Coleman Camp Fuel Active/main Chemical Explain

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Γνωρίζουμε ότι το πρώτο βήμα για να μαγειρέψετε σκανδάλη είναι να γνωρίζετε τα πάντα για την κύρια χημική ουσία, από το όνομα, τη δραστική χημική ουσία ή την κύρια, το χειρισμό prochedure, και οτιδήποτε άλλο.

Αλλά όταν είδα το "cookin crank με τον Uncle Fester video part 1. από τον διαχειριστή μας @HEISENBERG, Παρεμπιπτόντως ευχαριστώ τον Expert για την ελεύθερη πρόσβαση.
στο πρώτο βήμα είναι u πρέπει να πάρετε Coleman Camp Fuel για να υποστηρίξει μια άλλη proccess. Στη χώρα μου είναι δύσκολο να πάρει αυτό το πράγμα. Θέλω να μάθω περισσότερα για την ενεργή χημική ουσία στο Coleman Camp Fuel και ευχαριστώ τον εμπειρογνώμονα για την υποστήριξη κάθε χρήστη Hummies 😅 είναι u γνωρίζουν ότι η κύρια χημική ουσία; η ενεργή χημική ουσία στο Coleman.. ή το σημαντικό μόριο; Η βιβλιογραφία μου λέει ότι είναι Tolune. Αλλά στο shake n bake είναι Diethyl Ether. Στη μεσαία παραγωγή παίρνεις βενζόλιο. ή ίσως νάφθα;

Ευχαριστώ για την εξήγηση του εμπειρογνώμονα,
Σας αγαπάμε.

https://bbgate.com/media/part-1-making-methamphetamine-with-uncle-fester-video.51/
@HIGGS BOSSON @G.PATRON @Williamdampier
 
Last edited:

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Μπορεί ο διαιθυλαιθέρας να αλλάξει το καύσιμο της κατασκήνωσης Coleman;

@G.Patron
Z0fHLoUuOn
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Εξαρτάται από τη σύνθεση. Είναι πετρελαϊκός αιθέρας.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Είναι σωστό αν το καύσιμο Coleman Camp Fuel αντικατασταθεί με Potreleum Ether στο Uncle Fester part 1 - 3Meth Video;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Πρέπει να χρησιμοποιήσετε, πετρελαϊκό αιθέρα. Ως εκ τούτου, μπορείτε να τον αποστάξετε και να λάβετε καθαρό PE από το Coleman Camp Fuel. Θέλετε να χρησιμοποιήσετε PE αντί για Coleman CF;:unsure:
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Στη χώρα μου καθαρό PE είναι διαθέσιμο για ανάλυση, δεν χρειάζεται απόσταξη από Camp Fuel hehe ευχαριστώ Patron. θα προσπαθήσω με καθαρό
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Το καύσιμο coleman camp είναι απλώς μια εμπορική ονομασία
και περιέχει μόνο νάφθα και τίποτα άλλο.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Ευχαριστώ Bro:):)
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton
Ποιος πετρελαϊκός αιθέρας καλύτερη επιλογή Κελσίου για την αλλαγή coleman campfuel;

a. Αιθέρας πετρελαίου 30-60° Κελσίου
b. 40-60° C
c. 80-100° C
d. 90-120°C

Δεν ξέρω πώς ακριβώς διαφέρουν

Χάρη στον δάσκαλο
 
Top