Question Δοκιμή ούρων Crystal Meth

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Γεια σας παιδιά και κορίτσια

Έχω συνέντευξη για δουλειά σε 2 μέρες και υπάρχει πιθανή εξέταση ούρων. κάπνισα χθες λίγο κρύσταλλο και αναρωτιόμουν αν θα το ανιχνεύσουν στα ούρα μου;
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Καπνισμός πίπας ...; Κανένα πρόβλημα, σε 2-3 ημέρες είναι έξω! Τα περισσότερα είναι έξω μετά από 24 ώρες! Με ούρα!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ναι, ο καπνός της πίπας.
Ευτυχώς δεν έκαναν τεστ αλλά για να είμαι σίγουρος δεν θα καπνίσω μέχρι να μου πουν αν πήρα τη δουλειά ή όχι
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
στη χειρότερη περίπτωση απλά πάρε συνθετικά ούρα ή πάρε καθαρά ούρα από έναν φίλο, αλλά όπως είπε και η πρώτη απάντηση μάλλον θα έχει βγει μέχρι τότε. καλή τύχη θο 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ευχαριστώ ευτυχώς δεν έκαναν τεστ γιατί δεν μοιάζω με ναρκομανή LOL ! αν ήξεραν μόνο τα πράγματα που κάνουμε στο σκοτάδι🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Η μεθαμφεταμίνη μπορεί συνήθως να ανιχνευθεί στα ούρα έως και 3-4 ημέρες μετά τη χρήση , μερικές φορές περισσότερο ανάλογα με παράγοντες όπως η συχνότητα χρήσης και ο ατομικός μεταβολισμός και τα κιλά. , υπάρχουν διάφορες μέθοδοι για να προσπαθήσουμε να επιταχύνουμε τη διαδικασία αλλά δεν υπάρχει εγγυημένος τρόπος για να την εξαλείψουμε εντελώς από το σύστημά μας σε μόλις 2 ημέρες. πίνουμε άφθονο νερό και τρώμε φρούτα και λαχανικά , επίσης να κάνουμε λίγη άσκηση για να βοηθήσουμε το σώμα μας να μεταβολίσει το ναρκωτικό πιο αποτελεσματικά. αλλά και πάλι , 2 ημέρες είναι μικρό χρονικό διάστημα , καλύτερα να πάρουμε λίγο χρόνο ή κάποια καθαρά ούρα
 
Top