Etazene (Etodesnitazene)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Έχει δουλέψει κανείς με αυτό το χημικό; Είναι καλά τα αποτελέσματα της ανάμειξης ηρωίνης με αυτό; Άκουσα ότι είναι ασφαλέστερο από το fent. αλλά εξακολουθεί να είναι πολύ ισχυρό. δεν είμαι σίγουρος για τις διαδρομές χρήσης και αν αξίζει όταν αναμειγνύεται με ηρωίνη οπότε αν κάποιος ξέρει περισσότερα θα εκτιμηθεί. μπορεί να συζητήσει το σύνθετο επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται.

A0CNPnqdWM
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Γεια σας!
Λαμβάνοντας υπόψη τα διαθέσιμα δεδομένα από προκλινικές μελέτες, η ετοδονιταζίνη (και άλλες ψυχοδραστικές ουσίες αυτής της ομάδας) είναι εξαιρετικά τοξική σε ισοδύναμες δόσεις και η θεραπευτική αναλογία μεταξύ αναλγητικής και αναπνευστικής κατασταλτικής δράσης είναι πολύ στενή (όταν χρησιμοποιείται ενδοφλεβίως). Και με τη χρήση από το στόμα, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βιώσετε μόνο παρενέργειες και αναλγητικές επιδράσεις χωρίς ευφορία.
Δεν συνιστώ την ανάμειξή του με ηρωίνη. Το γεγονός ότι αυτή η ψυχοδραστική ουσία είναι ασφαλέστερη είναι ένας μύθος (αν λάβετε υπόψη τα ερευνητικά δεδομένα). Σύμφωνα με τους Walker E. A. και Morgan M. M., η ανοχή και η εξάρτηση είναι οι ίδιες όπως και με τη μορφίνη.

Αν θέλετε να μάθετε περισσότερες πληροφορίες - επικοινωνήστε μαζί μου!
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Σας ευχαριστώ για τη διορατικότητά σας το εκτιμώ πολύ. τι γίνεται με το κάπνισμα; Έχω ανάμεικτες κριτικές για αυτό το ROA.Μήπως η εμποτισμός του σε φυτική ύλη παρέχει καλά αποτελέσματα κατά την εμπειρία σας; Επίσης δεν μπορώ να βρω πληροφορίες διαλυτότητας.ακετόνη, IPA?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Bumpity bump! Είναι αυτό το RC ακόμα διαθέσιμο κάπου;
 

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
είναι καλό αλλά δεν διαρκεί καθόλου όπως τα fents
 
Top