Αισθάνεστε ηττημένοι

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Πριν από 5 χρόνια συνήθιζα να κουνάω και να ψήνω σε μπουκάλια Gatorade. Χρησιμοποίησα το 24ωρο υπολογίζοντας 2,4 g ψευδο- με 3,7 g συνολικής μάζας χαπιών ότι ήταν ο καλύτερος τρόπος για να πάω. Δεν έκανα εκχυλίσεις εκ των προτέρων, αλλά απλά το αλέθω σε ένα μπλέντερ μέσω αυτού, και ένα Gatorade, ένα μπουκάλι αθλητισμού με ένα μικρό περιστρεφόμενο καπάκι για να εξαεριστεί, vm & p νάφθα, και περίπου ένα ποτήρι σφηνάκι γεμάτο NaOH και NH4NO3. Και 2 μπαταρίες.

δούλεψε σαν γούρι. Τώρα, δεν λειτουργεί καθόλου. Πρέπει να έχω δοκιμάσει 10 φορές από τότε, ούτε μία επιτυχημένη λειτουργία. Δεν μου φαίνεται ότι άλλαξαν κάτι... Συνήθιζα να χρησιμοποιώ τα χάπια Sudafed 24 hr.. αλλά αναρωτιέμαι ποια είναι τα καλύτερα χάπια στην ηπειρωτική χώρα μας για εξαγωγή. Μερικά έχουν θειική pse και άλλα Hcl. Είναι η θειική το ίδιο με την ελεύθερη βάση pse; Ποια είναι η διαφορά μεταξύ θειικού άλατος και Hcl;

Συγγνώμη για τόσες πολλές ερωτήσεις σε μια θέση
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ω επίσης έχω δοκιμάσει και με Hcl και αλάτι και με H2SO4 + HCl (υδατικό),.
Και ακόμη και πλύση με νερό ακολουθούμενη από τιτλοδότηση με οξύ hcl.
 

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Λυπάμαι που θα σας το χαλάσω, αλλά οι μεγάλες φαρμακευτικές εταιρείες φαίνεται ότι έχουν λύσει μια για πάντα το ζήτημα του SnB. Εισήγαγαν ένα supergak που θα κολλήσει την αντίδραση ακόμα και αν έχετε καθαρίσει τα χάπια σε κρυστάλλους που μοιάζουν με βελόνα.

Τι σημαίνει αυτό;
Για να το θέσω ωμά - , δεν θα έχετε ποτέ επιτυχία στο SnB με χάπια που προορίζονται για την αγορά των ΗΠΑ, αυτές οι μέρες έχουν τελειώσει.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Δεν υπάρχει διαφορά μεταξύ θειικού ή υδροχλωρικού PSE
Ο πολλαπλασιασμός του διαλύματος NaoH στον κόκκο θα απελευθερώσει μια ελεύθερη βάση pse
Προσθέστε έναν μη πολικό διαλύτη για να το εκχυλίσετε.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ποιο είναι το supergak για το οποίο μιλάτε; Και μπορείς να χρησιμοποιήσεις το bronkaid αντί για το Sudafed;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Μπα, αυτό δεν είναι σωστό. Πάρτε το Wal-fed. Δεν έχει τίποτα άλλο μέσα, εκτός από τα 60mg και το άμυλο κυτταρίνης. Το 24ωρο Rx σε σκοτώνει και αυτό είναι πάρα πολύ πολύ λίθιο δύο φορές μια λογική ποσότητα. Ένα ποτήρι με κρυσταλλική αλισίβα; Αυτό είναι πάρα πολύ, πιστεύω.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Μου ακούγεται σαν σχέδιο!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Επισυνάπτεται ένα PDF που βρήκα σε ένα σοκάκι πριν από περίπου 10 χρόνια και το οποίο θα σας πει πώς να SnB με λογικό τρόπο
 

Attachments

  • oaPlrYbnNZ.pdf
    121.8 KB · Views: 262
Top