο.....anyway back to the shit SMH Εγώ θα έπαιρνα τότε είτε το υπόλοιπο που έμεινε από καθαρή έως γαλακτώδη κωδεΐνη σε σκόνη και μετά είτε θα την άφηνα να εξατμιστεί μόνη της είτε θα έβαζα λίγη ζέστη πάνω της αλλά ανεξάρτητα αν θέλετε να πάρετε σκόνη μην σκεφτείτε να πυροβολήσετε κωδεΐνη δεν είναι έξυπνο ok απλά για να σας ενημερώσω απλά ρίξτε αυτή τη μαλακία σε ένα Mountain Dew και πιείτε λίγο trailer park lean !!!!
 
Top