Ο πωλητής DN κρατά μυστικό πώς διακινεί λαθραία και ανακρυσταλλώνει μεθαμφεταμίνη

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Πρώτα απ' όλα η μεθαμφεταμίνη διακινείται λαθραία σε κάρτες γενεθλίων που συνθλίβονται σε μια συνοχή σαν ψίχουλα και σφραγίζονται σε κενό αέρος σφιχτά σε λεπτό ασημένιο πλαστικό Mylar όχι πλαστικό vac seal γιατί φαίνεται στις ακτίνες Χ. Έτσι τα καρτέλ και άλλοι στέλνουν τη μεθαμφεταμίνη τους σε όλο τον κόσμο.

η μέθοδος ανακρυστάλλωσης για να μετατραπεί ξανά σε θραύσματα:
Χρησιμοποιώντας ένα μπεν μαρί (όχι διπλό βραστήρα είναι πολύ επικίνδυνο) προσθέστε μεθανόλη και θερμάνετε ελαφρώς (η μεθανόλη χρησιμοποιείται λόγω της μυρωδιάς ή κάτι τέτοιο) και στη συνέχεια όταν έχει θερμανθεί προσθέστε τη σκόνη μεθαμφεταμίνης.

διαλύετε και ανακατεύετε το μείγμα μεθαμφεταμίνης στη φωτιά μέχρι να γίνει παχύρρευστο χρησιμοποιείτε 1/3 μεθανόλη προς σκόνη μεθαμφεταμίνης όταν φτάσει σε μια ορισμένη συνοχή βγάζετε το Bain-Marie από τη φωτιά και το τοποθετείτε αμέσως σε ένα ψυγείο στη ρύθμιση θερμοκρασίας 4 ώστε να είναι το σωστό ψύχος μετά από μια νύχτα θα πρέπει να φτάσετε πίσω σε κρυστάλλους ή σε έναν μεγάλο κρύσταλλο που μπορείτε να σπάσετε σε θραύσματα, να τον αφαιρέσετε και να τον αφήσετε να στεγνώσει ιδανικά θέλετε να τον αφήσετε στο ψυγείο μέχρι να γίνει όλη η εξάτμιση.

Δεν είμαι χημικός και έχω την πιο βασική κατανόηση της χημείας που μπορεί κανείς να έχει μου εξήγησε αυτή την τεχνική ένας πωλητής σκοτεινού δικτύου που πουλάει μεθαμφεταμίνες από όλο τον κόσμο.

αν είστε χημικός πείτε μου αν το έκανα σωστά αν δεν το έκανα παρακαλώ διορθώστε ή εξηγήστε τη σωστή διαδικασία αγγελία δεν έχω κάνει αυτή τη μέθοδο προσωπικά ακόμα
 
Top