Eutylone

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ο μεγάλος χημικός εδώ μέσα μπορεί να μου πει από ποια χημεία παρασκευάζεται η ευθυλόνη και τα συγκεκριμένα βήματα της σύνθεσης, γιατί θέλω να μάθω Xi
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Αγαπητέ αδελφέ, σας ευχαριστώ για την υπενθύμιση, αλλά έχουμε Eutylone στη μόδα, οπότε θέλω να μάθω Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Η 3,4-μεθυλενοδιοξυβουτυροφαινόνη διαλυμένη σε διχλωρομεθάνιο προς βρώμιο δίνει 3′,4′-μεθυλενοδιοξυ-2-βρωμοβουτυροφαινόνη. Το προϊόν αυτό διαλύθηκε στη συνέχεια σε διχλωρομεθάνιο και προστέθηκε σε υδατικό διάλυμα αιθυλαμίνης. Στη συνέχεια προστέθηκε HCl. Το υδατικό στρώμα απομακρύνθηκε και έγινε αλκαλικό με τη χρήση διττανθρακικού νατρίου. Για την εκχύλιση της αμίνης χρησιμοποιήθηκε αιθέρας. Για να ληφθεί η ευτυλόνη προστέθηκε μια σταγόνα διαλύματος αιθέρα και HCl.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας πιο σεβαστός χημικός, σύμφωνα με το πρωτόκολλό σας 3′,4′-μεθυλενοδιοξυ-2-βρωμοβουτυροφαινόνη Δεν μπόρεσα να το βρω με ακρίβεια CAS Μπορείτε να μου πείτε και να μου πείτε τα λεπτομερή βήματα σύνθεσης Χρήση πρώτων υλών Περιεκτικότητα υδατικού διαλύματος αιθυλαμίνης Έλεγχος θερμοκρασίας σύνθεσης Έλεγχος χρόνου Θα ακολουθήσω το πρωτόκολλο σας για τη σύνθεση και θα το αναρτήσω εδώ Σας ευχαριστώ πολύ Είστε ένα πολύ σεβαστό πρόσωπο
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Γιατί επιλέξατε αυτή την ουσία για σύνθεση; Οι ψυχοδραστικές ιδιότητες είναι πολύ χειρότερες από τη μεθυλόνη και η κύρια πρόδρομη ουσία θα κοστίσει πολύ περισσότερο.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Αγαπητέ χημικό, είναι τιμή μου που μπορείτε να μου απαντήσετε, θέλω να μάθω Xi Eutylone επειδή αυτή η ουσία μπορεί προσωρινά να αποφύγει τους νομικούς κινδύνους στην περιοχή μου και είναι πιο δημοφιλής, γι 'αυτό παρακαλώ πείτε μου τα λεπτομερή βήματα της σύνθεσης και το CAS της πρόδρομης ουσίας, θα περιμένω την απάντησή σας και η λεπτομερής απάντησή σας θα με βοηθήσει πολύ
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Αγαπητέ χημικό, είναι τιμή μου που μπορείτε να μου απαντήσετε, θέλω να μάθω Xi Eutylone επειδή αυτή η ουσία μπορεί προσωρινά να αποφύγει τους νομικούς κινδύνους στην περιοχή μου και είναι πιο δημοφιλής, γι 'αυτό παρακαλώ πείτε μου τα λεπτομερή βήματα της σύνθεσης και το CAS της πρόδρομης ουσίας, θα περιμένω την απάντησή σας και η λεπτομερής απάντησή σας θα με βοηθήσει πολύ
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Χρειάζομαι έναν νόμιμο πωλητή eutylone μπορεί κάποιος να μου υποδείξει τη σωστή κατεύθυνση;
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ψάχνετε ακόμα για τον προμηθευτή Eutylone;
 
Top