ευκολότερο φάρμακο για την παρασκευή

Randomperson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Θέλω να αρχίσω να κατασκευάζω και να πουλάω, αλλά δεν έχω ιδέα πώς να φτιάξω οτιδήποτε. Γι' αυτό θέλω να μάθω το πιο εύκολο φάρμακο για να φτιάξω, αλλά και να έχω συστατικά που είναι εύκολο να αποκτηθούν.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Γεια σας Randomperson,

Υποθέτω ότι σε μια από τις ευκολότερες κλίμακες θα ήταν η μέθοδος push-pull της μεθαμφεταμίνης, αλλά χρειάζεστε πρόσβαση σε ψευδοεφεδρίνη.
Μια ακόμα πιο εύκολη είναι η 2cb, αν μπορείς να έχεις πρόσβαση σε υδροχλωρική 2,5-διμεθοξυφαινυλοαμίνη, οξικό οξύ και βρώμιο... αν μπορείς να βρεις και τα τρία τότε μπορείς να κάνεις εύκολα τη ζημιά. Εδώ μπορείτε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες (προσέξτε γιατί είναι στο ζωντανό διαδίκτυο)


πλήρεις λεπτομέρειες και εικόνες... επίσης πηγαίνετε στον κατάλογο της χημείας και υπάρχουν τόνοι διαφορετικών συνθέσεων εκεί.

Αν έχετε άλλες ερωτήσεις, μη διστάσετε να ρωτήσετε.

Καλή διασκέδαση και ασφάλεια των μελισσών
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Πιθανώς GHB.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Είναι το νήμα τους s thread o 2cb εδώ
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Η DMT είναι απίστευτα εύκολη. σίγουρα η GHB από GBL είναι εύκολη, αλλά δεν έχει και πολύ νόημα από εκεί που είμαι, καθώς οι άνθρωποι προτιμούν την GBL.
Παίρνω 2% yeild από αυτό το tek ; https://wiki.dmt-nexus.me/Cybs'_Hybrid_ATB_'Salt'_Tek
Φλοιός μιμόζας από αυτόν τον προμηθευτή: https: //www.wakingherbs.com/product/mimosa-hostilis-jurema-tenuiflora-mhrb/
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
φλούδες από μη καβουρδισμένα φιστίκια;:)
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Το να μπαίνετε στην επιχείρηση της σύνθεσης με μηδενική γνώση για την πραγματική σύνθεση και το μόνο σας μοναδικό κίνητρο σε αυτήν να είναι για τα χρήματα ακούγεται εξαιρετικά παρορμητικό και σύντομο σκεπτικό, δεν είναι ένας τομέας στον οποίο μπορείτε να μεταπηδήσετε γρήγορα και εύκολα για γρήγορο δολάριο, είναι κάτι που μαθαίνεται με τα χρόνια. Με αυτού του είδους τη στάση θα καταλήξετε σχεδόν σίγουρα στη φυλακή σε χρόνο μηδέν.

Είτε αυτό είτε είσαι ένας πρωτάρης ομοσπονδιακός που νομίζει ότι οι άνθρωποι θα αφήσουν τα opsec τους για να σε βοηθήσουν, αν νομίζεις ότι ισχύει αυτό κάνεις κακόγουστο λάθος.
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, ας πούμε ότι έχω πρόσβαση σε
Ψουδεοεφεδρίνη έχετε κάποιο σύνδεσμο για τη μέθοδο push pull; Υπάρχει κάπου εδώ; Ευχαριστώ.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
"Υποφωσφορική διαδρομή:

Η υδροχλωρική ψευδοεφεδρίνη (2,0 g) τοποθετήθηκε σε φιάλη στρογγυλού πυθμένα (100 mL) και αναμίχθηκε με ιώδιο (4,0 g) και υποφωσφορικό οξύ (3,6 mL) και προσαρτήθηκε συμπυκνωτής. Το μείγμα επαναρροήθηκε για 8 ώρες και στη συνέχεια αφέθηκε να κρυώσει. Αφού ψύχθηκε, το μείγμα αραιώθηκε με ίσο όγκο νερού. Μερικά γραμμάρια θειοθειικού νατρίου τοποθετήθηκαν σε ένα ποτήρι ζέσεως και προστέθηκε διάλυμα υδροξειδίου του νατρίου 25 % (24 mL) για την εκχύλιση της ελεύθερης βάσης μεθυλαμφεταμίνης. Η εκχύλιση και η καταβύθιση του άλατος έγινε όπως περιγράφηκε προηγουμένως".

παρόμοια αυτή η διαδρομή (κλικ)
 
Top