Κιτ δοκιμών φεντανύλης

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Θα ήθελα να φτιάξω φτηνά κιτ δοκιμών που θα προσφέρω με κόστος σε όλα τα DNM. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό; Μπορώ είτε να τα αγοράσω είτε αν μπορώ να μάθω την τεχ θα τα φτιάξω μόνος μου. Πρέπει να καταπολεμήσουμε αυτόν τον καρκίνο! Αυτή η μαλακία είναι ήδη εκτός ελέγχου!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Γιατί δεν αγοράζετε πρόδρομες ουσίες αντί να φτιάχνετε το δικό σας φάρμακο που θα ξέρετε τι περιέχει και θα είναι φθηνότερο.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Δεν χρησιμοποιώ ούτε θέλω να χρησιμοποιήσω οπιούχα. Έχω χάσει πάρα πολλούς φίλους και συγγενείς από το κρυφό πρόσθετο και θέλω να βοηθήσω στην ενημέρωση των χρηστών. Δεν έχω πρόβλημα με το fent ή με οποιοδήποτε άλλο ναρκωτικό, αλλά έχω πρόβλημα όταν δεν επισημαίνεται ως τέτοιο και συνεχίζουν να σκοτώνονται άνθρωποι.

Επίσης, δεν είμαι χημικός. Έχω συνεργαστεί με μερικούς χημικούς όλα αυτά τα χρόνια και είναι σαν να φυλάς γάτες!
Είμαι ευτυχής που αγοράζω απλώς τα προϊόντα σε αυτό το σημείο και επικεντρώνομαι στο μάρκετινγκ.
Ακόμη και αν αφιερώσω χρόνο για να διαβάσω τους οδηγούς και να κατασκευάσω ό,τι χρειάζομαι, υπάρχει το θέμα του χρόνου και μπορώ να φορέσω μόνο τόσα πολλά καπέλα.
Μπορώ να πουλήσω τα πάντα, αλλά χρειάζεται συγκέντρωση και χρόνος.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σου φίλε, λυπάμαι για την απώλειά σου. Σας συνιστώ να χρησιμοποιήσετε τα αντιδραστήρια Marquis και Mecke. Έκανα θέμα με τα εγχειρίδια συνθέσεων, Σύνθεση υλικών για δοκιμές PAS. Επίσης, μπορείς να αγοράσεις δοκιμαστικές λωρίδες σε διάφορα καταστήματα. Έχω δει πολλά από αυτά.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Κλωτσήστε τον κώλο σας! Ευχαριστώ!
Αντιλαμβάνομαι σωστά ότι η ταινία δοκιμής είναι πιο αποτελεσματική στη δοκιμή όταν αναμιγνύεται το fent;
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Όταν αναμιγνύεται σε όχι πόσο ναι.
 

Star_mad_max

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστώ πολύ!
 
Top