DON - δραστηριότητα

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας το όνομά μου είναι noname ;)
Ήθελα να σας ζητήσω τη γνώμη σας για το DON Έχω διαβάσει μερικές εκθέσεις, αλλά είναι δύσκολο να λάβω αντικειμενική αξιολόγηση από έναν εμπειρογνώμονα.
Ο Alexander έγραψε για διεγερτικές επιδράσεις παρόμοιες με τις αμφεταμίνες....
τι ακριβώς σημαίνει αυτό; Υπάρχει ευφορία όπως μετά τις αμφεταμίνες; Υπάρχουν οπτικές και ψυχεδελικές επιδράσεις σε υψηλότερες δόσεις;

Θα ήταν ωραίο αν κάποιος σχολίαζε γιατί δεν θέλω να σπαταλήσω αντιδραστήρια ;)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Γεια σας! Όσον αφορά το DON, είναι απίθανο να βρείτε εκεί οτιδήποτε σχετικό με τις κλασικές επιδράσεις της αμφεταμίνης (με τις ψυχοδιεγερτικές επιδράσεις να είναι παρούσες σε διάφορους βαθμούς).
Δυστυχώς, δεν υπάρχουν μελέτες που να εξετάζουν την ψυχοδραστικότητα αυτής της ουσίας καθώς και τις φαρμακολογικές της παραμέτρους. Ωστόσο, συνοψίζοντας τα διαθέσιμα δεδομένα περιπτώσεων και αναφορών, καθώς και με βάση τη δομή του μορίου, τα παράγωγα της ουσίας και την ομοιότητά της με άλλα μόρια, είναι δυνατόν να εξαχθούν συμπεράσματα σχετικά με τις επιδράσεις της.
Η δοσολογία για το DON θα πρέπει να ξεκινά με 3 mg, εάν είστε έμπειρος χρήστης, μπορείτε να ξεκινήσετε με 4-5 mg (αλλά όχι περισσότερο!). Πράγματι, το DON είναι διαφορετικό από την κατηγορία DOx. Η διάρκεια είναι γενικά περίπου 7-8 ώρες και οι επικρατούσες επιδράσεις είναι "ήπιες ψυχεδελικές επιδράσεις" (σε δόση 2-3 mg), οπτικές και ακουστικές ψευδαισθήσεις (σε δόση 5-10 mg) και ενθεογενετικές, και, ψυχοδιεγερτικές επιδράσεις.

Εάν αποφασίσετε να το συνθέσετε, δοκιμάστε το D-αντιομερές και φροντίστε να μοιραστείτε τα συναισθήματά σας εδώ.
 
Top