Ευρωπαίοι προμηθευτές εργαστηριακού εξοπλισμού

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Έχω τρελαθεί προσπαθώντας να βρω κάποιον ευρωπαϊκό προμηθευτή τεχνικού εργαστηριακού εξοπλισμού όλοι είναι στην Κίνα και προτιμώ να μην παραγγείλω αυτόν τον εξοπλισμό εκεί για πολλούς λόγους.
Ψάχνω έναν μεγάλο αντιδραστήρα με μανδύα και έναν μεγάλο περιστροφικό αποστακτήρα κενού, υπάρχει κάποιος προμηθευτής για αυτά στην Ευρώπη;

Ευχαριστώ.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Γεια σας - Είμαι πάροχος εργαστηριακού εξοπλισμού και θα μπορούσα να σας βοηθήσω. Είμαι αξιόπιστος πωλητής εδώ. Επίσης, έχω πολλά χημικά για να παρέχω.

Χαιρετισμούς
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Η BB Forum προτείνει τη μεταβίβαση με μεσεγγύηση ως εγγυητή της συμφωνίας. Εάν χρειάζεστε μια συμφωνία ασφαλείας, γράψτε σε μένα ή σε άλλους ειδικούς.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Στείλτε μου ένα DM και θα σας δώσω επαφές με έναν κινέζικο προμηθευτή με αποθήκη στην ΕΕ, ώστε να μην χρειάζεστε τελωνείο ή υψηλά έξοδα αποστολής
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Μήπως τυχαίνει να έχετε διαθέσιμο το pmk στην Ευρώπη;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Έχω μείνει έκπληκτος από τις τιμές τους!

Είναι δυνατόν να παραγγείλετε εκεί μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με προσωπική παραλαβή για να αποφύγετε τους τρόπους πληρωμής από το ηλεκτρονικό κατάστημα;
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Δεν είμαι σίγουρος για τις παραλαβές, αλλά είναι νόμιμες.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, δεν έχω ακόμη ανώνυμο τραπεζικό λογαριασμό, οπότε δεν μπορώ να παραγγείλω οπουδήποτε χωρίς τη δυνατότητα παραλαβής και πληρωμής με μετρητά.

Αγόρασα σήμερα δωροκάρτες AMZ για 3k lol και 2k δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν στο AMZ τώρα, καθώς τα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα ως δώρα fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Θέλετε να μοιραστείτε; Έχω κάνει μόνο μικρές ποσότητες στο παρελθόν και τώρα που θέλω να αποφοιτήσω, είμαι κάπως χαμένος στις τιμές και τους προμηθευτές.

@topic
Το Amazon είναι στην Ευρώπη, μπορείς να πάρεις γυαλί ακόμα και εκεί τώρα. Η Κίνα έχει το φθηνότερο γυαλί πιστεύω, αν θες ευρωπαϊκό γυαλί καλύτερα να έχεις πιπέρι στον κώλο σου, να έχεις νόμιμο λόγο, ή να γραφτείς για μαθήματα χημείας στο τοπικό σου πανεπιστήμιο ώστε να έχεις μια ιστορία κάλυψης.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Γεια σας . είμαι τώρα στη διαδικασία παραγγελίας εξοπλισμού. αντιδραστήρας με μανδύα, περιστροφική βεντούζα 10L, εξοπλισμός ψύξης θέρμανσης, θερμαντήρας, αντλία κενού. Google beirtam αντιδραστήρα με διπλό μανδύα ρίχνει αμέσως την παραγωγή ψυχοδραστικών ουσιών κύρια χρήση. Ευρώπη παραγγελία. σε μια κανονική αξιοπρεπή εταιρεία (δεν έχω καμία σχέση με αυτό, ο φίλος μου βοηθάει). 480 kg θα είναι το βάρος του φορτίου για την αποστολή. περιεχόμενο του πακέτου: εργαστηριακά τεχνικά εργαλεία απλά. Σκέφτομαι έντονα, δεν είναι καλό αυτό; μήπως κάποιος έχει μια ασφαλή λύση; Μόλις διάβασα εδώ στο φόρουμ ότι υπάρχουν και Ευρωπαίοι προμηθευτές, όχι πόσο μεγάλη είναι η διαφορά τιμής
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Γεια σου, tuco, μπορώ να παραγγείλω από οποιονδήποτε από τους μεγάλους προμηθευτές χημικών προϊόντων:
Simax
Duran
τιμή καταλόγου + δική μου αμοιβή (5-20% ανάλογα με τον προμηθευτή και τα είδη) + αποστολή
Χρόνος παράδοσης περίπου ένας μήνας
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Έχω μητέρα σε μεγάλη εταιρεία χημείας, οπότε ο εξοπλισμός και τα χημικά μου είναι σχεδόν κλεμμένα από την αποθήκη :D :D
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Είναι καυτή; Μπορώ να έχω τον αριθμό της;
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Αν σας αρέσουν οι 60χρονες γιαγιάδες
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Το χρειάζεστε ακόμα ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Διορθώθηκε πριν από πολύ καιρό, αλλά δεν είναι κακό να έχετε πληροφορίες σχετικά με αυτό που έχετε.
Ευχαριστώ.
 
Top