Λίγα βασικά αλλά πιο σημαντικά στοιχεία για την αμφεταμίνη

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Γεια σας.

Ίσως κάποιος θα σώσει τη ζωή ή την υγεία του, γνωρίζοντας αυτά τα μάλλον νέα γεγονότα που παρατηρήθηκαν στο δικό μου εργαστήριο.

1. Η αμφεταμίνη δεν λειτουργεί πάντα με τον ίδιο τρόπο, ακόμη και αν λαμβάνεται από ένα λουτρό (μαγείρεμα)
- Το σώμα σας θα γεμίσει μερικές φορές από αυτή την ουσία. Ξέρω, είναι δύσκολο να το δεχτείς, αλλά τα σώματα των περισσότερων α-αφοσιωμένων χρηστών - από καιρό σε καιρό - θα υπερφορτωθούν από την ανεξέλεγκτη χρήση. Αυτός είναι ο λόγος που μερικές φορές οι μερίδες από μια πηγή, σακούλα ή λουτρό θα λειτουργήσουν για εσάς εντελώς διαφορετικά. Αν έχετε το πρόβλημα ότι τα πράγματά σας δεν λειτουργούν πρακτικά, ακόμη και αν είχαν λειτουργήσει την τελευταία φορά - προσπαθήστε να κάνετε ένα διάλειμμα τουλάχιστον 2-3 και καλύτερα 4-5 εβδομάδων από τον εθισμό σας στο λευκό.

- Έχω παρατηρήσει ότι το σώμα σας είναι ευτυχισμένο όταν παίρνει α-αμίνη μόνο μέχρι να μην έχει αρκετή από αυτήν. Όπως και στην πραγματική ζωή - δεν θα είστε ευτυχισμένοι από το να παίρνετε περισσότερο από κάτι που δεν χρειάζεστε πια, ακόμη και αν πριν - έκανε τα όνειρά σας πραγματικότητα. Θα πρέπει να το έχετε και πάλι ανάγκη για να είστε και πάλι ευχαριστημένοι από αυτό.

2. Μπορείτε να κάνετε το σώμα σας να μισήσει την α-αμίνη πολύ γρήγορα "κατά λάθος".
- Ο γρηγορότερος τρόπος για να δημιουργήσετε στον εαυτό σας πραγματικό πρόβλημα με την α-αμίνη είναι να κάνετε το σώμα σας να τη φοβάται. Αυτό μπορεί να σας συμβεί ακόμη και μετά από χρόνια αφοσιωμένης και ενεργής αυτοκαταστροφής. Πώς να κάνετε την α-αμίνη ανενεργή σε χρόνο μηδέν; Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να καταπιείτε τον εαυτό σας με επικίνδυνα μολυσμένο καθετήρα. Το πιο καταστροφικό είναι παραδόξως ούτε καν το δηλητήριο που κερδίζει βάρος κάποιου είδους (15 φλιτζάνια καφέ που ισοδυναμούν σε καφεΐνη σε ένα γραμμάριο; Συμβαίνει - πιστέψτε με...), αλλά ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΠΟΛΥ ΟΞΕΙΔΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ! Ο (τελευταία σίγουρα λιγότερο) πεπτικός σάκος σας έχει την ικανότητα να παράγει εύκολα οξύ με τη μορφή HCL, έτσι ώστε να μπορεί εύκολα να νιβελοποιήσει το πολύ βασικό είδος, αλλά όταν ήρθε να νιβελοποιήσει το οξύ - μπορεί να συμβεί βασικά μόνο αργότερα, αφού το κάνει πολύ πιο μακριά. Αυτό σημαίνει ότι αν πάρετε πάρα πολύ από πολύ όξινη ουσία μπορεί να οδηγήσει σε απλά εγκαύματα στο στομάχι. Εάν είναι πολύ σοβαρό - το σώμα σας μπορεί να αποφασίσει να αδρανοποιήσει εντελώς την ουσία εξαιτίας της οποίας το οξύ εισήλθε σε εσάς. Ο οργανισμός μπορεί να σκεφτεί - αν δεν του αρέσει πια το Χ δεν θα μας φέρνει πια πολύ όξινες δόσεις του. Γνωρίζω το wayback machine για μια τέτοια διαδικασία, αλλά δεν θα το μοιραστώ εδώ. Εσείς οι άνθρωποι είστε τρελοί.

ΥΓ
Μπορεί να έχετε αυτό το πρόβλημα και με διαφορετικές ουσίες αλλά η υπερβολική οξύτητα της α-αμίνης είναι απίστευτα συχνή κυρίως από (δεν μπορώ να το πω καν ερασιτεχνική) μη ισορροπημένη σύνθεση Al/Hg/P2NP "θα δοκιμάσουμε και θα δούμε".

