Ψεύτικη ταυτότητα, DL, ταξιδιωτικό έγγραφο (CZ, RO, FR, ES, MD)

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Θέτω υπόψη σας ψεύτικα έγγραφα διαφόρων χωρών.
Τα έγγραφα αυτά είναι κατάλληλα για διαφορετικούς σκοπούς. Μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να ζήσετε και να ταξιδέψετε (συμπεριλαμβανομένου του αεροπλάνου) σε ολόκληρη την ΕΕ.
Μπορείτε να αγοράσετε διάφορα αγαθά στο διαδίκτυο, να λάβετε δέματα με ψεύτικα ονόματα. Εάν πληρώσετε με τραπεζική κάρτα ή κρυπτονόμισμα κάποιου άλλου, μπορείτε να παραμείνετε ανώνυμοι. Ακόμη και αν ο πωλητής ζητήσει ταυτότητες με φωτογραφία, εξακολουθείτε να είστε ανώνυμοι.
Πολλοί άνθρωποι αντιμετωπίζουν το πρόβλημα της αγοράς χημικών ουσιών επειδή ο πωλητής ζητά να στείλει φωτογραφία των εγγράφων. Έχω μια λύση γι' αυτό - ψεύτικα έγγραφα.

Όλα όσα χρειάζεστε για να παραγγείλετε ένα έγγραφο μπορούν να αναγράφονται στα δάχτυλά σας:
1. Φωτογραφία (αν θα χρησιμοποιήσετε το έγγραφο μόνο για ηλεκτρονικές αγορές, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα να στείλετε μια φωτογραφία του σπασίκλα γείτονά σας). Αν θέλετε να ταξιδέψετε με τέτοια έγγραφα (να πετάξετε με αεροπλάνο, να οδηγήσετε αυτοκίνητο, να μείνετε σε ξενοδοχεία) πρέπει να στείλετε μια προσωπική φωτογραφία.

2. Ημερομηνία γέννησης (μπορείτε να τη βγάλετε από το μυαλό σας, το κυριότερο είναι να είναι τουλάχιστον κάπως κατάλληλη για την ηλικία σας)

3. Επώνυμο και όνομα (όποιο όνομα θέλετε )

4. Τόπος γέννησης (δική σας επιλογή)

5. Φωτογραφία της υπογραφής σας (θα τοποθετηθεί στο έγγραφο)

Τα υπόλοιπα θα τα κάνω εγώ ο ίδιος με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Φυσικά θα τα κάνω όλα όσο το δυνατόν πιο γρήγορα, αλλά θα μιλήσω και πάλι για χρονοδιαγράμματα:

Ταυτότητα και DL (άδεια οδήγησης): 3-4 ημέρες
Ταξιδιωτικό έγγραφο: 7-8 ημέρες

Αποστολή με το πλησιέστερο λεωφορείο στην ΕΕ. Το πολύ 5-7 ημέρες.
Ταχυδρομική παράδοση εντός 2 εβδομάδων. Δεν υπάρχει επείγουσα παράδοση.

Λοιπόν, ας περάσουμε στο κόστος των εγγράφων:
ID, DL (άδεια οδήγησης): 750€
Ταξιδιωτικό έγγραφο (διαβατήριο): 2700€

Τσεχική Δημοκρατία:
Ταξιδιωτικό έγγραφο (διαβατήριο)

Μολδαβία:
Ταξιδιωτικό έγγραφο (διαβατήριο)

Ρουμανία:
Ταυτότητα, ΔΔ (άδεια οδήγησης)

Γαλλία:
ID, DL (άδεια οδήγησης)

Ισπανία:
DL (άδεια οδήγησης)

Η πληρωμή γίνεται δεκτή μόνο σε κρυπτονόμισμα. Είναι μεγάλη ευχαρίστηση να εργάζεστε μέσω της υπηρεσίας escrow

Παρακάτω θα βρείτε φωτογραφίες της δουλειάς μου.

Όλες οι ερωτήσεις στην ιδιωτική αλληλογραφία ή στο
ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

GvAprFcxQw

5SkFo34DHt

7vZsLFEAmx

UtpwGdbjnH

CvuJImBQLk

GSfslQJ24E

KUD1mFyKZI

LtKkLObPGi

Aru6tlkC7b

Lw7nTf1uNG

ZifeuWplCO

L69CZ5vrzc

LEmFJeR28D

YOXjq4AK5C

W8kc1juUz9

52XfSHMo4s

0APpcSlbjO

VUWhyHQzb5

X4U8W5ySKp

GehIfr3N1H

UCRp5ySXeG

R7ZdYU1wQh

SoLR6lfImA

I82x0G94TQ
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Πώς μπορώ να επαληθεύσω αν μπορώ να περάσω τα σύνορα χρησιμοποιώντας τα;
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Προς το παρόν, δεν υπάρχουν προσφορές στην αγορά για πλαστά έγγραφα με τα οποία μπορείτε να περάσετε τα σύνορα. Εάν κάποιος σας πει ότι θα μπορέσετε να περάσετε τα σύνορα χωρίς προβλήματα, μπορείτε να είστε σίγουροι ότι σας εξαπατούν.
Το όλο πρόβλημα είναι ότι κανείς δεν μπορεί να υπογράψει το τσιπ με έγκυρη υπογραφή, εκτός από τις κυβερνητικές υπηρεσίες. Εργάζομαι πάνω σε αυτό το πρόβλημα κάθε μέρα, τα τελευταία χρόνια.
 
