Μήπως η λήψη πολύ μεγάλων κρυστάλλων κατά την κρυστάλλωση με μεθ δείχνει σημάδια ενός λιγότερο καθαρού προϊόντος;

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Έχω ακολουθήσει τον ακόλουθο οδηγό: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/

και έχω διαβάσει τα ακόλουθα: Παραδόξως, η βρώμικη μεθαμφεταμίνη κρυσταλλώνεται καλύτερα από την καθαρή μεθαμφεταμίνη, επειδή οι κρύσταλλοι αναπτύσσονται γρήγορα γύρω από ένα σωματίδιο ακαθαρσίας, σχηματίζοντας ωραίους μεγάλους, σκληρούς κρυστάλλους.

Έχω επισυνάψει 3 εικόνες. Δύο από αυτές είναι εικόνες που έχουμε τραβήξει εμείς οι ίδιοι από τις πειραματικές μας παρτίδες, οι οποίες δείχνουν μικρότερα καθαρότερα θραύσματα που έχουμε κρυσταλλώσει χρησιμοποιώντας τη μέθοδο που αναφέρεται στον παραπάνω σύνδεσμο και μια άλλη φωτογραφία είναι μια εικόνα που έχω πάρει από το διαδίκτυο (το μαύρο γάντι) ως παράδειγμα πολύ μεγάλων θραυσμάτων, στο μέγεθος ενός χεριού.

Με βάση αυτές τις οδηγίες κρυστάλλωσης, αν λάβετε θραύσματα που είναι τόσο μεγάλα όσο τα θραύσματα στην εικόνα με το μαύρο γάντι, αυτό σημαίνει ότι το προϊόν σας είναι ακάθαρτο; Είναι εύκολο να καταλάβετε ότι οι παρτίδες μας είναι υψηλότερης καθαρότητας από αυτήν από τις εικόνες μας;
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
im δεν είμαι ο πιο έμπειρος με τον πάγο αλλά το μαύρο γάντι δεν μου μοιάζει καν με μεθαμφεταμίνη (ik its just shit ice but it reminds me of like a big hunk of quartz or something). some of ur shards are bigger than others ive seen, but nothing to be ALARMED about. the ones in the first pic look great! it looks clean to me but i would get a 2nd opinion.

Θα εμπιστευόμουν αυτά περισσότερο από τα πραγματικά μικρά θραύσματα ^^,
Έχετε σκεφτεί να τα πουλήσετε στο φόρουμ;
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
αυτό σημαίνει ότι είχαν πολύ ελεύθερο χώρο για να αναπτυχθούν. μεγάλο πιάτο κρυστάλλωσης.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Εδώ είναι το θέμα αν είχες φτιάξει τη μεθαμφεταμίνη αυτό δεν θα ήταν αλήθεια αλλά αν την αγόρασες από κάπου... ναι αυτό δεν είναι μεθαμφεταμίνη... εεεε εννοώ τη φωτογραφία με το μαύρο γάντι, αυτό δεν είναι μεθαμφεταμίνη
 
Top