Question Διεθνής πτήση με το distillite

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
im σκοπεύω να πετάξω στη Γερμανία κάποια στιγμή αυτό το μήνα, ενδιαφέρθηκα να φέρω ένα μικρό μη σημαδεμένο βάζο με αποστακτήριο (περίπου 20 γραμμάρια), έκανα μια δημοσίευση στο reddit και όλοι έλεγαν ότι δεν αξίζει να το φέρω και ότι πιθανότατα θα με πιάσουν. υπάρχει κάποιος τρόπος να φέρω το αποστακτήριο με περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Τα αεροδρόμια της Γερμανίας διαθέτουν ένα πολύ αυστηρό σύστημα ασφαλείας. Δεν συνιστώ να πάρετε κάποιο παράνομο μέσω των συνόρων της πτήσης. Τι εννοείτε "απόσταγμα";
 
Last edited by a moderator:

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
απόσταγμα δέλτα 9, δεν μυρίζει και μοιάζει μόνο με μέλι
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Για να νικήσετε τη μύτη ενός σκύλου πρέπει να συσκευάσετε σωστά, καλύτερα με διπλή ηλεκτρική σκούπα και να καθαρίσετε τα πάντα προσεκτικά με IPA σε περιβάλλον που δεν περιέχει απαγορευμένες ουσίες. Και ακόμη και τότε θα πρόσεχα να μην πλησιάσω πολύ κοντά.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Γεμίστε ένα φιαλίδιο κρέμας, βάλτε το στην πλαστική τσάντα τουαλέτας ανάμεσα στην οδοντόκρεμα και στη χειραποσκευή σε κοινή θέα μέσω του σαρωτή.

Αλλά και πάλι δεν θα το συνιστούσα καθόλου hehehe
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
πιστεύετε ότι αν γεμίσω το απόσταγμα σε ένα μπουκάλι κρέμα γάλακτος θα μυρίζει ή μπα, θα μπορούσα να το σφραγίσω με κενό αλλά δεν ξέρω αν θα το τραβήξουν στην άκρη επειδή είναι σφραγισμένο με κενό. επίσης θα ήταν καλύτερα να το φέρω στις χειραποσκευές μου ή στις αποσκευές μου;
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Η σφράγιση υπό κενό μιας κρέμας θα τραβούσε την προσοχή χεχεχεχε.

Αναρωτιέμαι αν ο σκύλος είναι εκπαιδευμένος στη μυρωδιά του αποστάγματος. Νομίζω ότι είναι εκπαιδευμένος στη μυρωδιά της κάνναβης.
 
Top