View previous replies…

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Έχω μια επαφή για την RU ή την ανατολική καταχωρημένη αλλά θα πρέπει να συζητήσω μαζί τους επίσης πολλαπλές λεπτομέρειες υπάρχουσες καταχωρημένες πληροφορίες με κάποια από την πλήρη τεκμηρίωση pm για συζήτηση
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Φυσικά και υπάρχουν. Πολλοί φίλοι πετούν με ψεύτικα pl ids.
 

Hresovladoo3

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Αν θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μου με ένα ιδιωτικό μήνυμα. Έχω κάτι που μπορεί να σας φανεί χρήσιμο
 

island

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας ZeroDay

Μπορείτε να μου στείλετε PM, plz ξεκινήστε encripted coversation μαζί μου εδώ στο BB. Thx
 

surpi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Προς το παρόν δεν πωλείτε εννοείτε
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Τώρα διαθέσιμο για αγορά:

Δημοκρατία της Τσεχίας:
Τσέχικη Δημοκρατία: ταυτότητα, DL, ταξιδιωτικό έγγραφο

Μολδαβία:
ID, DL, ταξιδιωτικό έγγραφο

Ρουμανία:
ID, DL

Γαλλία:
ID, DL

Ισπανία:
ID, DL
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Έχετε λοιπόν CSCA αυτών των χωρών; Θα ήταν δύσκολο να πιστέψει κανείς ότι η υπογραφή τσιπ δεν έχει ακόμη επαληθευτεί το 2023

Edit: bruhh κατά κάποιο τρόπο δεν καταφέρνω να δω όλα τα σχόλια πριν απαντήσω. Για online επαλήθευση με έλεγχο NFC, μπορείς να ξεφύγεις δημιουργώντας τη δική σου χώρα και να την υπογράψεις afaik ή απλά να τροποποιήσεις τον οδηγό NFC ώστε να καταρρεύσει
 
Last edited:

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Μπορείτε να το κάνετε αυτό για τις βουλγαρικές ταυτότητες;
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Όχι, αυτό δεν είναι διαθέσιμο προς το παρόν.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Bro. το ερώτημα είναι αν αυτά τα έγγραφα υπάρχουν στη βάση δεδομένων των εν λόγω χωρών... ή αυτό είναι απλώς πλαστικό ...;

ας πούμε ότι αγοράζω για τον εαυτό μου μια πλαστή ταυτότητα και ένα DL για τη Γαλλία .
Πηγαίνω στη Γαλλία και ενώ οδηγώ ένα αυτοκίνητο με σταματάει η Αστυνομία και ελέγχουν το DL μου. Τι βλέπουν;
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Νομίζω ότι από τον τίτλο θα πρέπει να είναι σαφές ότι πρόκειται για πλαστά έγγραφα.
Αυτά τα έγγραφα δεν θα βρίσκονται στις βάσεις δεδομένων. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε γαλλικά έγγραφα στη Γαλλία.
Τα γαλλικά έγγραφα μπορούν να χρησιμοποιηθούν με οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ εκτός από τη Γαλλία.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Αν καταλαβαίνω καλά.
Εάν im ρουμανική και έχουν ρουμανική πακέτο σας μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στην ΕΕ, αλλά όχι στη Ρουμανία. Αυτό κάνει αίσθηση.. Αν πάω στην Ιταλία και δείξω το πλαστό έγγραφο, θα ψάξουν για τις πτυχές ασφαλείας, αλλά δεν μπορούν να το τρέξουν σε καμία βάση δεδομένων.
Οπότε ο καλύτερος τρόπος είναι να το φτιάξω και να το χρησιμοποιήσω σε διαφορετική χώρα.
Σωστά;
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Εκτός από το γεγονός ότι το "τσιπ" στο διαβατήριο, το οποίο περιέχει βασικά όλα όσα μπορείτε ήδη να δείτε στο έγγραφο + δακτυλικά αποτυπώματα στη μνήμη του, το οποίο υπογράφεται ψηφιακά από μια CSCA (αρχή πιστοποίησης υπογραφής χώρας) η οποία χρησιμοποιεί δημόσια διαθέσιμα δημόσια κλειδιά για την επαλήθευση της ακεραιότητας. Θα προτιμούσα να μην εισέλθω σε καμία χώρα με αυτό μόνο και μόνο για να το "δοκιμάσω". Υπάρχουν όμως και άλλοι τρόποι για να το χρησιμοποιήσετε. Αλλά γίνεται όλο και πιο δύσκολο λόγω της μανίας ψηφιοποίησης της ΕΕ.
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Απολύτως σωστά. Αν κάποιος λέει ότι φτιάχνει έγγραφα με λειτουργικά τσιπ, τότε πρόκειται για φάρσα.
 
Last edited:

BenG

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Νομίζω ότι υποτίθεται ότι είναι εφικτό. Θα πρέπει να διεισδύσετε στις βάσεις δεδομένων. Διαφορετικά, αυτή είναι η υπηρεσία είναι απλώς λίγο πολύ επεξεργασία και εκτύπωση φωτογραφιών, η οποία φαίνεται προφανώς πολύ ακριβή. Ακόμα και αν υπογράψετε το τσιπάκι πάλι δεν είναι πρωτότυπο επειδή δεν είστε το εξουσιοδοτημένο πρόσωπο για να το υπογράψετε αλλά για τα ψεύτικα έγγραφα για να αντικατοπτρίζουν την τιμή τους νομίζω ότι τα έγγραφα πρέπει απλά να εξυπηρετούν όλους τους σκοπούς όπου αφορούν
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Πρέπει να έχετε ένα άτομο μέσα στην κυβέρνηση.
 
Top