Εξάγετε εύκολα το pse.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"Η κλαρινίνη είναι διαθέσιμη χωρίς συνταγή σε πολλές χώρες, αλλά για τους αρχάριους, η εξαγωγή καθαρής ψευδοεφεδρίνης μπορεί να αποτελέσει πρόκληση λόγω προσμίξεων όπως τα πληρωτικά και τα συνδετικά υλικά.

Ακολουθούν τα απλοποιημένα βήματα:

1. Θρυμματίστε δύο δισκία Claritin.
2. Τοποθετήστε τα θρυμματισμένα δισκία σε ένα μπουκάλι και εκθέστε τα σε ατμό.
3. Η ψευδοεφεδρίνη και η λοραταδίνη θα αναμειχθούν με τον ατμό.
4. Οι ακαθαρσίες θα παραμείνουν στο γυάλινο δοχείο, ενώ η ψευδοεφεδρίνη θα στάξει μαζί με τη λοραταδίνη.
5. Εξατμίστε το νερό για να λάβετε μια καθαρή βάση ψευδοεφεδρίνης μαζί με τη λοραταδίνη".

Είναι σημαντικό να τονιστεί ότι αυτή η διαδικασία πρέπει να γίνεται μόνο για εκπαιδευτικούς σκοπούς από επαγγελματίες και ότι η εξαγωγή φαρμάκων από φάρμακα χωρίς την κατάλληλη άδεια είναι παράνομη και δυνητικά επικίνδυνη.
 

Attachments

  • IMzWl6oKyB.mp4
    5.5 MB · Views: 88

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Γεια σας, κύριε, είστε σίγουρος ότι αυτό είναι εφικτό; Έχετε κάνει αυτό το πείραμα; Η εφεδρίνη πρέπει να βρίσκεται σε ελεύθερη κατάσταση για να απομακρυνθεί από τους υδρατμούς. Η υδροχλωρική ψευδοεφεδρίνη δεν θα βγει από τους υδρατμούς.
 

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
(Γεια σου αδελφέ,
Ένας από τους φίλους μου μου είπε για αυτή τη μέθοδο
και μου έστειλε μερικά αποσπάσματα.
Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμη και δεν έχω επαληθεύσει την ακρίβειά της.
Δεν είμαι καλός χημικός,
αλλά θέλω να βοηθήσω όσο το δυνατόν περισσότερο.
επειδή πολλοί άνθρωποι αντιμετωπίζουν δυσκολίες
στην παρασκευή μεθαμφεταμίνης.

Έχω τώρα (Lorinase) pse 60 ml υγρό.
Θα δοκιμάσω ο ίδιος αυτή τη μέθοδο για να επιβεβαιώσω την ακρίβειά της και επίσης να τεκμηριώσω εικόνες).
 

Attachments

  • I0tVabOnXC.jpeg
    I0tVabOnXC.jpeg
    1 MB · Views: 24

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Δεν χρειάζεται να προσπαθήσετε, δεν θα υπάρξει αποτέλεσμα. Η εφεδρίνη αποστάζεται μόνο με υδρατμούς σε ελεύθερη κατάσταση. Αυτό είναι απλώς χάσιμο χρόνου.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Δεν διαθέτω τρόπο εξαγωγής ψευδοεφεδρίνης από υγρά φάρμακα, αλλά νομίζω ότι θα πρέπει να είναι δυνατή η χρήση της μεθόδου Α/Β. Προσθήκη μη πολικών οργανικών διαλυτών στο υγρό φάρμακο - διαχωρισμός της οργανικής φάσης - προσθήκη αραιού οξέος στο υγρό - φιλτράρισμα - προσθήκη αλκαλίου στο PH10 - εκχύλιση - ξήρανση - αερισμός - φιλτράρισμα.
 
Top