Cook Shitty Meth

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, φίλοι μου. Θέλω απλώς να μαγειρέψω κάποια Meth. Το πρόβλημα είναι ότι δεν είχα μεγάλη χημική εμπειρία όταν πρόκειται για σύνθεση. Θέλω κυρίως να το πουλήσω, οπότε η ποιότητα μπορεί να είναι σκουπίδια, αλλά ίσως θέλω να δοκιμάσω λίγο από το προϊόν μου, ώστε να μην είναι πραγματικά πολύ τοξικό. Πώς μπορώ να μαγειρέψω κάποια φτηνή και εύκολη στην παρασκευή μεθαμφεταμίνης με χημικές ουσίες ή πράγματα που μπορώ να αγοράσω σε ένα μεσαίο ευρωπαϊκό κατάστημα; Δεν χρειάζεται να είναι καθαρό, κρυσταλλωμένο ή κάτι τέτοιο. Θα πρέπει μόνο να είναι καταναλώσιμο, όχι επικίνδυνο και όχι θανατηφόρο Meth. Σκέφτηκα να το φτιάξω σαν αυτές τις Redneck 2 Littre Bottle Versions ή αυτές τις Ελληνικές και Αφρικανικές σκατά βλαβερές εκδόσεις. Ίσως θα μπορούσατε να μοιραστείτε και κάποιες ασφαλείς μεθόδους κοπής της Μεθαμφεταμίνης. Ευχαριστώ Ελπίζω να μην σας χαλάσω την καρδιά του Χημείου σας με αυτή τη σοβαρή Ερώτηση αλλά σας παρακαλώ πείτε μου και δείτε το ως Μείωση Βλάβης για να μην κάνω κάτι λάθος και αυτοκτονήσω κατά λάθος.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Δεν χρειάζεται καν να κοιτάξω για να καταλάβω ποιο βίντεο είναι αυτό.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Η μόνη διαφορά μεταξύ της μεθαμφεταμίνης μηχανόβιου και της μεθαμφεταμίνης εργαστηρίου είναι μερικές ανακρυσταλλώσεις.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Διαφορά μεταξύ του βαθμού εργαστηρίου και του σούπερ μεγάλου βαθμού εργαστηρίου= PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Χρήστης12345, λυπάμαι που το λέω, αλλά σε μεγάλο βαθμό εξαιτίας ανθρώπων σαν εσάς έπρεπε πολλοί από εμάς να βρούμε αυτόν τον ιστότοπο. Αν σκοπεύετε να κάνετε τους ανθρώπους σκατά για ανθρώπινη κατανάλωση, αυτό με φοβίζει κάπως. Στη θέση σας δεν θα έπαιρνα το ρίσκο, δεν αξίζει τον κόπο. Σας εύχομαι καλή τύχη στις προσπάθειές σας, ελπίζω να μην βλάψετε κανέναν ή να πληγωθείτε εσείς οι ίδιοι.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Στην πραγματικότητα, μόλις χθες δημοσίευσα κάτι σχετικά με το να κάνουμε το τελικό προϊόν καλύτερο ενώ χρησιμοποιούμε μια άθλια μέθοδο. Έβαλα μάλιστα και μερικές συμβουλές ασφαλείας.

Δεν κάνω μια ολόκληρη διαδικασία βήμα προς βήμα γιατί θα αισθανόμουν υπεύθυνος για την ανεύθυνη χρήση της, οπότε μην ρωτάτε
 
Top