3. Το πράγμα που ονομάζεται "Ψύχωση της αμφεταμίνης" δεν μπορεί πλέον να σας απασχολεί.
- Μην σνιφάρετε α-αμίνη. Είναι τόσο απλό. Χρησιμοποιήστε την από το στόμα, ώστε το συκώτι σας πρώτον να την καθαρίσει και δεύτερον να φροντίσει για τη χρονική δοσολογία της στον μη παραγωγικό σας εγκέφαλο. Αν το σνιφάρεις - ένα μεγάλο μέρος του φιδιού μεταφέρεται αμέσως από τα αιμοφόρα αγγεία σου στον εγκέφαλό σου χωρίς να συμβουλευτείς τίποτα με τα κανονικά λειτουργούντα συστήματά σου. Το χειρότερο σενάριο συμβαίνει όταν δοσολογείτε, δοσολογείτε και στη συνέχεια ξεχνάτε να το δοσολογήσετε - και μόλις το συνειδητοποιήσετε - παίρνετε πολύ μεγάλη μερίδα. Ο εγκέφαλός σας μπορεί (συνήθως από την 3η ημέρα του εργασιομανούς βρόχου σας, όχι νωρίτερα) να νομίζει ότι ετοιμάζεστε να τερματίσετε αυτή την τρέλα και η "Ψύχωση της αμφεταμίνης" είναι η αντίδραση για να μετατρέψει ξαφνικά τις μεγάλες του ελπίδες ότι επιτέλους άξιζε μετά από όλα αυτά τα σκατά - ξεκούραση - σε "Πού πας φίλε; Μόλις αρχίσαμε να διασκεδάζουμε, οπότε συνέχισε να δουλεύεις και να μας διασκεδάζεις γαμώτο!". Αν δεν το έχετε περάσει δεν θα το καταλάβετε. Αρκεί να πούμε ότι όταν ξεκινάει - Έχεις περίπου το 80% της συνάντησης περιπατητικής ψυχιατρικής (ίσως όχι για πρώτη φορά).

Ο φίλος μου παρακαλούσε (γονατιστός) κάποια τυχαία συναντημένη (κάπου στο δρόμο) αθώα και ύποπτη γιαγιά να μην τον βιντεοσκοπήσει. "Σας παρακαλώ κυρία μου, μη με βιντεοσκοπήσετε, σας ικετεύω!" :D

4. Μπορείς να νομίζεις ότι μπορείς να πετάξεις αλλά το γεγονός είναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σε εξαπατήσουν. Οι έμποροι συχνά προσφέρουν μεθαμφεταμίνη με οσμή αμφεταμίνης μόνο ως τυπικό προϊόν όταν δεν έχουν απόθεμα.
- Προβλήματα;
α) Τρομακτικό και δραματικό τέλος του "ταξιδιού" σου αντί να το φροντίσεις εύκολα max με 1-2 μπύρες και ήρεμο -κανονικό -κατέβασμα.
β) Εκφυλισμός των νεύρων επειδή η m-amph είναι άκρως νευροτοξική.
γ) Λήψη κάτι για το οποίο μπορεί να μην είσαι προετοιμασμένος, δεν το γνωρίζεις, μπορεί να σε αρρωστήσει, μπορεί να σε κάνει να νοσηλευτείς λανθασμένα στο νοσοκομείο ή τι μπορεί να τερματίσει την καριέρα σου όταν θα έρθει σε έλεγχο ναρκωτικών κάθε είδους.
δ) Μπορεί να κάνεις ακόμη και κάτι που δεν φαίνεται τόσο κακό. Μπορεί να σε κάνει - a.amine hater (όπως εμένα για δύο χρόνια όταν μου το πούλησαν έτσι για πρώτη φορά που το δοκίμασα κιόλας). Ίσως να είσαι κι εσύ ένας από αυτούς; Σκεφτείτε σοβαρά ξανά να δοκιμάσετε μερίδα από καλή πηγή και να της δώσετε άλλη μια ευκαιρία. Η a.amine είναι μια από τις πιο άδικα μεταχειρισμένες ουσίες στον κόσμο. Δοκίμασα 80 διαφορετικές ουσίες+ και για τα διεγερτικά - δεν υπάρχει ασφαλέστερη και καλά ελεγχόμενη ουσία (όταν είναι καλά προετοιμασμένη και καθαρή). Οι άνθρωποι που τη χρησιμοποιούν μπορούν συνήθως να εργάζονται, να σκέφτονται και να κάνουν έρωτα χωρίς πολλές παρενέργειες. Είναι πρακτικά μη βλαβερή όταν δεν ξεχνάς να τρως, να πίνεις και να θρέφεις σωστά το σώμα σου.

PS
Μην θυμώνετε πάντα με τους εμπόρους για αυτού του είδους τη σκέψη. Ένας γνωστός μου έφαγε ξύλο όταν πούλησε μια φορά κάποια ουσία και δεν είχε άλλη να πουλήσει αργότερα στον ίδιο τύπο :D Α και μερικές φορές πουλάνε αυτό το μείγμα ως "Flex" γιατί είναι κακό να παίρνεις μεθαμφεταμίνη αλλά είναι γαμάτο να παίρνεις "Flex" :D
 
Top