Question Ξέρει κανείς πώς είναι καλύτερο να φέρνετε τα φάρμακα από τα σύνορα

70099007

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ξέρει κανείς πώς να φέρνει καλύτερα τα φάρμακα από τα σύνορα και ξέρει κανείς πώς να ρευστοποιεί τα φάρμακα για καλύτερη μεταφορά
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Εξαρτάται από το πόσο μακριά βρίσκεστε από τα σύνορα. Αν <10km τότε πάρτε μερικά μαθήματα από τη HAMAS - φτιάξτε πύραυλο ζάχαρης και εκτοξεύστε τον σε γωνία 45 μοιρών προς το σημείο προορισμού. Μην ξεχάσετε να συνδέσετε κάποιο φάρο GPS στην τσέπη του φαρμάκου σας. Καλύτερα να κάνεις κάποια προκαταρκτική έρευνα της κοντινής περιοχής ώστε να μην υπάρχουν πυραυλικά συστήματα εδάφους-αέρος σε αυτή τη θέση.
Καλή τύχη και δώστε μας παρακαλώ ανατροφοδότηση της επιτυχίας σας ή νέα για το ποια χώρα θα πρέπει να ελέγχουμε τακτικά.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Σίγουρα εξαρτάται από τα σύνορα και το βάρος, αλλά μου λένε ότι κάνουν πραγματικά εξαιρετικές βελτιώσεις με διακριτικά μη επανδρωμένα αεροσκάφη και τέτοια τεχνολογία. Η τεχνολογία προσφέρει τόσα πολλά πλεονεκτήματα καθώς και μειονεκτήματα και πιθανώς δεν είναι προσιτά ή εφικτά για όλους και παντού, αλλά ένα πράγμα που προσφέρει η τεχνολογία είναι η δυνατότητα να μετακινήσετε κάτι από αρκετή απόσταση χωρίς να το κατέχετε πραγματικά. Ένα καλά οργανωμένο πλήρωμα και από τις δύο πλευρές μπορεί να επιτύχει σπουδαία πράγματα.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Νομίζω ότι η κοκαΐνη είναι ένα καλό στοίχημα. Θα στοιχημάτιζα σε οποιοδήποτε φυτό που δεν μπορείτε να καλλιεργήσετε τοπικά. Υποθέτω ότι εξαρτάται κυρίως από το τι προτιμούν οι πελάτες σας.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Σκάφη για σκι τζετ στην ηπειρωτική χώρα
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
εισάγετε στο σώμα ενός ζώου, όπως ένα πρόβατο ή μια αγελάδα.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ίσως μια πτώση από drone;
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Νομίζω ότι μπορείτε απλά να βάλετε υγρό σε θερμοφόρα και να το πάρετε μαζί σας (ή να το αφήσετε κάπου στο τρένο ή στο λεωφορείο ή idk) δεν ξέρω ποια σύνορα διασχίζετε, αλλά με εναέρια μέσα μεταφοράς δεν θα είναι δυνατόν coz δεν μπορείτε να πάρετε πάνω από 50ml υγρού στο αεροπλάνο...
 
Top