Etomethazene

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Γεια σας,
Ίσως κάποιος γνωρίζει αυτόν τον αριθμό chem cas;
Ή ίσως μπορεί να μοιραστεί τη μέθοδο σύνθεσης;
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Η μέθοδος σύνθεσης για την ανάλογη ένωση (αιτονιταζένιο):
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Το τελικό μόριο πρέπει να είναι κάπως έτσι
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Διαθέσιμο κάπου; Παρακαλώ DM αν είναι δυνατόν D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info μοιάζει πραγματικά ύποπτο, αλλά αυτός είναι ο πραγματικός ιστότοπος του πραγματικού πωλητή που (είμαι αρκετά σίγουρος) εφηύρε αυτό το παράγωγο του etazene
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Το Etometh είναι νόμιμο, πάντα παραγγέλνω εκεί και πάντα το παραλαμβάνω, αλλά χρειάζεται περίπου 10 ημέρες περίπου στην αποστολή, δεδομένου ότι βρίσκεται στην Πολωνία. Είναι μια ισχυρή ως γαμημένη χημική ουσία, αλλά όχι τόσο μεγάλη, δεδομένου ότι έχει τόσο σύντομη ημιζωή και η ανοχή θα αυξηθεί εξαιρετικά γρήγορα
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Αυτό είναι στην πραγματικότητα ένα αρκετά εύκολο να βρεθεί μουσική στο clearnet, αλλά δεν είμαι ο μεγαλύτερος οπαδός... αρκετά ακριβό αφού η ανοχή σας θα εκτοξευθεί στα ύψη και το 1g θα σας κρατήσει μόνο μια μέρα μετά από μια εβδομάδα χρήσης.

επίσης πολύ fiendish και δεν είναι πολύ ευφορικό, απλά ηρεμιστικό σαν βενζόλιο :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Πρέπει να διαφωνήσω, ένα από τα μόνα οπιοειδή που μου δίνει πραγματική θεϊκή ευφορία. Ηρεμιστικό όπως ένα βενζο ναι, και για μένα επίσης γαμάει τη μνήμη όπως τα βενζο αλλά όχι με τόσο έντονο τρόπο.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Oof γαμώτο χαίρομαι ειλικρινά για εσάς! Το έχω πάλι εδώ γύρω. και απλά το αγοράζω στο clearnet μιας και είναι ακόμα απρογραμμάτιστο. Το πράγμα μου καίει τη μύτη όσο τίποτα άλλο όμως, σε σημείο που τις περισσότερες φορές κλαίω. Πολύ καυστικό και αμφιβάλλω αν η μύτη μου θα είναι κολλημένη στο πρόσωπό μου με αυτόν τον ρυθμό lol. Ειλικρινά, απλά με κάνει να νιώθω σαν ένας καθυστερημένος bartard που κοιμάται συνεχώς και ξυπνάει μπερδεμένος ώρες αργότερα. xD
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Γαμώτο, αυτό ακούγεται κάπως σαν να παίρνεις πάρα πολλά, χαχαχα. Το παίρνω με ηλεκτρονικό τσιγάρο, δεν πονάει στους πνεύμονες και μπορώ να διατηρήσω τον εαυτό μου ενεργό και λειτουργικό. Στην πραγματικότητα έχω κάνει διάλειμμα από αυτό για περισσότερο από έναν ολόκληρο μήνα. Αυτό είναι το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα από το καλοκαίρι πέρυσι, χαχαχα.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Το 1-χλωρο-2,4-δινιτροβενζόλιο μπορεί να αντικατασταθεί με 4-χλωρο-3-νιτρο-τολουόλιο για το ετομεθαζένιο.
 
Top