Τρυγική εργοταμίνη από καλλιέργεια claviceps;

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας παιδιά;
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Πιστέψτε με δεν είμαι τέτοιος τύπος αλλά θα μπορούσατε τουλάχιστον να δώσετε λίγες λεπτομέρειες για το τι έρευνα έχετε κάνει σχετικά με αυτό ή τα τρέχοντα συμπεράσματά σας και ίσως το πιο σημαντικό τι έχετε ήδη δοκιμάσει, πώς λειτούργησε, τι γάμησε και τι λειτούργησε ξέρετε. Είμαι υπέρ της αλληλοβοήθειας αλλά προσπάθησε να κάνεις και εσύ το δικό σου κομμάτι αδερφέ.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Αυτό θα πρέπει να έχει όλα όσα χρειάζεστε -_-
 

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Σας ευχαριστούμε
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Αισθάνομαι ότι αγνοείτε τους πιθανούς κινδύνους (έχω μεθύσει κοντά στο θάνατο και πήγα στα επείγοντα) Είμαι κατά τα άλλα ικανός βιοχημικός αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνω λάθη. Απλά να προσέχετε!
 

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ευχαριστώ, μόνο για τη γνώση.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Σας καταλαβαίνω. Είχα κι εγώ μερικά ατυχήματα. Θα μπορούσατε να μοιραστείτε ποιο λάθος κάνατε κατά τη διάρκεια του χειρισμού, ώστε να μάθουμε όλοι από το λάθος σας;
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Χρησιμοποίησα κάτι μολυσμένο και αφημένο στον ήλιο για λόγους διατροφής... Η ενδοτικότητα δεν αποκλείει πάντα την ηλιθιότητα (ποτέ δεν σκέφτηκα ότι οι αυτοφωτοοξειδωτικές διαδικασίες θα μπορούσαν να μετατρέψουν ίχνη βρωμοκρυπτίνης σε αρκετά τοξικά ίχνη δηλητηρίου... στην πραγματικότητα έφτασα στα επείγοντα από την υπερβολική χορήγηση μου αυτού που νόμιζα ότι ήταν το αντίδοτο, κάποιου ισχυρού ανταγωνιστή D2).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ευχαριστώ για την κοινοποίηση. Πράγματα όπως αυτό φαίνεται σχεδόν πάντα να συμβαίνουν εξαιτίας κάτι ασήμαντου που μπορεί εύκολα να παραβλεφθεί. Προσωπικά δηλητηριάστηκα κατά λάθος σε μερικές περιπτώσεις. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε ποτέ να πάω στα επείγοντα περιστατικά. Πάντα με ανατριχιάζει όταν σκέφτομαι ότι πρέπει να εξηγήσω ότι έρχομαι σε επαφή με κάτι αρκετά επικίνδυνο ώστε να αποφεύγεται η χρήση του στη βιομηχανία.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Φρικτή ιδέα. Το οξύ είναι φθηνότερο από ποτέ, τελεία και παύλα.
 
Top